Мъжът Везни

  • 97 290
  • 614
  •   1
Отговори
# 255
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Извън зодията...прекалено често се повтаря един и същи модел при него Whistling

# 256
  • Мнения: 14 783
Съвсем в стила на Везната-иди ми,дойди ми. Хем му се иска,хем... Не мога да дам съвет,но ако можеш остави го да поеме въздух и да започнеш да му липсваш. Ако те потърси,значи нещата са добре. Ако не те-за теб пак е добре,че не си изгубила време с човек,който не те обича достатъчно.

# 257
  • Мнения: 5 246
Извинете, ама на 48 години да мисли дали след 5 години ще с жената... Той гони последния влак и не го осъзнава, а тя си губи времето.

# 258
  • Мнения: 5 384
Без да твърдя, на база възрастта и споделеното, предполагам - човекът не ще да е обвързан, иска свобода, нещо като на староергенски манталитет ми прилича - иска да е сам, философства и се обяснява на тема липсване, нелипсване, чувства, нечувства.... търси си причини да е сам. А на тази възраст отдавна трябва да е мъж на действията, затова казах староергенски работи...

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 07:35 от *Камея

# 259
  • Мнения: 797
здравейте момичета,
аз съм риби с асцендент телец и имах 10м връзка с мъж от зодия везни. от самото начало прекарваме уикендите заедно( петък до понеделник сутрин), обикнах неговите интереси и си прекарвахме времето заедно много хармонично, без дискусии / караници за глупости.
През октомври така се стече един разговор, че попитах какво мисли по темата да живеем заедно. Каза, че не бил мислил за това, но не бил готов сега. Живеем в съседни градове.

Наскоро, понеже трябва да си търся нова работа, го попитах дали да си я търся в неговия град. Той се сети за живеенето заедно, още не бил мислил, но ако съм в неговия град сме можели повече време да прекарваме заедно, дори да оставам по-често при него или дори да се нанеса там. Но 1) имал чувството, че аз го обичам повече, отколкото той мен, и 2) че докато бях 2 седмици по работа( с 2 уикенда) и не се виждахме, но ми се обаждаше всеки ден, не съм му липсвала толкова много, колкото си бил мислел, че ще му липсвам и 3) не бил сигурен, дали след 5г сме щели да сме заедно. Каза, че щял да помисли, да му дам 3 дни. не даде шанс да дискутираме и всеки да каже какво мисли и чувства, какви страхове има....
И измисли да се разделим, на 13. Причина- изброените 3 по-горе. Всичко друго е топ и нищо не го дразни, няма какво да променя. Донесе ми всички неща, които имах при него.
  
има ли смисъл да го потърся следващата седмица? от тогава не сме се чували. Той е малко работохолик, уикендите са му по-лежерни, въпреки, че и тогава работи.

Казвал е, че му е много приятно като сме заедно. Но никакви мили думи или много рядко. Аз бях по думите.  Затова пък ме прегръщаше и докосваше ръцете ми постоянно, дори докато сърфира из нета с телефона, и ме целуваше повече отколкото аз него.

Дайте идее какво да правя.
Поздрави Simple Smile


Що не го ...... където трябва. Кажи му че ако не се очовечи и не започне да мисли за чувствата си и да си зададе въпроса иска ли те за булка или само за секс ще си намериш, доеи вече си намерила двама колеги и се чудиш кой е с по-голям член. Да го жегне. Прави се на интересен и те използва(к....ле).
Не ми се сърди. След като нямат много успешни връзки, везните често стават курвари. Не се занимавай. Ако само ти го търсиш му качваш рейтинга. Не мисля че изобщо му оука за теб. Успех. Аз вече се отказах от мъжете, всичките една сган, с изключения.

Злоди, тея идиоти нищо не осъзнават. На моя бивш, везна, майка му ми казаха че е починала, получила удар защото видяла накъде тръгнал след раздялата ни. С разни лесни. И от нерви жената си отиде. Ама язък, сега взех телефона и едва не зарева. Не ми е удобно, но щях да му кажа, ти си виновен.

# 260
  • Мнения: 1
Здравейте, случайно намерих темата в Гугъл и реших да се включа.Живея с мъж Везни от 15 години.Както всички хора Везните си имат и положителни и отрицателни качества!Везните са интелигентни,( тук трябва да добавя и че са доста горделиви. Simple Smile), кавалери, обръщат голямо внимание на детайлите, доста суетни, на моменти прекалено, флиртаджий са.Бохеми, винаги гледат да направят добро впечатление и да се представят в най-добра светлина.Странно е, че създават впечатление на надути и недостъпни, а не е така, просто се държат на положение.Везните са романтични и винаги гледат да изненадат по някакъв различен начин, имат богато и доста развинтено въображение, добряци са, чувствителни и наистина манипулативни! Умеят да влизат под кожата на човек и да замазват положението, знаят това си предимство и го използват често!Везните са нерешителни, бързо прескачат от настроение в настроение, незнам защо е така, мисля че не го искат целенасочено но се случва, затова в партньора си често остават едно недоумение и объркване.Везната не обича конфликти и ги избягва, никога няма да вдигне скандал на обществено място, но виж в къщи може понякога да избухне-импулсивни са.Но бързо им минава! Ревниви са но не го показват, таят си го вътре в тях но нещата излязат ли извън контрол не ги оставят на самотек!Тяхното си е тяхно!Обичат семейният уют, работливи, идейни, находчиви, дипломатични, внимателни.Везните не обичат мърляви, глупави и мързеливи жени.Мъжът ми помага и в готвенето, чистенето и всякакъв вид домакинска работа.Негово мнение е, че това не е задължение основно на жената!Понякога са си самодостатъчни, което не е хубаво.И наистина са доста нерешителни, прекалено много обмислят нещата, дори и да са предприели действието и да са взели някакво решение, то пак е дълго обмисляно и пресмятано, но като се замисля това ни е дало единствено стабилност и добре премислени решения.Прекалено са загрижени какво ще кажат другите, дали не са ги разбрали погрешно.Понякога им се иска да са непукисти и да кажат “Майната му”, но не се получава, прекалено им пука!Понякога се “борим” кой да доминира в семейството но винаги се получава така, че да си разделяме тази роля. Везните не са бунтари, по скоро следват правилата, везната никога няма да обиди или удари жена!!!- това го чувства като основно правило!Хубавото на тази зодия е че винаги може да се извини, да благодари, да каже обичам те, тези думи не са им чужди и ги използват внимателно!Обичат да говорят когато има проблем, търсят решение и защо се е стигнало до евентуалният проблем!

# 261
  • Мнения: 797
Ох милата, да ти завиди човек, така си ги описала. Моя пряк началник е везна и ми ходи по нервите. Пише безсмислени докладни срещу мен. Така го мразя, че минах през различни греховни мисли, от талий, отрова за мишки, до по-крупни мерки. Изважда най-лошите черти от мен. Ако имам една грешка той я прави че всеки път греша. Всичко е перфекционизъм, надува се, кой съм аз. Просто въздухар. Всъщност нищо по-добре от мен няма да направи. Но са му предложили преди мен да слеят двете отговорности и да получи по-голяма заплата. Само честни не ги наричайте.

# 262
  • Мнения: 11
Момичета,
Как мислите - склонен ли е мъжът везни да се разведе и да направи първата крачка за развода? И каква би била причината за това? Достатъчно ли е само да се влюби? Simple Smile

# 263
  • Мнения: 5 384
Не са от най - решителните, обичат си спокойствието , не искат да си развалят рахата, ако жената е материално обезпечена, едва ли ще я оставят, но пък любовта също е важна, така че....

Дописвам : Ако жената е с къща и заплата, властна, няма да я остави, но може да й изневерява, но на теб, Танева, трябва ли ти такава ситуация, такава връзка и такова разбутване на чуждо семейство?

Последна редакция: пт, 15 мар 2019, 00:21 от *Камея

# 264
  • Мнения: 797
А...моя мълча 3  седмици и само ме критикувале, преди да си каже че иска да се разделим. Аз го направих. Стига толкова мъчение му викам. Simple Smile

# 265
  • София
  • Мнения: 70
Момичета,
Как мислите - склонен ли е мъжът везни да се разведе и да направи първата крачка за развода? И каква би била причината за това? Достатъчно ли е само да се влюби? Simple Smile
Първа крачка да направи той - не мисля. Но ще направи така, че жената до него да го поиска. С отношение, с реакции. Да застане мъжката и да заяви гласно, че не е щастлив и иска развод, това да го видя, няма да го повярвам. Основно важно нещо за тях е не те да са виновни. А инициирайки развод, те ще са в позиция на виновни.
Та докато жената до тях не заговори по тая тема, най-вероятно ще си подтискат това желание. Но при всички случаи ще изневерява.

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 15:44 от Mila*

# 266
  • Мнения: 32
Здравейте,малко да побутна темата за мъжете Везни.
И аз се сблъсках такъв мъж.Та аз съм омъжена жена с деца около 35 г.
Той необвързан 29 годишен.Флирт и свалки около 6 месеца, инициатива от негова страна не,може би защото знаеше,че съм семейна,знае мъжът ми,защото са колеги,но не се познават само се знаят,не са близки.Аз поех инициатива,не срещнах съпротива,пихме кафе,той прекрачи прага,като ме целуна и   каза,че иска да ми бъде любовник.Аь търсех неангажираща връзка и нищо друго.Симпатиите към него,обаче ми се оказаха повече,може би след като започнахме да общуваме.Започнаха едни луди чатове на Вайбър, инициативата беше негова,много желание и страст.Така седмица,през която се видяхме два пъти за кафе и уговаряхме излизане вечер за секс.И два дни преди сексуалната вечер,той без причина спря да пише,аз изчаках ден и писах,като в отговор получих,че трябва да престанем с чата,че така ще се привържем и ще се влюбим и ще стане лошо,можело да се виждаме от време на време за секс,но отказа секса ,който се бяхме уговорили след два дни и каза по нататък,не сега.Казах,че ще уважат решението му, насила не става нищо.Спряхме с чата и вижданията,вече три седмици,но за мене си остана една мистерия какво стана? Защо отказа секса,защо ме запали за седмица и после духна?

# 267
  • Мнения: 4 611
Здравейте,малко да побутна темата за мъжете Везни.
И аз се сблъсках такъв мъж.Та аз съм омъжена жена с деца около 35 г.
Той необвързан 29 годишен.Флирт и свалки около 6 месеца, инициатива от негова страна не,може би защото знаеше,че съм семейна,знае мъжът ми,защото са колеги,но не се познават само се знаят,не са близки.Аз поех инициатива,не срещнах съпротива,пихме кафе,той прекрачи прага,като ме целуна и   каза,че иска да ми бъде любовник.Аь търсех неангажираща връзка и нищо друго.Симпатиите към него,обаче ми се оказаха повече,може би след като започнахме да общуваме.Започнаха едни луди чатове на Вайбър, инициативата беше негова,много желание и страст.Така седмица,през която се видяхме два пъти за кафе и уговаряхме излизане вечер за секс.И два дни преди сексуалната вечер,той без причина спря да пише,аз изчаках ден и писах,като в отговор получих,че трябва да престанем с чата,че така ще се привържем и ще се влюбим и ще стане лошо,можело да се виждаме от време на време за секс,но отказа секса ,който се бяхме уговорили след два дни и каза по нататък,не сега.Казах,че ще уважат решението му, насила не става нищо.Спряхме с чата и вижданията,вече три седмици,но за мене си остана една мистерия какво стана? Защо отказа секса,защо ме запали за седмица и после духна?
Няма да коментитам твоето желание за изневяра, само ще кажа, че везните са си такива. 2 дни те харесват, после не те.. и те въртят на шиш колкото им позволиш. Изобщо да не те очудва ако утре ти цъфне и почне пак с предишните глупости. И после пак да изчезне.

# 268
  • Мнения: 32
Здравейте,малко да побутна темата за мъжете Везни.
И аз се сблъсках такъв мъж.Та аз съм омъжена жена с деца около 35 г.
Той необвързан 29 годишен.Флирт и свалки около 6 месеца, инициатива от негова страна не,може би защото знаеше,че съм семейна,знае мъжът ми,защото са колеги,но не се познават само се знаят,не са близки.Аз поех инициатива,не срещнах съпротива,пихме кафе,той прекрачи прага,като ме целуна и   каза,че иска да ми бъде любовник.Аь търсех неангажираща връзка и нищо друго.Симпатиите към него,обаче ми се оказаха повече,може би след като започнахме да общуваме.Започнаха едни луди чатове на Вайбър, инициативата беше негова,много желание и страст.Така седмица,през която се видяхме два пъти за кафе и уговаряхме излизане вечер за секс.И два дни преди сексуалната вечер,той без причина спря да пише,аз изчаках ден и писах,като в отговор получих,че трябва да престанем с чата,че така ще се привържем и ще се влюбим и ще стане лошо,можело да се виждаме от време на време за секс,но отказа секса ,който се бяхме уговорили след два дни и каза по нататък,не сега.Казах,че ще уважат решението му, насила не става нищо.Спряхме с чата и вижданията,вече три седмици,но за мене си остана една мистерия какво стана? Защо отказа секса,защо ме запали за седмица и после духна?
Няма да коментитам твоето желание за изневяра, само ще кажа, че везните са си такива. 2 дни те харесват, после не те.. и те въртят на шиш колкото им позволиш. Изобщо да не те очудва ако утре ти цъфне и почне пак с предишните глупости. И после пак да изчезне.
Благодаря ти за отговора,но при нас това е различното,че става въпрос само за секс,няма да го обвързвам.Незнам чоплиме това отдръпване преди секс,от 13 години съм семейна,преди това все ми се е случвало след секс да приключи всичко,но преди това досега не ми се е случвало.

# 269
  • Мнения: 4 611
Може и да има общо това, че все пак познава мъжа ти. Туко виж се е притеснил заради това. Има ли шанс мъжът ти да му е казал нещо? Той знае ли за намеренията ти?

Общи условия

Активация на акаунт