Болки в гърлото, суха кашлица!

  • 4 377
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, нова съм тук, но не знам към кого да се обърна. В Германия съм, майка ми я няма и се разболях. По принцип имам синузит и в следствие от него всяка пролет или есен се разболявам.. гнойна ангина и т.н. От скоро съм тук .. не знам добре езика, не мога да се оправя в аптеката, чак ми се плаче  Sad Купих си Аспирин комплекс, витамин Ц, парацетамол и някакви таблетки за смучене, но нищо не ми помага... Правя си гаргара с отвара от лайка, гаргара със сока от 2 лимона и гаргара с още 1 чай. На ден изпивам сигурно около 2-3 литра чай. За 24 часа изяждам, изпивам и не знам какво още 1 кг. лимони. Правех и и компреси - 3 последователни вечери с ракия и чер пипер. Днес след работа си направих и компрес от начукан магданоз (стрива се докато си пусне сок), но нищо не ми помага. Казаха ми да си правя компрес на гърдите и гърлото с мед и тютюн. Отначало нямах кашлица, но от днес сутринта кашлям страшно много (имам суха кашлица) и гърлото ме заболя двойно повече. Моля Ви споделете ми начин, по който да премахна кашлицата и болките в гърлото. В Събота майка ми си идва, но се чувствам толкова отпаднало, че дори не мога сутрин да стана от леглото и да ида на работа.  Sad Моля Ви помогнете ми! Посъветвайте ме нещо! Някакви бабини рецепти или знам ли. Благодаря Ви предварително. Извинявам се, че отварям нова тема, но не знам къде да пиша.

# 1
  • Мнения: 5
Ще ти споделя една бабина рецепта, която на мен почти винаги ми помага.
Прави се супер лесно. Трябва ти само мед и лимонов сок. В една чаша сипваш мед, горе-долу до половината, изстискваш лимоновия сок, за да се напълни догоре и разбъркваш. Но най-добре го пий топло. Пробвай го и ако случайно ти е много кисело сложи малко захар, но на мен вкуса ми харесва и без нея.  Peace
И не го изпивай наведнъж. Правиш си го напр. сутринта и през целия ден си го пиеш на малки глътки.
Надявам се да помогне.

# 2
  • Мнения: 0
Ще ти споделя една бабина рецепта, която на мен почти винаги ми помага.
Прави се супер лесно. Трябва ти само мед и лимонов сок. В една чаша сипваш мед, горе-долу до половината, изстискваш лимоновия сок, за да се напълни догоре и разбъркваш. Но най-добре го пий топло. Пробвай го и ако случайно ти е много кисело сложи малко захар, но на мен вкуса ми харесва и без нея.  Peace
И не го изпивай наведнъж. Правиш си го напр. сутринта и през целия ден си го пиеш на малки глътки.
Надявам се да помогне.

Благодаря Ви, страшно много ... някакъв кошмар изживявам .. Cry

Общи условия

Активация на акаунт