Музика (ноти) за детските песнички

  • 11 416
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте,

Търся сайт с музика (ноти) към детските песнички. Успях да намеря музиката само за "Тръгнал кос" и бебчо много се забавлява, когато татко му свири песничката на пианото (компютърно), а аз пея думичките. Моля, помогнете...  Grinning

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
свиря на пиано и многа да ти помогна само че не зная как да ги напиша.Няма петолиние
примерно така "Мила моя мамо"
ми фи, ми фа, сол сол(2)
ла сол ла сол фа фа, сол фа сол фа ми ми

"тръгнал кос"
сол ми ми, фа ре ре, до ре ми фа сол сол сол
сол ми ми фа ре ре до ми сол сол дооо
до ре до ре до ре миии, ми фа ми фа ми фа соллллллл
со ми ми, фа ре ре до ми сол сол дооо
ако разбираш нещо ми пиши
мога още "Ноти" да ти пратя

# 2
  • Мнения: 54
Страхотно!!! Много благодаря!!:rose:

Мъжът ми използва една компютърна програма (свалена от интернет), с която пише нотите, и която след това свири мелодийката. "Тръгнал кос" сега се изпълнява на пиано и барабани, а "Мила моя мамо", която ти ми даде, Джим направи да се изпълнява от пиано и флейта - много хубаво стана.

Ако не те затруднява, моля те напиши ни "музиката" и на други песнички - ще очакваме с нетърпение  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Kalina V
Страхотно!!! Много благодаря!!:rose:

Мъжът ми използва една компютърна програма (свалена от интернет), с която пише нотите, и която след това свири мелодийката. "Тръгнал кос" сега се изпълнява на пиано и барабани, а "Мила моя мамо", която ти ми даде, Джим направи да се изпълнява от пиано и флейта - много хубаво стана.

Ако не те затруднява, моля те напиши ни "музиката" и на други песнички - ще очакваме с нетърпение  Simple Smile


я питай мъж ти от къде я е свалил?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 019
Не знам за сайт, но има едни книжки-май са четири на брой-Кът свиден и мил,Коледа, Колко слон4ето тежи и ...незнам как се казва 4тата.С твърди корици са , съдържат стихове за деца, и нотите за песни4ки-има към десетина песнички във всяка книжка.
Дано да съм била от полза

Общи условия

Активация на акаунт