КГБ=Клуб на Готините Баби - 126.

  • 47 695
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 003
Танита, честити обувки, със здраве да си и носиш.
Да ми се връща и на мене в събота.
За нежеланите - не ми е пукало никога. Аз съм си у нас, който иска да е с мене - да заповяда.
Ама накрая все аз ги изхвърлях мъжовете. Само Пламен се оказа кротичък и сговорчив та си живеем.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 672
Ето съм и аз!  След празнуването на РД на момчето пак съм на линия.

Жабче, както винаги си точна и прецизна, с усет и мярка! Мерси!

Нелка, Гъбче, Айша, Бяло цвете, и на вас благодаря за хубавите пожелания към малкия юнак. Дано се сбъднат!

Момичета, гледам се спрятате за есентта с пълна сила. Кой с обувки, кой с дрешка. Да са ви честити покупките мили момичета и със здраве да си ги носите и да изтъркате! Аз още съм на летна вълна, нали ще ходя и аз като Дидия в Гърцко та си мисля за още голещи дни. Но ми предстои и на мен обувки и боти, че старите са за боклука. Но, явно ще бъде в последния момент. Винаги съм обичала да изпреварвам събитията, т.е. да имам всичко преди да е "почукало на вратата", но напоследък не ми се получава. не смогвам и това си е. нещо съм много изнервена и сприхава, нещо съвсем необичайно за мен, но с годините явно става все по-зле. Това е положението, както казва Айша, но не е добро. Възрастта на любовтта ми се отразява много добре, няма що.  hahaha Ама, ще се оправя, казвам с надежда, оптимистично. Отплеснах се ненужно, а влезох само да ви кажа лека нощ, а то станало 14 септември.

Та да ни е честит Кръстовден!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 177
Добро петъчно утро!

Аз се чудя защо не пишете, а то имало нова тема. Ама кой да види  Laughing

Жабче  Hug Hug Hug  Това да не сме екскурзианките  Joy

На патерици - Маринка,честит рожден ден на  Влади! Да е здраво, щастливо и обичано  дете !

Честит Кръстовден!

Аз още ходя по дандали, но ще трябва да направя скоро ревизия, че току виж - заваляло.

# 18
  • Мнения: 894
Добро утро!!! Hug Hug

Хайде на кафе и закускааааааааааа!

Честит имен ден на всички Кръстьовци, Кристияновци, Кръстинки и Кристияни! smile3525 smile3525 smile3525 С Божията благословия- за по щастлив живот!За празника се раздават пресни пити, за да се умилостивят стихиите и да бъде плодородна годината.
Танче,честито нови обувки.Дано с тях кръстосваш нашата Родина!!!
 white flower,и на теб честито нови боти със здраве да ги износиш!
Наслаждавайте се на настоящото и приятен петък!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 07:47 от Ivllin

# 19
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен в деня когато деня и ноща се кръстосват !Честит имен ден на онези които го  имат днес !
Хайде момичета , есента заявява присъствието си вече ,не се майте  а поразгледайте гардеробите Grinning
Ааа моята снахичка си я искам  Така съм спокойна че има кой да се грижи за момчето ми JoyСнощи стигнахме до консенсус -златната верижка, един луксозен халат за баня,една сатенена секси нощничка и красиви домашни чехлички Албум със снимката  на двама им в началото,а те да си го запълват натам Естествено всичко ще аранжирам подобаващо  в кутия Допълнително ще  и купя  спортен комплект за рожденния ден през октомври/защото тя има нужда  и иска такъв/ ,но ще го поднеса сега защото  тогава може да не сме заедно Simple SmileВоала !Както казват французите !Бяхме решили ваучер ,но те пътуват много  навън че работата  е такава и не разполагат с времето си...та отпадна
Рапортувах и се  успокоих Днес отивам да ги купя ,защото ги набелязах !
Ивка, тоз петел ми проглуши ушите hahaha
Днес усмивките да не слизат от лицата ви ! Hug Hug Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 1 529

 Жабче,благодаря за темата поредна.
 В този дух да напомня ,че имаме годишнина на 23 октомври. Нещо липсва ентусиазъм в тази насока. Предложих анкета за дати и болшинството да избере. Предлагам и анкета за места,но глас в пустиня...

 Бяло цвете и Танита ,честити ви придобивки.
 Танита какво реши за Копривщица,сега през есента е приказка.
 Ние с  мъж ми пак планираме уикенд за годишнината ни ,но ще решим в последния момент къде. Нелка Много добър избор за снахичката.
Честит имен ден на Кристиян на Янчето и Кристиян на Мая,весел празник,да са живи и здрави.

Честит празник Кръстовден на всички и ,ако има други именяци да се разкрият.

# 21
  • Мнения: 1 250
Добутро девойки Simple Smile

Не че сега ставам,часовника е неумолим,но режа лук за салата та дойдох да си поплача на компа Mr. GreenУ нас лука в готвеното е абсолютно табу,щерката  към лука е както аз съм към канелата smile3513, както народа го е казал "всеки си е башка луд" Mr. GreenТа се правят отделни салати-лук с магданоз,босилек,джоджън,лимон,зехтин и друга със същите зелении но класичска-домати, краставици ,чушки,трета отделно само крсатвички, четвърта само доматчета шери Mr. GreenНакратко сега им се е паднало да се глезат, докато има кой да го прави Grinning.
Вчера първокласника се връща от школкото с дупка с големината на яйце на униформената блузка (слава богу че са купени 10на в разни разцветки).Питам го как стана това, а той ми отговаря по погрешка, но нарочно newsm78.Имали ръчни занимания или там как се наричат newsm78 с ножици и господина опитал върху блузката Joy

На всички ,които са се сдобили напоследък с разни нови придобивки-облекла и обувки чаши и прочие със здаве да си ги  ползвате Praynig Praynig

Сега виждам че сте писали за имен ден (хич не съм веща по въпроса), но мисля че се полагат най хубави пожелания за щастливо и красиво детство на внучетата на Мая и Янка. Да са живи и здрави, весели ,щастливи Praynig Praynig


Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 16:53 от Caroline

# 22
  • София
  • Мнения: 2 672
Привет и от мен!  Heart Eyes

Римарче, добре дошла от екскурзията. Разказвай за това, дето си видяла и преживяла.  Hug Мерси за поздравите към Влади.

Аз снощи добре рекох Кръстовден, ама не се сетих да четитя.  Embarassed

Честит имен дeн на Крисковците на Мая и Янчето! Да са живи и здрави и много щастливи!

Сега гледам, че сте писали и за Жабчето, ама нейният Краси няма ли на друг ден имен ден? Ама, нищо и той да е жив, здрав, все такъв чаровник и късметлия!

Шпунци, нали ни знаеш какви сме тежки джамии за големите срещи. Затова трябва решително - дата и място и всеки казва може или не. Поне така си мисля аз. Ама може и да бъркам. Целувки.


Хубав ден, скъпи мои!

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 10:20 от marina_vladi

# 23
  • Мнения: 894
Честит имен ден на внучетата на Майчето  и Янчето!  1swing 1swingМного здраве и щастливо детство!! smile3540 smile3540 smile3540  jumpuu  jumpuu  jumpuu

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 13:50 от Ivllin

# 24
  • Мнения: 1 563
Добро утро момичета... !!!  Hug Hug Hug
Честит празник на всички !!!
Днес е КРЪСТОВДЕН !!!!
Да са живи и здрави  всички именници !!!
Честит имен ден на Кристиян на Янчето и Кристиян на Мая ! Да ви са здрави и щастливи ! Много да ви радват !!! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


Ивче Hug , благодаря за кафенцето и кътмичките.... !!! Simple Smile
Жабче Hug, благодаря за новата тема !!! Да я изпишем само  за хубави неща !!!
 Танче Hug честито ти обувки! Със здраве да си ги скъсаш и много да обикаляш с тях ! Открили сте вече новата учебна година , а кога я закрихте , така и не разбрах hahaha Приятно бране на гроздето !!!
Нелка Hug да ти честитя и за твоите буйки Laughing Решението  за  подаръка на снахичката е чудесно ! Успешен избор !!! newsm10  love001
Бяло цвете  Hug и на теб честито ти нови придобивки ! Включвай се по често... Simple Smile
Аз също не харесвам "къде е Меги " и се отказах да го гледам. Гледам Великолепният век и много ми харесва за сега.
Шпунц Hug наистина Копривщица е прекрасно място за посещение. Заслужава си да се види .
Гъбче  Hug и аз съм като теб , не обичам безцелно да се мотая по магазините. В пазаруването съм много бърза hahaha
Маринка Hug ..... не се предавай и не  се оставяй нервите да те превземат. Всичко е , че годините ни напредват , силите ни намаляват , а работата ни се увеличава ,а всички нас чакат и гледат..... hahaha Вземай си успокоителни и най безобидното е валериан , глог и мента.
Янче Hug успешна учебна година !!!
 Айша Hug утре успешна покупка  на обувки !!! newsm10
Римар Hug и аз още ходя със чехли и сандали и не съм си гледала есенните обувки и дрехи, но тези дни ще трябва да го направя .
Кари Hug  и при нас е нещо подобно със салатите- едни с лук , други без , едни с магданоз и т . н. . Аз слагам в отделен съд с капаче лука и отделно магданоза , копъра и да си слагат кой каквото иска.  hahaha Снощи правих кюфтенца от тиквички с две връзки пресен лук, чесън , магданоз , копър и всички ядоха без да  разбере никой , че има такива подправки.Внушават си... hahaha
 Весело посрещане на Новата ви година !!! Хубави празници ви желая !!!newsm51 newsm51 newsm51  love001 newsm44 newsm68  love001
Весел празник на всички споменати и неспоменати момичета !!!
Прекрасен ден !!!    love001  love001:

# 25
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър ден , момичета!  bouquet
Нелка , добре си го намислила , дерзай! Hug
Шпунц , никой не казва какво да се пусне като анкета и аз трая.  Crazy
Хубав ден! Hug



Честито на всички именници днес!
Честит Кръстовден!

# 26
  • Мнения: 894
Момичета разгледайте това
http://bg.kolektiva.net/travel/sharena-esen-v-elena-za-dvama-nev … ed-prirodata.html
35 лв. за два дни със закуска и вечеря до 31 октомври

# 27
  • София
  • Мнения: 1 739
  Честит пeти рожден ден на Владето! Желая му весело и щастливо детство ! Да е здрав и жизнерадостен,да радва мама,баба и дядо!
  

   Честит имен ден на Крисковците на Мая и Янчето! Да са здрави,весели и щастливи!
      
  
    Цветя за щастливите баби: Маринка,Мая и Янчето.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 13:59 от Яжка

# 28
  • Мнения: 7 375
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА КРИСКОВЦИТЕ НА ЯНЧЕТО И МАЯ!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,УМНИ И РАЗУМНИ МЪЖЕ ДА СТАНАТ И С ГОРДОСТ ДА СИ НОСЯТ ИМЕТО!

                  На работа съм и имам много писане та само понадниквам и .....зачезвам! Peace

# 29
  • Мнения: 1 563
Ивче Hug тази оферта ,която я предлагаш е  много изгодна и е в града. Ще има транспорт за всички. Аз съм  "ЗА ".
Решението трябва да се вземе бързо , че има само 1 ден до изтичане на офертата. Трябва да се реши кой ще е организатора и за коя дата.
 Приятен след обяд !!!

Общи условия

Активация на акаунт