Необвързани жени и къде може да ги намерим?

  • 48 125
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
И не кибичат из някакви сайтове Thinking..а имат доста добър обществен живот.

# 16
  • Мнения: 60
А бе, тези, които аз познавам доста си ''кибичат''... Laughing Може да е случайност. Не зная.

# 17
  • Мнения: 135

Иначе,не омъжените ми приятелки са адвокатки,съдийки,пиарки.....а и хирирзи.....
А ходят навсякъде...... Thinking

Ей... не лъжи човеко бре  Thinking ... съдийки и адвокатки значи  ooooh! ... направо в устата на звяра го прати.  Crossing Arms
Че нали жив ще го изядат утре като нещо сгафи ... айде нема нужда от такива стари моми!!!  Joy
Въх.. как пък искате да го закопаете само!!!!  Joy

# 18
  • Мнения: 57
Соте,ми по Струма старо ня-ма  Whistling
Само споделям...па той знае .... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 135

Соте,ми по Струма старо ня-ма  Whistling
Само споделям...па той знае .... Mr. Green

Тц... моята захапа стръвта насред шоплука..  Mr. Green.. а по Струма само се утешавам!!!  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 446
В интернет. Аз последните десетина години почти не познавам двойки, които са се запознали на друго място. Изключвам тези дето са гаджета от училище/университета.

И и около нас е май така, а да ти кажа аз с гаджета в Уни съм се запознавала във вътрешния чат/форум, така че... Joy

Ама 25-35 не се водят стари моми май  Mr. Green

# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И не кибичат из някакви сайтове Thinking..а имат доста добър обществен живот.


Ако гонят кариера , учене , специализации знаеш ли какво време за социален живот остава  Sunglasses

може би имаш предвид тези където кибичат по кафета , кръчмета , чалкотропи  Mr. Greenтакъв обществен живот .

# 22
  • София
  • Мнения: 1 120
Мечо Ръкспин, дай малко инфо за себе си - възраст, образование и т.н. и може да те уредим.
Имам няколко приятелки стари моми (30-40), които се оглеждат за мъж, с който да създадат семейство. Факт е, че всички са образовани и с добри доходи и съответно с претенции.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 349
Днеска приключих връзка ...........

Ама баш за днесКА ли ти трябва или може да почакаш..... newsm78


 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 24
  • Мнения: 448
То това да не е купуване на кола, че да става така по план. Никога не става по план. Въпроса е оставен на случайността. Може да я срещнеш в гората или на пътя, или да я търсиш и да не я намериш никога. Аз примерно съм се отказал и да става каквото ще. Тренировки уж да изглеждам добре, а от това само предложения от типа "Искам да ме събличаш" или коментари "Изглеждаш добре гол" от колежки, жалки опити да ме докоснат с повод или подобни лепящи се за теб жени. А не намирам това което търся, въпреки това, че изглеждам добре за сега. Но вече тренировките за за мое удоволствие, а не за тях. Ако я има, ще я намеря без да търся, ако я няма не е от значение вече, защото има кого да обичам и се надявам скоро да е при мен за постоянно, а това ще стане със сигурност.

# 25
  • Мнения: 81
Аз не знам защо останах с впечатление ,че автора на темата търси еднодневки.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 120
Щом търси необвързани, предполагам е с цел размножаване.
За еднодневките едва ли има значение дали са женени, гаджосани или свободни.

# 27
  • Мнения: 81
Ръкспин, дай малко повече детайли, за да те насочим адекватно:
  • За секс ли търсиш, за компания, за приятелство или 3 в 1?
  • Искаш ли да е умна?
  • А също така да е и красива?
  • Да може ли да готви или имаш средства постоянно да ядете навън?
  • Изисквания колко от парите ти да харчи на месец?
  • Или пък искаш да е богата, та ти да харчиш определен от нея лимит?
и т.н.
Иначе, и аз препоръчвам да започнеш оттук, школата е желязна и не прощава - ще минеш през огнено горнило и ще се види слама ли си, злато ли си...  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 143
на 25 стари моми ли са? newsm78

# 29
  • Мнения: 81
на 25 стари моми ли са? newsm78
Не споделям. По-скоро са напълно разцъфнали.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт