Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 септ. 2012, 10:46 ч.

ОВЧА КУПЕЛ ски мами - част 3

• 68 753
  • 518
  •   1
Отговори
# 510
  • София
Здравейте. Търся мнение за яслата, която е към ДГ Ласка, която се намира в 611 блок. Благодаря!
Имат както плюсове, така и минуси, но са по - добре отколкото в централата.

# 511
А може ли да споделите някои от плюсовете и минусите?

Здравейте. Търся мнение за яслата, която е към ДГ Ласка, която се намира в 611 блок. Благодаря!
Имат както плюсове, така и минуси, но са по - добре отколкото в централата.

# 512
# 513
Aa, ние сме на газ, късмет на останалите Grinning

# 514
Мама,на 38г.и младеж на 1,8 г.си търсят компания за игри и разходки.С кола сме,можем да ходим навсякъде.

# 515
Здравейте!
Не знам в коя тема да питам, но реших, че тук ще ми помогнете. Наехме квартира в кв. Овча купел и трябва да изберем доставчик за интернет и телевизия. В блока има прокарани кабели на Виваком, А1 и София нет. Кого бихте ми препоръчали?

# 516
  • София
Някой знае ли какво ще правят на игрището, което зад бл.419?

# 517
  • София
Здравейте!
Не знам в коя тема да питам, но реших, че тук ще ми помогнете. Наехме квартира в кв. Овча купел и трябва да изберем доставчик за интернет и телевизия. В блока има прокарани кабели на Виваком, А1 и София нет. Кого бихте ми препоръчали?
Аз ползвам А1, рядко имам проблеми с тях, а често работя от вкъщи и интернета е необходим. Преди години ползвах Виваком и от тогава не искам да чуя за тях.

# 518
Здравейте!
Аз ползвам А1, рядко имам проблеми с тях, а често работя от вкъщи и интернета е необходим. Преди години ползвах Виваком и от тогава не искам да чуя за тях.
Същото се получи и при мен с Виваком. Само затвърдихте мнението ми, че А1 ще е добър избор. Благодаря за отговора Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт