Покажете си детските стаи - тема 17

  • 80 963
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
Здравейте, не знаех къде точно да споделя коментара си, но ще го напиша тук. Гледам, че си говорите за ремонти. На скоро ни се наложи да правим един непланиран, неочакван ремонт, направо ни дойде изневиделица Simple Smile. Всичко започна с една стара печка, която изгоря... Взехме новата за вграждане... Няма да продължавам с много подробности, сигурно се досещате... майстори, мазачи, къртачи, страшна работа. Накрая приключихме с нова пека една изкъртена стена и нови тапети в кухнята... Simple Smile. Искам да Ви споделя че за първи път си купих тапети от интернет и много ми хареса. До сега не бях пазарувала от интернет, но просто имам толкова задачи и реших да пробвам. Взех си тапетите от тук: http://www.vediem.com/magazin/tapeti , като гледам имат и килими и балатуми и много още неща.
Искам да попитам какъв е Вашия опит интернет пазаруването и дали сте си пазарували по-големи неща - за дома например мебели или килим дали ще пристигне и дали няма да го повредят при доставката? Скоро бихме искали да направим планиран ремонт на спалнята и всъщност искам да сменя спалнята...
Благодаря много.

# 751
  • София
  • Мнения: 553
здравейте  Hug пдч или мдф е подходящ за детско бюро  Rolling Eyes

# 752
  • Мнения: 1 802
Момичетааа- тази тема е приключила преди точно една година- вижте по-горе линка Whistling

Общи условия

Активация на акаунт