Клуб 40+ / 20 тема

  • 32 354
  • 637
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 628
Ейййй, появи се и ти! Къде изчезна, скицо???Твоите индийски и японски приказки дето ги позари на Леичка всеки ден ми напомнят за тебе, почитаме ги и още не са скъсани или изрисувани, да знаеш!

Аврора, хуна такава, мини до офиса някой ден, нали си наблизо!

Да ви се оплача нощес не съм спала, че малката има или синузит или трета сливица или напъва някой грип, но страшно хърка и не можеше да спи, та си ревахме дмете и само я местех и въртях по корем, че да спи...таткото е командировка, както винаги и аз гледах цял ден лошо недоспала...ама ще мине, знам! Хайде оплаках ви се!

# 46
  • Мнения: 7 150
Не знам вече какво да измислям за малкият си син за ядене.... При положение, че почти нищо не яде - сандвич с шунка, палачинка с шоколад, пица с царевица, банан, хляб и кисело мляко, понякога маслинки, понякога ябълка(ама много рядко), ягоди, бисквитена торта направена от него самия, много рядко пържени катрофи, дори в Макдомалдс яде само мактост- с шунка и кашкавал... А сега, кой ще ми помогне с менюто...
На колко години е детенцето ти? Ако е на детска градина още, добре му е менюто, не му се притеснявай толкова. Децата са различни, ще порасне, ще прояде повече неща. И моя син не ядеше много разнообразна храна, но тази година прояде доста неща.

За пушенето...Като студентка пушех по една-две кутии на ден.Много цигари, много нещо. Запалвах със ставането сутрин. Отказах ги преди....близо 20 години ooooh!...от инат. Благодарна съм на човека, заради когото го направих.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 265
Лусс,спагети и всичко от кайма.При мен това спасява положението.

Не яде спагети и кайма... Понякога може да хапне кебапче, ама с голям зор... Няма да остане гладен - изяжда 2 филии хляб без нищо, пие айрян и готов...

Не знам вече какво да измислям за малкият си син за ядене.... При положение, че почти нищо не яде - сандвич с шунка, палачинка с шоколад, пица с царевица, банан, хляб и кисело мляко, понякога маслинки, понякога ябълка(ама много рядко), ягоди, бисквитена торта направена от него самия, много рядко пържени катрофи, дори в Макдомалдс яде само мактост- с шунка и кашкавал... А сега, кой ще ми помогне с менюто...
На колко години е детенцето ти? Ако е на детска градина още, добре му е менюто, не му се притеснявай толкова. Децата са различни, ще порасне, ще прояде повече неща. И моя син не ядеше много разнообразна храна, но тази година прояде доста неща.


На 19 август навърши 6. Досега не ходеше на детска градина. Ходи от тази година на предучилищна в училище...

# 48
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765

Какеееееееееее  Heart Eyes
Къде се покри?
Всичко наред ли е при теб?

luss , моят син на тази възраст можеше да кара само на вода и вафли  ooooh! Сега е 1,80м, верно малко кльощав ми се вижда, но си е добре, при баба си проявяваше капризите  Mr. Green. И педиатърката все ми повтаряше - детето най-добре знае какво му се яде и пие!

# 49
  • Мнения: 2
Не знам вече какво да измислям за малкият си син за ядене.... При положение, че почти нищо не яде - сандвич с шунка, палачинка с шоколад, пица с царевица, банан, хляб и кисело мляко, понякога маслинки, понякога ябълка(ама много рядко), ягоди, бисквитена торта направена от него самия, много рядко пържени катрофи, дори в Макдомалдс яде само мактост- с шунка и кашкавал... А сега, кой ще ми помогне с менюто... Колко са лесни другите... Mr. Green
И аз имам подобни грижи с 13 годишен тинейджър. Менюто ни е почти същото, само дето добавям бяло пилешко месо и бял ориз. От зеленчуците яде само краставица и зеле на салата с морков. В началото на лятото открих, че харесва домашен чеснов сос(майонеза, кисело мляко и счукан чесън) и така се подлъгваше да хапне и печени картофи. Сложна работа е изхранването на съвременните деца... Големите ми дъщери (по на 22 и 24) ядяха всичко. Ще се радвам да споделите опит.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 587
Моят 13 годишен пък ще изяде света Laughing
Яде всичко що види по пътя си.

# 51
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
luss, твоето съкровище направо си е ящно. Моята госпожица ядеше до скоро само пържени кюфтета с кетчуп и на 3 месеца веднъж - по една краставица. От плодовете - само банани, пак на същия период, същото количество. Започна да се пооправя вече, ама слабичко - сега добави към менюто си и печено пиле, пържени картофи(от време на време) и малотрайни колбаси. Здравословно меню за чудо и приказ!  #Cussing out Ама пък и гладни не можем да ги оставим.


МБ, добре завърнала се! Какво става с теб?

# 52
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 746
И мойто гардже не се храни много здравословно, та се налага от време на време да намесваме гълъба в процеса за увещаване ( не знам защо е решил, че гълъбът му взема любимите неща). та ходим натоварени като родопски катъри, да си пази нещата от гълъба

# 53
  • Мнения: 19
Маргото,  bouquet за новата темичка!
Ааааааааууу,  пак се събрахме - стари и нови "муцуни"!
И мен ми беше криво, че лятото свършва................, но сега съм на морето. Възползвам се от последните слънчеви дни. Всеки ден ходя  на плаж - прекрасно е!




МБлагодаря, радвам се, че се появи! Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 8 799
Здравейте! Имало значи и тема за 40+ дами......  Не зная какво сте си говорили в предходните 19 теми, нито какво е редно да кажа, влизайки за първи път Thinking Ами ще чета първо, пък после... Sunglasses

# 55
  • Мнения: 1 076
Хей, девойки, колко се радвам да ви "видя"...
В старата тема надниквах отвреме навреме и я подбутвах, но ме завъртя вихъра и сега, виждайки новата - ами стана ми много хубаво. Марго,   bouquet
Дано да сме по-активни, защото лично аз, преди време, първото, което отварях в бг мама, беще темата 40+. Друго си е да споделяш с набори.
Да се изкажа и аз по две от темите, които гледам, че сте обсъждали:
- това лято не успях да видя морето, а то ме зарежда невероятно. Наистина след много студеният ден, не помня, четвъртък ли беше, се радвам на всеки слънчев лъч. Обожавам такова време - приятно топло, без жеги. Цветята ми буквално полудяха и ме радват много.

# 56
  • Мнения: 1 076
...не разбрах как дадох запис, но и по втората тема да кажа - Боби, най-после трябва да се видим - по темата за кремчетата съм пълен лаик, понякога купувам за околоочен контур, но инцидентно. Заради зачервяване на очите спрях да се гримирам и направо отвикнах, но торбичките под очите ми ме влудяват.

Спокойна вечер на всички!  bouquet

# 57
  • Мнения: 1 252
Моят 13 годишен пък ще изяде света Laughing
Яде всичко що види по пътя си.


Мойте и двамата + дъртия...  Всички са чорбри. И ми писва. Понякога завиждам на тези, които отбивате номера със сандвич, картофи, спагети и разни аламинути. Добре сте се завърнали на старите, новичките да напишат по две думи за себе си , ако искат Hug

unadaptable , привет и тук  bouquet

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 587
unadaptable,добре дошла! Hug
Говорим си за всичко. Grinning
Аврора се беше поизгубила и да я попитам ако може дали е ходила на някое интересно местенце?

Росна китка,за другите двама динозаври дума не ми се отваря. Mr. Green
Само аз и котката не сме лакоми.

# 59
  • Другата България
  • Мнения: 37 205
По темата за кремовете - ползвам ги в изобилие. Имало е случаи в един период да стигам до 5, 6 броя - дневен + дневен околоочен, нощен + нощен околоочен, за устни, за шия, млякото, маските и тоника отделно. Crazy
Аз нощен не съм ползвала, имам чувството, че си лягам мръсна Rolling Eyes и че ще ми намазни възглавката Grinning не съм добре сигурно, ама предпочитам да се наспя.От околоочен кой най-добре ти се отрази?
Затова винаги казвам, че който иска го прави. А това, че били голямото удоволствие е егати смешката. Цигарите са отрова, наркотик, ако питате някой наркоман бас ловя, че ще каже как дрогата е най-големия кеф.... но дали наистина е така....
Ами горе -долу си права, но поне за мен си е  удоволствие, не намирам по-подходяща дума, особено в моменти на стрес и напрежение ....знам че всичко е психика, ама....
Друго си е да споделяш с набори.
Обожавам такова време - приятно топло, без жеги. Цветята ми буквално полудяха и ме радват много.
smile3521 newsm10 newsm03

Общи условия

Активация на акаунт