Клуб 40+ / 20 тема

  • 32 355
  • 637
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 239
                Поздравления, Titina!

            Как промени начина си на хранене? Стана ми интересно заради постигнатия здравословен ефект.

# 631
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 755
Ядем основно сурова храна, без мазнини и натриева сол. Върнахме се към спорта....доброто е че съпругът ми следва същия хранителен режим

# 632
  • Мнения: 3 480
Ядем основно сурова храна, без мазнини и натриева сол. Върнахме се към спорта....доброто е че съпругът ми следва същия хранителен режим

Възхищавам се на хора, които го постигат. Аз не бих могла, ако не ми се наложи по някаква причина. Обичам да пия совиньон блан и да хапвам морски деликатеси, някои от които въобще не са здравословни. Но общо взето се придържаме към разделното хранене и прясно сготвена домашна храна без запръжки и разни брашнени сосове или тестени рядко.  Само третото ми дете (на свекървата) упорито хапва бял хляб и отказва да се интегрира към нас ...

# 633
  • Мнения: 411
не слагм граница в годините, храня се с това, което ми кеф и продължавам живота си като всички останали жени на тази възраст...

# 634
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 755
Всичките ми приятелки, на моята възраст и по-малки се хранят по същия начин по който и ние. Бяхме едни от последните преминали на този тежим. Идва един момент, в който човек променя вижданията си за живота. Ако искам да съм здрава, да се чувствам добре в кожата си....видяхме, че това е начинът. Съпругът ми е по-голям от мен, заклет месояден....щом той промени живота си, значи и др могат.

# 635
  • Мнения: 1 726
Чувствам се добре, обичам да си угаждам, единственият ми проблем е, че не съм на 20, или хайде, от мен да мине на 30 Laughing. Уви, това няма как се промени;) Времето минава прекалено бързо.

# 636
  • Мнения: 3 480
Всичките ми приятелки, на моята възраст и по-малки се хранят по същия начин по който и ние. Бяхме едни от последните преминали на този тежим. Идва един момент, в който човек променя вижданията си за живота. Ако искам да съм здрава, да се чувствам добре в кожата си....видяхме, че това е начинът. Съпругът ми е по-голям от мен, заклет месояден....щом той промени живота си, значи и др могат.

месото може да се ограничи, но пак да се консумира здравословно. въпрос на избор. моя приятелка цял живот се храни здравословно без месо, главно суровоядство и органични, домашно произведени храни главно (в нейния двор). липса на стрес и охолен живот - почина на 38г. няма гаранция. според мен е добре да се балансира без екстремни ограничения. разбира се, ако имаш заболяване е различно.

# 637
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Айде и аз да раздвижа темата.
След няколко дни навършвам 42. Чувствам се супер.
Смятам, че храненето има голямо значение за здравето и външния вид. Да, никой не знае колко ще живее, но това не значи, че трябва да пренебрегваме фактори като здравословно хранене, положителни емоции, респ. по-малко стрес и много движение. С двете ми дъщери сме вегани от половин година, преди това бяхме вегетарианки (аз от 14-15-годишна).

Общи условия

Активация на акаунт