Бургас: Ясли, градини, занимални със специални занятия - 4

  • 37 048
  • 739
  •   1
Отговори
  • у дома
  • Мнения: 965
Бургас - ясли, градини, занимални за малките ни съкровища


Последна редакция: ср, 26 сеп 2012, 09:55 от Проста Мария

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Търкуля първа.
Вале,   bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 711
И аз тук    bouquet

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Айде и аз.
Благодарности за темата!   bouquet
Днес ревльо наду гайдата още като видя оградата на яслата.  Tired

# 4
  • у дома
  • Мнения: 965
И тука ще си задам въпроса - учат във вашата градина момченцата да пишкат прави? Гоги пишка седнал, обаче, в градината го натискат да пишка прав. Снощи имахме сериозен разговор с моя мъж, който смята, че ако не пишка прав, щели да му се смеят  ooooh! Еми, поне да стане на възраст, в която като се пипа по чурката, ще се сети да си измие ръцете и тогава да пишка прав  Crossing Arms
И продължава упорито да плаче всяка сутрин. Госпожата ми каза, че пита всеки възрастен, който влезе в занималнята - "Идваш да ме вземеш ли?".  Crazy

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Аз вчера казах ,че и Бобата така го карат прав, но забравих да добавя, че у дома всъщност те си чуркат на гърнетата, а пък в градината няма такива.Обикновени тоалетни чинии са..Той навън и по завдения прав си пишка, не му е сефте, за мен не е дерт,но у дома си пикае както му дойда-прав, седнал.. Crazy

# 6
  • Мнения: 192
Благодаря за новата темичка   bouquet

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
И аз тук!  Hug
Моето Бобово зрънце си ходи у дома прав, поради простата и единствена причина, че майка му ненавижда гърнета и гледа да й е лесно.  Mr. Green
С удоволствие споделям, че ревът сутрин значително намаля. Глас вече имаме и следобед го взимам усмихнат и спокоен. Сутрин имаме тихо ронене на сълзи, но влиза безпроблемно в стаята.
Разказва ми вечер как госпожите го целували по бузките.
За сетен път се убеждавам, че направих правилния избор с филиала на Андерсен. Страхотни учителки си имаме....  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 420
 Flutter

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515

Мели, кво стана, Колето все пак къде тръгна на градина..?

# 10
  • Мнения: 248
За да не е гол запис, да кажа за чуркането ама в яслата: моето диване в къщи рядко чурка на гърнето, в повечето случаи ходи на голямото гърне, къде се оправя сам, къде и мама помага, в нашата ясла обаче когато специално попитах за чуркането ми казаха, че ако искам да чуркал прав трябвало са си държи гърнето сам докато върши работата  Shocked което не виждам как да стане, тъй че там чуркат седнали когато е масовото слагане на гърнетата и в единичните случаи, когато детето е казало на лелята че му се чурка евентуално му държат гърнето да се изчурка.

Извинете за дългия пост

# 11
  • Мнения: 430
И ние си ходим прави,още откакто започнах да го отказвам от памперса!Даже откакто ходи на градина,вече не иска аз да го изпишквам, а сам си отива и си свършва работата,къде улучва гърнето ,къде не Grinning,но важното е,че от градината се учи да е самостоятелен!

Да похвалим и нашите госпожи Wink,че са много внимателни и сутрин съм забелязала,че някой като плаче го гушкат и го целуват да го успокоят.Нашият си харесва повече едната и все за нея говори. Hug
Аз да попитам тези ,които са на градина,как сте със самостоятелното хранене?Как се храни ,какво прави, като го взимам може да познаеш какво какво са имали за обяд по блузата му! Laughing

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Борис се храни сам отдавна, в градина си продължава, само един път досега имаше капчици айрян върху блузката, нищо друго, но той винаги се е хранил много чисто.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2012, 18:11 от Горгона

# 13
  • Мнения: 340
Хайде, и аз да се запиша! Благодаря за темичката  Hug  Wink !

# 14
  • Мнения: 20
Здравейте мами!
Има ли тук някой с детенце в ОДЗ "Радост"?
Може ли накой да ме насочи къде в форума мога да намеря инфо какви точно документи и изследвания трябват за приема? Аз се каня вече другата седмица да го водя моя палавник и се подготваме...

Общи условия

Активация на акаунт