Интимен пиърсинг

  • 30 843
  • 86
  •   2
Отговори
# 75
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Използват се пластмасови топчета по принцип.

# 76
  • Мнения: 7 947
Използват се пластмасови топчета по принцип.

Метални Embarassed

# 77
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и метални.

# 78
  • Мнения: 7 947

да, и пластмасови  Joy

# 79
  • Мнения: 755
Нямаме. Не ме влече, то не боли ли там?

Еее Мадам, кво импланитране... звучи много гадно за мен. Не бях чела до сега за такова. Rolling Eyes

# 80
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Нямаме. Не ме влече, то не боли ли там?

Еее Мадам, кво импланитране... звучи много гадно за мен. Не бях чела до сега за такова. Rolling Eyes


Форти, не знам душа аз и за това писах, че може да е легенда.
Но пък се сещам за онези любители на хард пиъсинга където си имплантират топчета под кожата на главата за да изглеждат като с рогца, защо да не може да се слагат подобни Там  Grinning

# 81
  • Варна
  • Мнения: 912
Ууу вие каквото го изкарахте  Crazy Все едно като си пробиете ушите и все за тях си мислите и си усещате как ви се клатушкат треперушките  Flutter

И двамата имаме пиърсинги ... ТАМ  Embarassed Ама чак пък оргазъм след оргазъм ...  Crazy

 ooooh! тъкмо бях тръгнала като прочетох оргазъм след оргазъм както си вървиш или както си седиш у офиса, а то - мит  Crossing Arms

# 82
  • Мнения: 755
Дорис, а за сакса нещо да ни открехнеш в най-общ план, та нали това гадае тук?!  Flutter Промяна на усещания ала-бала...знам ли , за мен си е странно, но ето ти можеш да разбиеш заблудите.

# 83
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Не съм виждала на живо мъж с такъв пиърсинг, мъжа ми няма, не бих го накарала да си сложи, НО АЗ ИМАМ. Харесва ми, сложила съм си.

# 84
  • Мнения: 11 337
Дорис, а за сакса нещо да ни открехнеш в най-общ план, та нали това гадае тук?!  Flutter Промяна на усещания ала-бала...знам ли , за мен си е странно, но ето ти можеш да разбиеш заблудите.

Моето "бижу" е на място, което не е пряко свързано с оргазмите и не виждам промяна в това отношение. Но определено има значение при любовната игра, възбудата и рани такива работи  Wink

# 85
  • Мнения: 16
Някой ако си е правил интимен пиърсинг да драсне къде си го е правил , в смисъл в кое студио са му го правили . Един приятел търси студио  където да си инплантира топче в пениса .

# 86
  • Мнения: 16
В кое студио поставят такива топченца в члена ?

Общи условия

Активация на акаунт