Ох, тези нови телефони!

  • 1 082 502
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 9 060
  • Мнения: 5 221
Има тема за приложенията,но не е много активна,та ще питам тук-кое безплатно приложение за обработка на снимки ще ми препоръчате? За iOs става дума. Теглих доста,но все някакви тъпи,а не мога да сваля всичките и да пробвам. Искам да има някакви интересни рамки,колажи...
Има тема за приложенията. Активна е достатъчно.

# 9 061
  • Мнения: 8 937
Въпрос за Iphone 6 - книгите от библиотеката ми внезапно изчезнаха. Не е свързано с преинсталиране.
На какво може да се дължи?

# 9 062
  • sf
  • Мнения: 10 130
Имам Samsung J5, как да направя така, че даден човек да ми звъни с различна мелодия? Рових, ама нищо не открих.

# 9 063
  • Мнения: X
Магнити до телефоните-НЕ,особено до дисплея!

# 9 064
  • Мнения: 6 279
Имам Samsung J5, как да направя така, че даден човек да ми звъни с различна мелодия? Рових, ама нищо не открих.
От настройките на конкретния човек. Редактирай профила му, както би редактирала тел. номер или имейл. Разгледай полетата за настройки, би трябвало да има и мелодия. На моя S8 полетата за настройки на контакт са толкова много, че показва "само" основните десет, а най-отдолу има допълнителен бутон "визуализирай още" и се отваря още по-голям чаршаф. Simple Smile))

# 9 065
  • Мнения: 17 972
Аз ползвам мелодии от Zedge, от самата песен мога да задам да е на определен контакт.

Взехме Huawei P20 lite на дъщеря ми, страхотен е според мен, прави супер снимки, има си ефекти, батерията е ок. Препоръчвам го

# 9 066
  • Мнения: 14 770
Въпрос за Iphone 6 - книгите от библиотеката ми внезапно изчезнаха. Не е свързано с преинсталиране.
На какво може да се дължи?
Обновиха нещо Books-а. И на мен ми се стори,че ги няма,но са си тук. Просто ми излизаха някакви други предложения да сваля/закупя,а моите свалените бяха преместени. Провери и ти добре.
ЧревоУгодник,верно ли има тема? Не знаех! Мерси. 🤦🏻♀

# 9 067
  • Мнения: 8 937
Въпрос за Iphone 6 - книгите от библиотеката ми внезапно изчезнаха. Не е свързано с преинсталиране.
На какво може да се дължи?
Обновиха нещо Books-а. И на мен ми се стори,че ги няма,но са си тук. Просто ми излизаха някакви други предложения да сваля/закупя,а моите свалените бяха преместени. Провери и ти добре.
ЧревоУгодник,верно ли има тема? Не знаех! Мерси. 🤦🏻♀

Мне, не ги намирам. Сто пъти проверявах до сега....
Как така твоите бяха преместени? Къде?

# 9 068
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Магнит и техника, май не е най-добрата комбинация, но на таблета и четеца си ползвам магнитни калъфчета и не съм имала проблеми. От доста време вече ги ползвам така.

# 9 069
  • Мнения: 14 770
Utro,не знам и аз. 😃 Преди да обновят не помня как беше,но сега имам Reading now,Library,Book store... Известно време четях на таблета,че по-едро,после влизам и изненада. Ако искаш на лс ще ти пратя снимки и ще опитам да помогна.

# 9 070
  • Мнения: X
Магнити до телефоните-НЕ,особено до дисплея!
И причината за това е? Може би видео в ю тюб?

# 9 071
  • Мнения: 1 933
Здравейте! Имам Самсунг Галакси С9 плюс, който е двусимов. Когато телефона е изключен не получавам съобщения кой ме е търсил на нито една от двете карти. Какво да направя, за да получавам отново - на предходните си телефони, винаги съм получавала.

# 9 072
  • Мнения: X
Ако оператора не е изключил услугата, би трябвало да получите sms, кой ви е търсил чак, когато включите съответната сим карта. При изключен телефон или сим карта, няма как да бъдете уведомена. Обикновено до 10-15 минути най-много идва съобщението.

# 9 073
  • Мнения: 1 933
Ако оператора не е изключил услугата, би трябвало да получите sms, кой ви е търсил чак, когато включите съответната сим карта. При изключен телефон или сим карта, няма как да бъдете уведомена. Обикновено до 10-15 минути най-много идва съобщението.
Да но от както съм с този телефон не получавам вече такива съобшения. За пръв път използвам двусимов телефон и не знам дали не трябва да потърся някъде такава настройка.

# 9 074
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Ползвам същият телефон от доста време, вече, но както ти е казала tonynette услугата е изцяло от оператора.
Аз получавам и на двете си сим карти sms-и. И двете са на А1.

Общи условия

Активация на акаунт