Ох, тези нови телефони!

  • 1 082 541
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 9 150
  • Мнения: 556
Не покрива. Гаранцията е за производствени дефекти. Някои оператори предлагат допълнително застраховка, която покрива и това.

Благодаря!

# 9 151
  • SF
  • Мнения: 21 096
Дисплеят на телефона ми леко се е разлепил и искам да го оправя, преди да е станало по-зле. Знаете ли къде в София мога да го занеса и каква е цената? Не се налага смяна на дисплей, а само залепване. Не искам и да остана без телефон за няколко дни.

# 9 152
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Не мисля, че има сервиз, в който на момента ще направят поправката. Иначе сервизи в София, колкото искаш. Аз лично съм ползвала Булграм и Сръчко и двата пъти за телефони в гаранция. И от двата съм доволна, в Сръчко, бяха по-бързи.

# 9 153
  • Мнения: 68 583
Защо не си прехвърлиш картата в друг апарат, докато трае ремонта?

# 9 154
  • SF
  • Мнения: 21 096
Защото нямам друг апарат.
А и от телефона съвсем не ползвам само опцията “позвъняване” и СМС известяване.

# 9 155
  • Португалия
  • Мнения: 3 905
Здравейте,
Нахлувам с въпроси-
Логната съм ,но не ми се появяват контактите- всички са в google account

И още - как да си прехвърля записките по гугъл календара?- с трите точки нищо...

# 9 156
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Пробвай в Сръчко, това е бившият К&К сервиз. На мен там ми го оправиха за 24 часа. Не знам дали има значение, че беше в гаранция. В Булграм, носих на колега телефон, също в гаранция и го държаха 3-4-5 дена, нещо такова.
Mamagemelar,  в сетингс на контактите, задай да се показват контактите от гугъл акаунта.
За гугъл календара, би трябвало автоматично да ти синхронизира всички създадени ивенти, щом си логната в акаунта си.

# 9 157
  • Варна
  • Мнения: 108
Хора, помагайте, моля. СПЕШНО е! Мъжът ми без да иска изтри цялата папка със снимки и клипове на телефона, а там бяха много важни за нас спомени от почивката ни с детето и за съжаление не успяхме да ги качим на компютъра. Та въпроса ми е има ли вероятност по някакъв начин да ги възстановим? Sob Sob Sob
И колко ли би ни струвало, ако занесем телефона на специалисти за целта? Модела е Lenovo A5000. Олеее, много ми е мъчно...

# 9 158
  • Deutschland
  • Мнения: 5 401
В приложение Снимки би трябвало да се пазят резервни копия.

# 9 159
  • Варна
  • Мнения: 108
В приложение Снимки би трябвало да се пазят резервни копия.



Не се пазят, вече проверих. Явно някаква настройка не съм задала. А и мен ми трябват повече клиповете, а в това приложение май може само снимки..

# 9 160
  • Мнения: 4 872
Няма ли папка или място подобно на Коша при компютрите ? Моят телефон има папка Наскоро изтрити, където се съхраняват изтритите снимки и клипове известно време .

# 9 161
  • Варна
  • Мнения: 108
Няма ли папка или място подобно на Коша при компютрите ? Моят телефон има папка Наскоро изтрити, където се съхраняват изтритите снимки и клипове известно време .

Няма такава папка Disappointed

# 9 162
  • Мнения: 68 583
Май при телефоните няма кошче. Така си спомням да съм чела...

# 9 163
  • Мнения: 4 872
Моят телефон има две такива папки. Едната за снимки и клипове и една за файлове Hands V

# 9 164
  • София
  • Мнения: 8 103
И аз имам кошче, и там се съхраняват 60 дни, преди да изчезнат напълно. А освен облака в Гугъл снимки, се записват и в облака на xiaomi, в моя случай. При Леново няма ли и такъв облак?

Общи условия

Активация на акаунт