Царството на обувките

  • 25 057
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 155
Здравейте момичета,

Обувките са и моята страст  Heart Eyes Обувки и чанти. Между другото не съм съгласна, че в джавари няма добри попадения. Има разкошни обувки, др е въпроса вече какви обувки се коментират и показват в темата  Mr. Green Моите въпроси за обувки, които аз съм харесала примерно, не се коментират там, никой не харесва моят избор, явно, спрях и да пиша там  Sad Както и да е, исках само да защитя джаварито Wink Моята най-голяма мъка е, че нося 35 номер Sad Много трудно си намирам обувки, затова сайтовете са моето спасение, има повече избор Simple Smile Много харесвам високи обувки, но с това малко стъпало, извивката ми идва в повече, затова наблягам на ниски. Напоследък много съм се зарибила по по-груби, нещо средно между каубойски, но с катарами, велурени някакви. Но в това кишаво време как да тръгна с такива? Много ме е яд, че вече няколко дена ходя с апрески  ooooh! И като стана дума, бихте ли ми препоръчали, показали готини апрески? Аз все се щам за тези  Mr. Green

# 46
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
И аз обожавам велура! Но точно поради кишата избягвам ботушки от велур. Много харесвам високия ток, но поради това, че самата аз съм висока си взимам по-скоро среден ток, иначе стърча като стълб над хората и ми е некомфортно.
Апрески миналата година имаше супер сладки на Lacoste, а тези ми идват доста грубички. Аз си взех преди 2 зими от МатСтар само за 60 лв бяло и лилаво, много хубави на външен вид и съм много доволна, още си ги обувам от време на време.

# 47
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Да - ето това са наистина добри цени за ботушки. Склонна съм до 200-250 да дам ако наистина много ми харесат като дизайн и качество, но всичко повече от това ми се струва завишено, освен ако не е на някой световно известен утвърден бранд и надценката да е заради името.
Търся си подобни http://obuvkigido.com/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B … 014-anjelika.html но с повечко катарами или други метални орнаменти, нещо по-разчупено

аз наскоро си взех тези



обаче не знам в БГ някъде продават ли се?  newsm78

изключително удобни, ест. кожа, платформата е идеална

и аз много харесвам GiAnni ; подобни, много качествени и по-евтини (ок. 150 лв) са Nickels

ето какво взех последно от тях



Скрит текст:



показвам ги да добиеш идея за стила - ест. кожа и ест. велур  Peace

можеш да погледнеш какво имат



и аз си взех едни велурени чизми за над коляното с малко лак долу, като акцент, с клин са идеални, кракът е съвършен, а как топлят само Simple Smile)))

# 48
  • Мнения: 295
Апрески преди две години си  взех на Пума,не са мръднали.Последно си купих ботуши от Дизел-е,няма по-удобна обувка...

# 49
  • Мнения: 155
a.l.e.n.a, има ли магазин на Nickels в София и къде е? Simple Smile

Мерси Wink

# 50
  • Мнения: 37
a.l.e.n.a, има ли магазин на Nickels в София и къде е? Simple Smile

Мерси Wink
Не съм алена, но мисля, че има магазин в мол Сердика на най-долния етаж.

# 51
  • Мнения: 155
a.l.e.n.a, има ли магазин на Nickels в София и къде е? Simple Smile

Мерси Wink
Не съм алена, но мисля, че има магазин в мол Сердика на най-долния етаж.

Мерси, Хей, ти...да, ти! Wink

# 52
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
И моята страст са обувките......дори чашата ми с кафе е с надпис If the shoe fits, buy it every colour. Grinning

Аз съм малко old fashion и предпочитам висок ток и остри отпред. Предпочитам италиански като качество и модели,но не подминавам и българска продукция.

# 53
  • Мнения: 331
Оооооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Раби ми сърцето!
Обувките са тежка моя обсесия, имам над 220 чифта (броих ги лятото)  Crazy Crazy Crazy
Харесвам обувки на висок ток, предпочитам дебел, но нося и среден ток, по-рядко балеринки и равни обувки.
От предлаганите в Бг марки харесвам:
Casadei  Heart Eyes
Скрит текст:
И предлаганите от магазин Джорджо Фабиани обувки! Heart Eyes
За всеки ден харесвам Nine west и Алдо.
Ненавиждам Tendenz!!!

# 54
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
a.l.e.n.a, има ли магазин на Nickels в София и къде е? Simple Smile

Мерси Wink
Не съм алена, но мисля, че има магазин в мол Сердика на най-долния етаж.

Мерси, Хей, ти...да, ти! Wink

точно там е и е много добре организиран, с добро обслужване, спокойно можеш да разгледаш и има консултанти "под ръка", без да са досадни, спечелиха ме  Peace има много интересни и нетипични цветове, ако човек търси нещо по-рядко - струва си да намине  Peace

# 55
  • Мнения: 37
Как е качеството при АЛДО?
Загледах ги миналия месец, но нещо ме притесни.

# 56
  • Мнения: 331
Как е качеството при АЛДО?
Загледах ги миналия месец, но нещо ме притесни.
Ами...ако трябва да съм честна, не поразяват с нечувано качество, но пък предлагат много модерни обувки на сравнително ниска цена, така че си заслужават (според мен)  Peace

# 57
  • Мнения: 2 674
Обувките са тежка моя обсесия, имам над 220 чифта (броих ги лятото)  Crazy Crazy Crazy
Shocked Shocked Shocked Laughing

# 58
  • Мнения: 331
Обувките са тежка моя обсесия, имам над 220 чифта (броих ги лятото)  Crazy Crazy Crazy
Shocked Shocked Shocked Laughing
Знам, тежко е положението! ooooh!
 Crazy

# 59
  • Мнения: 155
Това, че Hope, има 220 чифта обувки също ме втрещи  Mr. Green Но ме накара и да се замисля колко често хвърлям обувки? Тази година хвърлих само лятото около 10. Сега зимата хвърлих 3 чифта ботуши и имам още 5, които нося, в дома на родителите си имам такива, които не нося.

Абе Hope, къде държиш толкова обувки или имаш ето такава моя мечта у васWink Искам такъъъъъъв, много  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт