Да ви кажа честно, много съм разочарована от таткото!

  • 8 698
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 754
Разбирам притесненията ти и ти съчувствам. Ако моя мъж се изкажеше така докато бях бременна, сигурно щях да го цапардосам с нещо по-тежичко  #2gunfire
Хубавото все пак е, че всичко минава и след време ще си спомняш с усмивка за притесненията си.
Аз също родих без никакви уговорки, като след девет месеца наблюдение от един лекар и уж никакви проблеми, в последния момент се наложи да отида по спешност в Шейново. Да ти призная не забелязах мамите с уговорка да раждат по-лесно, нито пък мога да кажа, че не ми беше обърнато необходимото внимание.
А това, че в този момент таткото не беше там да ми държи ръката, според мен беше дори по-добре. Просто в този момент не бих изтърпяла някой да се тръшка до мен! Дори това, че с майка ми цял ден чакаха отвън и през половин час звъняха в залата да питат какво става, ме изнервяше допълнително.

Просто се опитай да се успокоиш и не се ядосвай излишно. Наслаждавай се на малкото останало време, което можеш да имаш само за себе си и леко раждане!

# 61
  • Мнения: 878
Здравей мили4ка,напълно те разбирам как се 4ъувстваш,защото доскоро и аз бях така.Редовно 4увах подмятания от рода на"ти не си болна,а си бременна",или пък с толкова жени съм говорил и вси4ки ми казват,4е раждането е много лесно и не боли 4ак толкова" ShockedА бе аз къде ги намират тия жени дето все ми викат,4е са мислели,4е ще умрат EmbarassedОба4е от известно време нещата се промениха,най ве4е,откакто запо4на да усеща бебето да рита,никога не го бях виждала толкова щастлив,оттогава се отнася много по мило с мен.Мисля,4е всеки мъж си има слабо място,е има някои,които се 4увстват бащи 4ак след раждането.Моят съвет е опитай се да го направиш съпри4астен,слагай му ръката на корема,когато бебето рита,или го микни по видеозони,нагласяите така нещата,4е той да е свободен,някой мъже се трогват от образа на бебето или от звука на туптящото сър4ице.А и голямо зна4ение има отношението на приятелите му,хубаво е да се среща със други бъдещи или наскоро станали бащи.Надявам се да  бъда полезна със съветите,дръж ни в те4ение Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 59
без да те шашкам, но разочарованията и разминаванията тепърва предстоят

# 63
  • София
  • Мнения: 3 390
Моят мъж,например, не ме гали по корема, не идва с мен на лекар-само евентуално ме закарва до там или ме взема,не полага кой знае какви грижи от обикновено, не се вълнува много от приказките ми за покупки, име и т.н. Когато,обаче, имах проблеми-отлепване в началото, после контракции, после повече околоплодни води, ми обръщаше малко повече внимание-обаждаше ми се през деня, караше ме да лежа и да хапвам.
Аз смятам, че бременността и раждането на дете е нещо нормално и естествено, то не е болест, нито пък е някаква печалба от тотото,която се пада в изключително редки случаи. Ето защо предпочитам мъжът ми да се намесва, когато има нужда от него, а не да е някаква добавка към мен.
Не се шашкай, чайниче, малко в много са ти дошли хормоните!
И заповядай в отчетните темички за април 2006!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт