Бихте ли си сложили силикон?

  • 4 947
  • 101
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли си сложили силикон?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 30 яну 2006, 09:03

# 30
  • Мнения: 1 038
Сега на този етап не бих си сложила.Не съм против,но засега нямам нужда. Flutter

# 31
  • София
  • Мнения: 2 896
Гласувах с друго, защото мат'риал има, ама ако се наложи ще го повдигна.

# 32
  • Мнения: 1 107
Абсолютно подкрепям всякакви подобни средства за "изкуствена красота", стига да не са доказано вредни  Peace
Бих си коригирала гърдите, не знам дали точно със силикон, но след като изкърмя и третото дете  Mr. Green живот и здраве!

# 33
  • Мнения: 175
И аз съм за силикона.,или някакви подобрения на бюста,след кърмене гърдите просто не са същите,защо да не ги пооправим.Жената трябва да се харесва и да има самочувствие.Това е от значение. Moneyсамо дето трябват доста парички Money

# 34
  • Мнения: 384
И мен ме е страх,но винаги съм си мечтала да мога да си облека нещо без задължително да слагам сутиен.

# 35
  • Мнения: 5 877
Цъ  Naughty
Не давам да ме пипат.

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Абсолютно цялата бих се направила изкуствена, ако можех. Съвсем сериозно.
А интелекта? И него ли изкуствен? Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 164
Отговорих с "друго" понеже нямам нужда от силикон, а от лека корекция.

# 38
  • Мнения: 5 577
Абсолютно цялата бих се направила изкуствена, ако можех. Съвсем сериозно.
А интелекта? И него ли изкуствен? Mr. Green

Ако се окаже невъзможно по естествен начин достигането на необходимото ниво.  Laughing

# 39
  • Мнения: 3 569
Само ако се налага - примерно ако катастрофирам, лицето ми бъде обезобразено и се лекарите кажат, че трябва.
Гърди не ми трябват, член си имам нелош, устни също.

# 40
  • Мнения: 5 577
Гърди не ми трябват, член си имам нелош, устни също.


 Joy Joy Joy

Пере, тая тема само за жените се отнася ...  hahaha

# 41
  • Мнения: 3 423
преди бременноста нямах нужда, но сега като гледам гърдите ми колко са увиснали и като си представя след раждането и кърменето, как може да изглеждат тогава бих сложила.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 623
Абсолютно против съм всякакви изкуствени неща в моя организъм иначе на който му харесва да си слага. Единственото нещо, което бих направила и то с най-голямо удоволствие е повдигане на бюста Simple Smile

# 43
  • Мнения: 515
Не, не бих.

 Joy Joy Joy

Пере, тая тема само за жените се отнася ... hahaha
Цитат

Защо така? Васил-Азис примерно си е сложил тук-там. Blush И не срамува да си признае. Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 771
Мисля да си сложа, но след като родя втори път. След първата ми бременност резултатите са "потресаващи"  Laughing, а след втора не ми се мисли.

Разбира се, преди да се подложа на подобна операция, ще направя много подробно проучване на възможните имплантанти, рискове и лекари, които се занимават с това.

Общи условия

Активация на акаунт