Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 авг. 2012, 13:43 ч.

Ох, тези нови телефони!

• 922 900
  • 9 156
  •   1
Отговори
# 9 150
Не покрива. Гаранцията е за производствени дефекти. Някои оператори предлагат допълнително застраховка, която покрива и това.

Благодаря!

# 9 151
  • SF
Дисплеят на телефона ми леко се е разлепил и искам да го оправя, преди да е станало по-зле. Знаете ли къде в София мога да го занеса и каква е цената? Не се налага смяна на дисплей, а само залепване. Не искам и да остана без телефон за няколко дни.

# 9 152
  • Sofia, Bulgaria
Не мисля, че има сервиз, в който на момента ще направят поправката. Иначе сервизи в София, колкото искаш. Аз лично съм ползвала Булграм и Сръчко и двата пъти за телефони в гаранция. И от двата съм доволна, в Сръчко, бяха по-бързи.

# 9 153
Защо не си прехвърлиш картата в друг апарат, докато трае ремонта?

# 9 154
  • SF
Защото нямам друг апарат.
А и от телефона съвсем не ползвам само опцията “позвъняване” и СМС известяване.

# 9 155
  • Португалия
Здравейте,
Нахлувам с въпроси-
Логната съм ,но не ми се появяват контактите- всички са в google account

И още - как да си прехвърля записките по гугъл календара?- с трите точки нищо...

# 9 156
  • Sofia, Bulgaria
Пробвай в Сръчко, това е бившият К&К сервиз. На мен там ми го оправиха за 24 часа. Не знам дали има значение, че беше в гаранция. В Булграм, носих на колега телефон, също в гаранция и го държаха 3-4-5 дена, нещо такова.
Mamagemelar,  в сетингс на контактите, задай да се показват контактите от гугъл акаунта.
За гугъл календара, би трябвало автоматично да ти синхронизира всички създадени ивенти, щом си логната в акаунта си.

Общи условия

Активация на акаунт