Торакс Пловдив - пак и отново

  • 160 067
  • 917
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 295
Копирано от страницата им във Фейсбук:

Мили бъдещи майки,
за Ваше улеснение и за да не носите големи, препълнени и тромави куфари, които пречат при почистването и дезинфекцията на стаите, Ви предлагаме кратък списък на всичко необходимо, което Вие да си донесете в болницата при постъпване за раждане. Както ще видите по-долу всичко необходимо може да се събере в една по-голяма дамска чанта Simple Smile
Не забравяйте, че болницата осигурява всичко необходимо за майката и бебето по време на целия престой.
Списък при постъпване за раждане:
1. Лични документи (лична карта,  лична амбулаторна карта за болничния лист);
2. Тоалетни принадлежности (най-необходимото и в минимални количества – душ гел, шампоан, паста и четка за зъби). Болницата има в наличност, ако ги пропуснете при подготовката;
3. Бельо – удобни памучни бикини и чорапи;
4. Чехли за баня.
Ако имате въпроси, можете да ни пишете тук или да се обадите на телефона на регистратура: 032 621 620.

Да добавя и зарядното за телефон 😃 А - и комплект за изписване на бебето.
Моята информация е от Юли миналата година. Таткото видя бебето чак на изписването. Секциото ми беше около 13 часа, раздвижването на другия ден сутринта. Така и не разбрах дали на мен ми се полага преглед, но за бебето има включени 2 в рамките на първия месец. И това е общо взето. Седмица след операцията отиваш да ти махнат конците. Не е задължително, но е за предпочитане.
Пожелавам всичко да мине като по учебник и едно здраво и спокойно бебче на финала 😊

Последна редакция: чт, 08 апр 2021, 09:39 от Lusisita

# 826
  • Мнения: 3
Здравейте, някоя Мама раждала ли е в Торакс Пловдив при д-р Лазороски. Моля за мнение? ☺️☺️

# 827
  • Мнения: 11 450
Аз, преди почти 5 години, естествено раждане.

# 828
  • Мнения: 3
А останахте ли доволна от самата болница като цяло?

# 829
  • Мнения: 11 450
О, предполагам, че доста неща са се променили оттогава. Акушерките не бяха особено кърмене-friendly, при все, че ми беше второ дете, и то кърмено. И все пак, в сравнение с Хирургиите, с които имам база за сравнение, са на светлинни години.

# 830
  • Мнения: 63
Здравейте момичета, ще се радвам ако можете да ми отговорите на глупавите въпроси. 😂 Знам само две неща - че началото на септември ще се появи малкия мъж и че ще раждам в Торакс при д-р Паскалева.
Оттам всичко ми е пълна каша. Ще раждам секцио-планово. Относно багажа - прочетох в страницата им във фейсбук какво трябва, но за всеки случай да питам трябва ли да си закупя предварително превръзки за след раждане, подложки, подплънки за гърди, крем за зърна, помпа за кърма и т.н? Освен дрехите за изписване, на бебчо трябва ли да му нося други дрехи?
Там съществуват ли неща от сорта на избор на екип или не?
Каква е цената и какво включва тя?
Ще се радвам да получа някакви отговори. 🤗

# 831
  • Мнения: 295
Здравейте момичета, ще се радвам ако можете да ми отговорите на глупавите въпроси. 😂 Знам само две неща - че началото на септември ще се появи малкия мъж и че ще раждам в Торакс при д-р Паскалева.
Оттам всичко ми е пълна каша. Ще раждам секцио-планово. Относно багажа - прочетох в страницата им във фейсбук какво трябва, но за всеки случай да питам трябва ли да си закупя предварително превръзки за след раждане, подложки, подплънки за гърди, крем за зърна, помпа за кърма и т.н? Освен дрехите за изписване, на бебчо трябва ли да му нося други дрехи?
Там съществуват ли неща от сорта на избор на екип или не?
Каква е цената и какво включва тя?
Ще се радвам да получа някакви отговори. 🤗

Инфо от преди 1 година: 😁
- превръзки - не
- подложки - не /ако е това, което си мисля/ 😃
- подплънки, крем и помпа - не знам, аз за всеки случай си носих, но пък не ми и потрябваха
- комплект за изписване само носиш за бебето

За избор на екип не знам, аз също бях при доктор Паскалева. Наложи се спешно секцио - тя присъстваше и хората, които съответно бяха на смяна.
Цената - 1 150 май беше ... как бързо се забравя 🤣 Включва всичко - операция, упойка, храна, вода, превръзки, памперси, нощници ... Паста и четка за зъби, шампоан, гъба, душ-гел, джапанки, хавлия /не знам дали не дават и те, ако се поиска/, зарядно и документи си носете. Това се сещам сега.
Леко и безпроблемно раждане 🍀 И здраво бебче да проплаче на планираната дата ❤

# 832
  • Мнения: 63
Lusisita, Благодаря ти много ❤❤❤

# 833
  • Мнения: 295
Lusisita, Благодаря ти много ❤❤❤

За нищо! По-нагоре съм отговаряла горе-долу на същите въпроси, та се подсетих и за бельо. 😁 И за конците и прегледите на бебето. Можете да погледнете няколко коментара по-нагоре, копирала съм от сайта им.

# 834
  • Мнения: 363
+1 за Торакс и д-р Кичеков Simple Smile

# 835
  • Мнения: 48
Мнение за агДинко Мандов..

# 836
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Някой с пресни отзиви от Торакс и по-конкретно от ражданията.

# 837
  • Мнения: 515
Някой знае ли колко струва издаването на болничен лист по време на бременност от АГ Торакс? Благодаря предварително

# 838
  • Пловдив
  • Мнения: 415
30 лв.

# 839
  • Мнения: 546
Здравейте, някой знае ли дали д-р Семра Халил сега работи в Торакс? И ако някои има актуални цени за раждане, ще съм благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт