Задържане на вода

  • 2 895
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте,Искам да Ви попитам някой сблъсквал ли се е със същия проблем.От Ноември миналата година изпаднах в ужасна депресия имах много проблеми и ми се събра адски много,хормоните ми откачиха - цикъла ми се обърка,излязоха ми пъпки,надебелях.Много време не успяха да разберат какво ми е и накрая през май тази година ми изписаха "Ясмин" пих ги два месеца и се отказах понеже не се чувствах добре.Как да се справя със задържаната вода,не се усещам напълняла,а подута.Ужасно е  Sad

# 1
  • Мнения: 3
Консултирай се със специалист,но моя приятелка остана доволна от ето това http://www.herbamedicabg.com/likuid-of-liquid-off.html Не била опасна употребата му и тя го пи един месец. Аз също съм се интересувала,защото обмислям да си направя обща детоксикация с това.
Така или иначе навремето и аз спрях хормоналните таблетки,именно защото се чувствах много зле.И...колкото и да ме обеждават,че са съвременни и така нататък... просто нямам доверие и това е.
Усмихни се!! Всичко хубаво предстои! Simple Smile  Hug

# 2
  • Мнения: 17
Благодаря ти Simple Smile Вече всичко съм пробвала и предполагам ще пробвам и това пък каквото стане Simple Smile

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Много съм доволна и аз от този продукт,ползвам го от май месец,има страхотен ефект още на следващия ден....но ходенето до тоалетна по малка е доста на често/на всеки час/

# 4
  • Мнения: 3
Много съм доволна и аз от този продукт,ползвам го от май месец,има страхотен ефект още на следващия ден....но ходенето до тоалетна по малка е доста на често/на всеки час/

Да... точно ззатова се притеснявам още да си го купя,че работя в офис,но моята приятелка го пи само един месец сега- личната и лекарка така била казала. Тоест две шишета си купи. После ще повтори курса ,но след няколко месеца. Така и така пия вода,нищо не ми пречи да разреждам вътре нещо,което ще стимулира детоксикацията ми и задръжните процеси,нали?!
Doli, ти от май месец насам за постоянно ли го пиеш? Знам ,че не е диуретик,но това ми се струва така или иначе доста дълъг период  Thinking



Благодаря ти Simple Smile Вече всичко съм пробвала и предполагам ще пробвам и това пък каквото стане Simple Smile

Simple Smile Ще се радвам,ако съм помогнала,но те съветвам да не разсъждаваш точно така,за твое добро! Преди да изпробваш нещо се интересувай в детайли,не се оставяй на течението и каквото ще да става   Peace Доскоро Simple Smile    bouquet


Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 23:17 от lambada

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Не го пия постоянно,през май в съчетание с плодолечение изпих 2 шишета...от 2 седмици пак го започнах,з-то на морето отново започнах да задържам вода от жегите....много съм доволна,билков е и няма вредни добавки...

Общи условия

Активация на акаунт