Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 884
  • 722
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 105
tania_burgas да помоля да ни включите и нас на първата страничка с очакваните бебоци Simple Smile Термина ми е за 27.10.2012 г. Очакваме първата ни рожба с нетърпение  Laughing Следи ни д-р Габровска, според която бебока ни е момиченце  Hug Благодаря ти предварително!

Добре дошла сред нас:)

# 511
  • Мнения: 29
Пак за йогата за бременни:
Скрит текст:
Тези бремелинки, които имат желание за тренировки, като Krismi и tsangel, нека да се обадят на телефона на Люба: http://yoga-hridaya.com/index.php?str=statii&statiq=8, т.к. пише, че е с предварително записване: http://yoga-hridaya.com/?str=info&statiq=30

# 512
  • Мнения: 3
Момичета, да се похваля и аз!
На 15.09.2012 в 7,00 ч. се роди моят втори син Георги, 3.500 и 51 см, секцио. Родих в МБАЛ Черноморска под зоркото око на д-р Ризова и нейния прекрасен екип. Изключително съм доволна от нея, от целия екип на родилно отделение и неонатологията -от акушерките до санитерките. Трябва да призная, че 5 дни се чувствах като принцеса с изключително загрижено и мило отношение. Много се двоумих дали да раждам там, по простатата причина че нямаше никаква информация, но се радвам че последвах доктора си и не сгреших, всичко мина чудесно.

# 513
  • Мнения: 29
didika76, честито бебче! Да е живо и здраво! На теб бързо възстановяване!
Георги е готов направо  за училище - за първия учебен ден в 7:00 ч. Wink.
Ти си първата мама, похвалила се, че е родила в Черноморска. От твоя пост виждам, че ще има още много мами Simple Smile.

# 514
  • Мнения: 3
И аз съм сигурна в това...Условията са много добри, а персонала е просто супер. Всички са бивши от ДМ /направо се чудя там кой е останал/ и много, много се стараят, а освен това са хора със сериозен опит и професионализъм. Изключително съм доволна от избора си, изключително благодарна на д-р Ризова и екипа й. Да са живи и здрави и все така добри за напред.

# 515
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
И аз съм сигурна в това...Условията са много добри, а персонала е просто супер. Всички са бивши от ДМ /направо се чудя там кой е останал/ и много, много се стараят, а освен това са хора със сериозен опит и професионализъм. Изключително съм доволна от избора си, изключително благодарна на д-р Ризова и екипа й. Да са живи и здрави и все така добри за напред.
Честито бебенце!!! Радвам се, че споделяш мнението ми за Ризова!  Hug

# 516
  • Мнения: 375
Честито Диди! Да ти е живо и здраво бебочето! На теб бързо възстановяване след секциото  Simple Smile

# 517
  • Мнения: 105
Момичета, да се похваля и аз!
На 15.09.2012 в 7,00 ч. се роди моят втори син Георги, 3.500 и 51 см, секцио. Родих в МБАЛ Черноморска под зоркото око на д-р Ризова и нейния прекрасен екип. Изключително съм доволна от нея, от целия екип на родилно отделение и неонатологията -от акушерките до санитерките. Трябва да призная, че 5 дни се чувствах като принцеса с изключително загрижено и мило отношение. Много се двоумих дали да раждам там, по простатата причина че нямаше никаква информация, но се радвам че последвах доктора си и не сгреших, всичко мина чудесно.



Честитоооооо:)Simple SmileSimple Smile

# 518
  • Мнения: 122
didika76 честито!!!!!

# 519
  • Мнения: 38
didika76 Честито да сте живи и здрави и много щастливи!Бързо възстановяване!:)

# 520
  • Мнения: 17
Момичета, да се похваля и аз!
На 15.09.2012 в 7,00 ч. се роди моят втори син Георги, 3.500 и 51 см, секцио. Родих в МБАЛ Черноморска под зоркото око на д-р Ризова и нейния прекрасен екип. Изключително съм доволна от нея, от целия екип на родилно отделение и неонатологията -от акушерките до санитерките. Трябва да призная, че 5 дни се чувствах като принцеса с изключително загрижено и мило отношение. Много се двоумих дали да раждам там, по простатата причина че нямаше никаква информация, но се радвам че последвах доктора си и не сгреших, всичко мина чудесно.


Браво, didika76! Да ти е жив и здрав Гошко, ами той си е направо първолак вече!  smile3529 Прекрасна дата за секциото.

Ти си и първата мама, която се реши да напише за Черноморска. Моля те, ако имаш време - сподели повече информация:
- как е обстановката, стаите?
- има ли интернет, телевизия,
- как стои въпроса с дрешките на бебо
- имат ли някакви изисквания за това какво да носиш
- кога ти дават бебчо? бебето стои ли при теб?
- писа, че си родила със секцио - как стои въпроса с упойката, разговаря ли с анестезиолози, кой ти дава упойката?
- с каква упойка беше секциото, че аз още искам втората ми упойка да бъде със заспиване, анестезиолозите дават ли право на избор за вида упойка?
- пускат ли татковците вътре?
- как стои въпроса с храната и на бебето и на майката?
- как стои въпроса с кърменето?
- доколкото схванах - целият ти престой е бил изключително приятен, което много ме радва

Хайде, моля те, знам че си изморена след раждането, но ако имаш малко време - ще се радваме да отговориш на горните въпроси, че е доста важно!
Благодаря ти!

# 521
  • Мнения: 74
didika76 , Честита Рожба! Желая и на двамата да сте много здрави и щастливи!  mamma

# 522
  • Бургас
  • Мнения: 166
Честито бебче! Да ти е жив и здрав! Емблематична дата сте избрали за секциото! Нека ти е много умно и ученолюбиво дете!

# 523
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
didika76 честита рожба! Да е жив и здрав, много да ви радва!

Момичета, освен акта за раждане и документа от кметството, трябва ли да си нося удостоверение от банката за банковата ми сметка, на която да ми преведат еднократната помощ за раждане? Тази социална служба ,къде се намира?

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 10:14 от lina_bs

# 524
  • Мнения: 38
lina_bs Не знам при теб как са нещата,но на мен ме накараха да си открия нова сметка в И банк която банка работи с НОИ и там ми преведоха (след като си открих сметка там)еднократната помощ и там ще ми превеждат и детските.

Общи условия

Активация на акаунт