Клуб 40+ / 20 тема

  • 32 356
  • 637
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 154
Дават ми -10 години хората, които не ме познават, винаги печеля басовете, за това на каква възраст съм. И това не го казвам да се фукам, но винаги с благодарност на шефката ми едно време, която ме научи на това.
Браво. Поздравления!!!  bouquet
Аз мисля, че и генът си казва думата.

На няколко пъти споменаваш, че не си купуваш продуктите от България. Това е разбираемо, явно тук не идват истински и качествени неща. А имаш ли информация дали мога да си закупя такава като твоята козметика от Москва?

И друг въпрос: За шия и деколте ползваш ли някакви мазила, различни от продуктите за лице? То нали имаше една приказка, че лицето на жената свършва там, където започва сутиенът. Grinning

# 31
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Мислш, че е генетично.
Крем не ползвам, май др бяла козметика. Нито околоочен де. Важно е да съм на влажно място.
Пък и всичко с кремовете е...търговска политика. Никоя от молекулите на съставките им не е толкова малка, та да проникне през мембраната на клетката

# 32
  • Другата България
  • Мнения: 37 258

Аз мисля, че и генът си казва думата.


Със сигурност е така. Аз ползвам Iwostine в момента и ....абе може и по-добре Tired

# 33
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
И аз тук. Отново  Mr. Green

И мен ме налегнаха мисли  Thinking

Кремове - ми за лицето май не ползвам. И май нищо не съм ползвала никога  newsm78 И грим не съм слагала. От време на време малко черен  молив и спирала....От цигарите сега започват вече да личат околоочните (пачия крак). Иначе други нямам  Sunglasses Та съгласна съм за гена  Peace Но най-вероятно изведнъж, на 80г дай боже  Praynig , ще се появят всички заедно  Mr. Green

Аз пък си имам 2 котака (нали приключихме с децата  Confused). Уши на 6м и Панчо на 3м. Няма такъв филм  ooooh!

Май ми е липсвала темата  Blush

# 34
  • Мнения: 628
 Фран, Титина, абсолютно мисля и винаги казвам, че е и въпрос на ген, ние с мам сме доказателството - аз нямах понятие за кремове, защото тя никога не е използвала крем в живота си и е имала дълги години фантастично лице, но аз съм действала на принципа на превенцията, и съм доволна сега за момента, но тя на 65 сега - се чуди как да изглади шарките на времето - като поредица от пясъчни дюни е лицето и сега, кожата в един момент се отпуск.Гледаме снимки от нейните 40+, не е гладичка като моите 40+.
Веднъж на две години взимам специално крем за врата, но шията и деколтето мацам с дневния и  BTW  никога не съм ползвала нощен.....

# 35
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
От цигарите сега започват вече да личат околоочните (пачия крак).
Малее, ама всички пушим..... ooooh! ooooh!това много скапва кожата, да знаете, и аз го знам, ама..... Outta Joint

# 36
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
От цигарите сега започват вече да личат околоочните (пачия крак).
Малее, ама всички пушим..... ooooh! ooooh!това много скапва кожата, да знаете, и аз го знам, ама..... Outta Joint

Ми така де, колко ли пороци можем да си позволим  Mr. Green

# 37
  • Другата България
  • Мнения: 37 258


Ми така де, колко ли пороци можем да си позволим  Mr. Green
Hug Hug Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 2 265
Luss, това 4х4 значи, че си високо проходима и газиш наред или какво ...  hahaha smile3534 Едва ли ставаш на години 4х40+.
Добре дошли на новите.   bouquet


 Joy Joy JoyТова е 44.... Peace
Добре дошли на новите  bouquet

Аз пък спрях да пуша преди 6 и малко години като забременях. Все още не съм пропушила Peace smile3534

Последна редакция: вт, 25 сеп 2012, 00:05 от luss

# 39
  • Мнения: 2
Добро утро от мен! Simple Smile Честита ви есен и дано настроението остане лятно. Надявам се да имаме хубаво време в новата тема!

# 40
  • София
  • Мнения: 2 265
Добър ден и от мен!
Толкова се оплаквахме от жегите, че няколко дни студ пак ни възвърна чувството на благодарност към слънчице. Да осъзнаем, че лятото наистина свърши...

Не знам вече какво да измислям за малкият си син за ядене.... При положение, че почти нищо не яде - сандвич с шунка, палачинка с шоколад, пица с царевица, банан, хляб и кисело мляко, понякога маслинки, понякога ябълка(ама много рядко), ягоди, бисквитена торта направена от него самия, много рядко пържени катрофи, дори в Макдомалдс яде само мактост- с шунка и кашкавал... А сега, кой ще ми помогне с менюто... Колко са лесни другите... Mr. Green

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Лусс,спагети и всичко от кайма.При мен това спасява положението.

# 42
  • Мнения: 2 820
Привет!  Hug

Хич не искам лятото да свършва... Радвам се на летните дни през тази седмица и дано така изкара за по-дълго време.

По отношение на пушенето - не пуша вече от близо 9 години. Не че преди съм пушила много - по кутия на седмица и дет се вика, за да поддържам огъня.

# 43
  • Мнения: 255
По темата за кремовете - ползвам ги в изобилие. Имало е случаи в един период да стигам до 5, 6 броя - дневен + дневен околоочен, нощен + нощен околоочен, за устни, за шия, млякото, маските и тоника отделно. Crazy В крайна сметка си имам бръчки. Просто кожата ми е тънка и лесно се набръчква, а и това че често се смея не помага особено за кожата ми, но помага за доброто ми настроение. Повечето хора ми казват, че изглеждам добре, но мисля че това е комплексно и зависи от много фактори като фигура, излъчване, усмивка, искри в очите и тем подобни.  newsm56 Аз съм като малко торнадо и не се спирам, нещо ми подсказва, че и Боби е в тази категория.  Hug За марките - купувам от Ягодката това, което е в промоция. Ползвала съм Ланком, Gatineau, Академи, Orlane, Шисейдо и др., дори не помня всичките. В момента съм на вълна чист колаген. От април мажа редовно и кожата ми е добре. 2 пъти седмично слагам и маска, сега хидратираща, след месец подхранваща. Сутрин и вечер задължително почиствам и кожата. Та това в общи линии.  bowuu

Лус, ти ме уби с това меню, а къде остават супите и манджите. Моите също се тутлявеха като готвех, но аз бях доста хард, който не е гладен да става от масата, който е гладен - яде каквото съм сготвила. Повъртят се, поусучат се, но накрая сядат и ядат. На Макдоналдс никога не съм ги водила. Като цяло много държа на здравословното хранене. От това зависи не само добрия външен вид, но и здравето.
Колкото до цигарите - спрях ги напълно преди близо 9 г., най-тежката битка в живота ми. Бях силно пристрастена, тежък случай на зависимост, но се справих. Затова винаги казвам, че който иска го прави. А това, че били голямото удоволствие е егати смешката. Цигарите са отрова, наркотик, ако питате някой наркоман бас ловя, че ще каже как дрогата е най-големия кеф.... но дали наистина е така.... Моята мотивация  да ги откажа ... на 28г. започнах всяка сутрин редовно да си плюя дробовете. Сега не искам и да чуя майтапи по повод, че само това ни останало. Животът е толкова динамичен и интересен, предлага толкова много забавления, трябва само да ги открием. Леле, изписах форума, спирам.  smile3505

Последна редакция: вт, 25 сеп 2012, 16:21 от AvrorA

# 44
  • Мнения: 123
Мажете се,а? Мацкиииии Hug

Общи условия

Активация на акаунт