Ох, тези нови телефони!

  • 1 082 923
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 9 600
  • Мнения: 9 991
Привет!Имам нужда от вашата помощ:детето си е ''поиграло''с телефона ми доста добре,че да не успявам сама да се справя.Да обясня сега подробно:С телефон Huawei Y6 съм.На декстопа при останалите папки се намираше и галерия(снимки)Сега я няма,намирам снимките само когато вляза във файлове.
Умувах над следните опции:
-вариант да е преместена папката:не,обходих ги всичките
-вариант да е изтрита папката:няма как при положение,че снимките се откриват все пак в телефона
-вариант да е  проблем от ъпдейтване на телефона:също не,редовно се стартира и то автоматично съм дала настройки

Моля за мнение,тъй като не намирам друг проблем за в момента.
Влез в настройки,смени подредбатана папките и ще се пияви пак. Веднъж гго бях направила сама по грешка и се оправи.

# 9 601
  • София
  • Мнения: 9 920
И откъде по дяволите се импортват контактите от G- акаунта > Самсунг А40?
От тук, даже си го отвори на лаптопа
https://contacts.google.com/
Качих ги на gmail-a... reset-aх...
Сега отворих CVC-файла през тел, но и там липсват някои стари контакти... преди 2г при смяна на апарата пак ми изчезнаха някои.
Има ли начин да не става това и колко позиции пазят новите сим карти - понеже явно съм спрял да ги запазвам на СИМ-а поради препълване (250 мисля че беше лимита)... макар че и това не е гаранция (или поне при прехвърляне на апаратите  да ги кача всичките на сима и после обратно.)

# 9 602
  • Мнения: X
Виж от настройките на телефонния указател в самия телефон да дадеш опция да се показват всички контакти и дали така евентуално ще се покажат. И на мен ми се е случвало при прехвърляне няколко контакта да липсват, не знам как става това и защо.

# 9 603
  • Мнения: 110
Здравейте когато гледам нещо някой клип или чета една статия постоянно ми излизат реклами и се дразня как да ги махна.

# 9 604
  • Мнения: X
Здравейте когато гледам нещо някой клип или чета една статия постоянно ми излизат реклами и се дразня как да ги махна.
Браузър Opera
Скрит текст:

# 9 605
  • Мнения: 110
Здравейте когато гледам нещо някой клип или чета една статия постоянно ми излизат реклами и се дразня как да ги махна.
Браузър Opera
Скрит текст:
Благодаря за отговора аз имам браузър Opera, но не знаех тази функция.

# 9 606
  • Мнения: 4 246
Здравейте, може ли да ме посъветвате кое от тези безжични зарядни мога да взема за S10+, трябва ли да бъде специално за модела? https://www.emag.bg/search/wireless+%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%8F%D0% … osuggest_keyword1

# 9 607
  • Мнения: 9 991
Маде ин чайна, зарядни не купувай.

# 9 608
  • Мнения: 4 246
Препоръчайте ми, то вече всичко е ин чайна. Rolling Eyes Smiley

# 9 609
# 9 610
  • София
  • Мнения: 39 759
Моето зарядно е такова
https://smartphone.bg/archive/smartphone_adapters-baseus-38113
Не съм го купувала от този магазин. Мога да зареждам и Самсунг (с10) и Айфон. Само за часовниците ми не става Simple Smile

# 9 611
  • Мнения: 4 246
Аз се притеснявам да не прецакам телефона и по-скоро батерията с тези зарядни, та за това търся качествено и изпробвано. Благодаря! Flowers Hibiscus

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 11:11 от krystal93

# 9 612
  • Мнения: X
Няма никакъв шанс да прецакате телефон зареждан безжично

# 9 613
  • Мнения: 765
Телефон, който не поддържа функция за безжично зареждане, не може да се зарежда по този начин, нали? Simple Smile HUAWEI MATE 20 LATE.

# 9 614
  • Мнения: 2 583
Телефон, който не поддържа функция за безжично зареждане, не може да се зарежда по този начин, нали? Simple Smile HUAWEI MATE 20 LATE.

Да.

Общи условия

Активация на акаунт