Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 837
  • 722
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3
Днес е била първата операция с цезарово сечение.... Първи работен ден.
А знае ли се нещо за заплащането?

# 91
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Нямам представа. Това инфо ми е от колежка, чиято свекърва е една от главните лекарки там. Каза само, че днес е било просто първото секцио и всички са били много притеснени. За цените не знам, но те така или иначе мисля!, че не могат да започнат веднага работа с ЗК и всичко би трябвало да си  е кеш.
Тези хора пък да вземат да си направят един сайт най-накрая, егати трагичното откриване. Може ли да го докарат до туук - да се чудят и питат жените по форумите какво става. Поне една страница на болницата да си направят в БГ мама и някой да отговаря.
Нооо, така е, като решиха да си спестят от реклама и пиар. Това от личен опит го казвам...

# 92
  • Мнения: 105
Ще ви помоля по позитивни постове:) моляяяяяяяяя

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 30
Ще ви помоля по позитивни постове:) моляяяяяяяяя

Съжалявам.. опитах се да си изтрия постовете, че не обичам да депресирам и налагам мнение но не успях... Съжалявам ....

# 94
  • Мнения: 3
Тези хора пък да вземат да си направят един сайт най-накрая, егати трагичното откриване. Може ли да го докарат до туук - да се чудят и питат жените по форумите какво става. Поне една страница на болницата да си направят в БГ мама и някой да отговаря.
Нооо, така е, като решиха да си спестят от реклама и пиар. Това от личен опит го казвам...
И аз съм супер озадачена от факта, че няма никаква информация никъде, да не говорим за сайт, където да е пояснено какво, що, как, снимков материал и др. Ден на отворени врати най-малкото, с какво доверие човек да отиде там да ражда, дори не знае колко ще му струва.

# 95
  • Мнения: 0
здравейте включвам се по темата.аз също трябва да родя до 2 седмици.искам да поздравя всички които вече са със своите бебета в къщи.за мен това е 2 раждане и тъй като първото беше преди 18 години и си беше нормално сега ми е много странно да прочета че почти никой не говори за раждане а най-вече става дума за операции.

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 152
dani24@12 и аз съм за нормално, че ми е и първо Simple Smile И аз чета масово за секцио и се радвам на всеки коментар свързан с впечатления от нормално раждане.
Аз съм се заинатила като магаре на мост и искам да е нормално, а и нямам предпоставки за секцио.
Така че ще чакам с интерес как е минало раждането ти и дано всичко е леко и безпроблемно   bouquet

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 30
А някакви отзиви за нормално раждане във вода... има ли мами раждали така или техни познати и тн..

# 98
  • Мнения: 0
ако някой знае каква е тарифата за раждане в новата болница в мед.рудник моля да пише а аз ще ходя на преглед на 4.09. и тогава ще попитам за цената.а за родилното там трябва да се носи само чехли и лична козметика сапун паста за зъби и т.н.

# 99
  • Мнения: 17
Момичета, говорих с моя позната, имаща близка работеща в Черноморска и днес не е имало секцио. Мамчето било отишло в Девата. За утре и за неделя чакали две мами за сецио, но...дали ще отидат...
Жената е казала, че Ризова и Дорийска с целите си екипи и неонатологията също, всичките от Девата са напуснали и са отишли в Черноморска. ОБщо взето това били бургаските лекари - в АГто, в останалите отделения били все от други места. Тук-там минавал някой бургазлия. За цената сециото било 700-900 лв., но не знае какво точно се включва. Нормалното раждане било 300 лв. Това успях да проуча за момента.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Със сигурност е обсъждано много пъти, но ще съм ви благодарна ако ми кажете кой и къде в Бс прави ФМ както трябва? От кого сте най-доволни? От кого не сте? Какви са цените тук? Изобщо, всякаква информация би ми била от полза.
Благодаря   bouquet

# 101
  • Мнения: 73
Всяка новооткрита болница трябва да работи на свои разноски ( всичко да си плащаме) минимум 6месеца, чак след това има право да кандидатства за договор със Здравната каса. Това е по закон, така беше и с Девата като я откриха.
В предната тема някоя от мамите препоръча за ФМ  докторката в Айтос. Вчера бях при нея и личните ми впечатления са - съвсем подробно ми отговори на всеки един въпрос , който й зададох, не само за изследването (питах за каквото се сетя), отдели много време да гледа бебо, въобще за прегледа съм мн доволна. Едно нещо само ми направи кофти впечатление - поне за половината АГ лекари в Бургас каза лоши думи, а според мен за колеги каквото и да ти е мнението по-добре да не коментира.  

# 102
  • Мнения: 6 695
За ФМ много хвалят Калчева, аз лично те съветвам да идеш до София при Марков, поне да си сигурна че прегледа ти е направен от специалист, а не да си хвърлиш парите на вятъра.
Аз така направих Peace

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

В предната тема някоя от мамите препоръча за ФМ  докторката в Айтос.

Коя е тя? Някакви координати ако може, благодаря!

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
За ФМ много хвалят Калчева,...

За нея съм чувала, че има хубава апаратура, но "човешкият фактор или задклавиатурното устройство" не е много на ниво. Вярно ли е не знам...

Общи условия

Активация на акаунт