Ужасно съм разочарована от Британика

  • 33 129
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 490
да разбирам ли тогава, че маймуната има цифром и словом един /1/ косъм?

# 46
  • Мнения: 40 318
да разбирам ли тогава, че маймуната има цифром и словом един /1/ косъм?

Не знам за конкретния тест (за каква маймуна става дума). Казвам, че има две значения - бройно и небройно. Пък де да знам, може някаква маймуна да има един стърчащ косъм на главата си.
Но в това " one hair - един косъм" няма нищо грешно.

# 47
  • Мнения: 490
нямам против човек да води диалог със себе си, но е хубаво от време на време поне, да води диалог и с другите; също така е хубаво да се говори в частност, а не изобщо, не за друго, комуникацията се къса

# 48
  • Мнения: 40 318
Писах за твоя постинг. Не съм следила темата и не знаех, че някъде напред има тест. Затова се изказах само по твоето твърдение. Това не е диалог със себе си, а с теб.
Сега намерих теста, но честно казано не видях никаква коса по маймунката. Нито бройна, нито небройна Grinning Не знам защо е написано това.

# 49
  • Мнения: 490
не, не водиш диалог с мен, защото слушаш само себе си, изобщо не си обърнала внимание, че съм казала абсолютно същото, ама когато друг го казва, ти за това нямаш слух или по-точно зрение, все едно, това не е диалог

# 50
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Трябва да имаш късмет, да попаднеш на добър педагог, не само в Британика.
Е, ние явно сме го имали и нямам забележка към тех. Само към моето несериозно дете.

Ноо... в края на уч. година, Британика дават цялата папка с всички тестове и контролни на детето. Та сбор от 100% на завършване може да се получи само със подобни резултати през годината.
Джиз, нямаш ли такава папка?
То там всичко си личи.

# 51
  • Мнения: 8 567
Аз май съм единствената доволна от Британика.  newsm78

В първите нива не бях много сигурна, мислела съм да го отписвам даже по някое време, струваше ми се, че нищо не вдява, но към края на годината се избистряха нещата и се оказваше, че доста неща е научил. 
Не само се справя, ами му и харесва, записа и втори език там.

ПП. Всичките папки на децата са подредени на етажерки в коридорите и всеки родител по всяко време може да ги разглежда колкото си иска.

# 52
  • Мнения: 9 990
Трябва да имаш късмет, да попаднеш на добър педагог, не само в Британика.
Е, ние явно сме го имали и нямам забележка към тех. Само към моето несериозно дете.

Ноо... в края на уч. година, Британика дават цялата папка с всички тестове и контролни на детето. Та сбор от 100% на завършване може да се получи само със подобни резултати през годината.
Джиз, нямаш ли такава папка?
То там всичко си личи.

Не.Ни папка, ни тестове.По едно време се мярнаха един-два теста де....и толкоз.

# 53
  • Мнения: 911
В кой офис на Британика се е случило?

 Абсолютно задължение на учителите и офис-мениджърите на Британика е да създават такива портфолиа на всяко дете. Поставя се входящия тест на детето и текущия контрол. А на края на годината се прави анализ. Тези папки се следят от методистите.

# 54
  • Мнения: 9 990
Този до Дойран, под Гоце Делчев.Не помня как го водеха точно като клон или офис.Сега даже си направих труда да изровя сертификата, който получи, или както се нарича и ясно си спомням, че имаше два теста, като за край на всеки срок все едно по един.Входящ тест и да е имала-аз не знам.Ежемесечни тестове и да е имала-също не знам.Получи на края на годината нещо като анализ, да, но-постно и нищо съществено като информация, недемонстрирани знания някакви.Папка не съм и помирисала.Може и да е имала, но аз нито съм разбрала, нито видяла.

# 55
  • Мнения: 8 567
Според мен детето не си е взело портфолиото, да не  е отсъствало, дават им ги последните дни.
Този до Дойран е филиал Бели брези, и там сме били, категорично всяко дете има портфолио, на втори етаж в коридора са, наредени на едни етажерки, през цялата година са си там.
Освен сертификата получаваш и писмо, с характеристика на гърба, а отпред са резултатите от тестовете, май.
За кой клас/ниво говориш?

# 56
  • Мнения: 911
Джийз, този офис им беше един от най-изрядните. Странно ми е, че са подходили така, но пък и детето е било малко и едва ли е имало толкова писмени работи. Аз вече видях 1 тест на моето. Имат доста за писане. Домашното го готвихме в неделя и вчера, защото и трябваха около 3 часа, за да схване всичко, но при нас по-различно, защото тя влезе във високо ниво, а няма граматически знания и наваксваме Simple Smile.
Относно отношението към персонала съм абсолютно съгласна, че Британика не е мечтания работодател, но се надявам като потребител да съм доволна.

# 57
  • Мнения: 9 990
Малко, малко-1 клас, не е било детскоградинско 5-годишно.Писането бе-по ред новата дума, сумарно за цялата година около 120 думи имаха,смятай.Няма значение, ние сме намерили Нашия модел и само година по-късно детето беше на светлинни години. Peace

# 58
  • Мнения: 911
Права си, че в 1 клас не е малко. Изгубили са една старателна ученичка Simple Smile.

# 59
  • София
  • Мнения: 38 212
Нямам опит с Британика, т.е. - не съм си давала детето там.
Няма и да го дам никога.
Непрекъснато, от години им вървят обяви за администрация и преподаватели.
Ходила съм на интервюта и за двете.
Имат страшно текучество на персонал -  и администрация и преподаватели.
И аз съм говорила с преподаватели, напуснали недоволни от там.
Просто не знам как се работи при този "вихър" от хора.

Общи условия

Активация на акаунт