Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 375
  • 741
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 984
Честито Бубе   bouquet
Много да те радват мъжете ти и да си изкарате весело празника  Hug

# 451
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит Рожден Ден Бубе!!! Да си жива и здрава!   bouquet

Днес наистина голям кошмар! Добре че сутринта ходих и свърших една много важна работа Mr. Green предназначена за Дадо Коледа!!! Понена Вероника желанията ги осигурих, но баткото ми  еголям проблем! Sick

# 452
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
ЧРД, Бубе!
Желая ти здраве, късмет и любов!

# 453
  • София
  • Мнения: 254
Честит празник, Бубе!  bouquet Здрава и щастлива да си!

# 454
  • USA
  • Мнения: 559
Честит рожден ден, Бубе! Много да си здрава, щастлива и спокойна!  Hug

# 455
  • sf
  • Мнения: 10 125
Ду
Как сте, изринахте ли се тази сутрин  ooooh!  е,няма такъв кошмар, толкова го мразя това време,че няма накъде. ама стига съм мрънкала  Crossing Arms

Кажете сега един съвет, за НГ у дома ще бъдем с баща ми и жена му, а тя на 1ви става на 50. Сериозно не знам какво да й вземем и не мога нищо да измисля , помагайте  Hug

# 456
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Ду
Как сте, изринахте ли се тази сутрин  ooooh!  е,няма такъв кошмар, толкова го мразя това време,че
Не, аз не изринах, добре че не ми се налага често да ползвам колата, но днес мислех да ходя на месечния пазар. И аз го мразя това време, тази сутрин осъмнахме със сняг, а до вчера ходих с летните маратонки, климатика още пускаме само чат-пат.  Sick Майтап няма ама гумите на колата не съм сменила още.  ooooh!

За подарък що не й вземеш ваучер от някой магазин и тя да си избере сама.

Аз коледните подаръци не съм ги спретнала, имам едни подозрения и май ще се окаже поредната провалена коледа, писна ми  #Cussing out
Иначе баткото ми е лесен, само че играчките му са от по-скъпите. Нали знаете каква е разликата между малкото момченце и голямото, порастнало вече мъжленце.  Joy

# 457
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Голямото си играе с по-скъпи играчки  Laughing?
По телевизията говорят за сняг постоянно , а тук пече слънце.Тедо сутринта рева , че няма сняг.Искаше да си облича грейката.Още не сме му купили ботуши.Изпитвам затруднение при избора на свесни обувки за него на приемливи цени.Пролет и есен изкарва с маратонки , обаче дойде ли време за ботуши и сандали направо не знам.Днес Гошо ще търси , пък да видим.

Бубе , да си жива и здрава , много глезена и обичана и все така обаятелна   bouquet!Вчера цял ден мислех да те поздравя и накрая деня свърши и аз забравих.Бременен мозък , какво да го правиш  Laughing.

# 458
  • Мнения: 766
Шушито с нов ник, пък аз си мисля че някоя девойка се е присъединила Wink
Бубе, здраве за теб и всички около теб и пълни шепи щастие   bouquet  bouquet
........... Нали знаете каква е разликата между малкото момченце и голямото, порастнало вече мъжленце.  Joy
newsm10, не само я знаем ама и се караме вкъщи по този въпрос  Mr. Green
Подаръците аз ги оправих. Тази година - само на децата. Ще ме извиняват възрастните роднини, но имам други по-належащи бебешки разходи да посрещам
 Всяка година в последния момент тичам, но тази - навреме Wink И сега ми е спокойно  Laughing
Прекрасен ден да имате, макар и студен   bouquet  bouquet

# 459
  • sf
  • Мнения: 10 125
Кажете здрасти на новия ни приятел  Mr. Green

# 460
  • София,
  • Мнения: 4 267
Донси много е як хладилникът Ви!
Аз влизам да се похваля, доживях и аз да видя Вероника на тържество в ДГ. Много беше хубаво, и тя а и всички дечица се представиха страхотно, честно да Ви кажа едва сдържах сълзите си, така се радвах да я видя там сред дечицата, облечена в народна носия, да пее и да танцува! Беше невероятно щастлива, очите и светеха, а усмивката и не слизаше от устата!!! Peace

# 461
  • USA
  • Мнения: 559
Дани, страшно се радвам за вас! Дано още на много тържества да я гледаш Simple Smile.

Вики, много ви е хубав хладилникът Simple Smile - Скрежко.

С мъжа ми правим пречистване със сокове. Днес е втори ден и едвам гледам, чакам третия, защото до тогава трябвало да свикна Simple Smile, ама на мен само ядене ми е в главата.

# 462
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Да ама на мен само ядене ми е в главата.
Joy И аз така и все до първата четворка едвам достигам  Whistling

Дани,  Hug

И на крИвчо днес му беше първото присъствено тържество. Все думи учехме до сега и все на тържеството болни. Днес обаче бяхме пушка.  bowuu Много се забавлява, а аз го записах с камерата и два пъти вече го връткаме на телевизора.  Crazy

Вики, хладилника е супер, ама си няма шапка, ще му измръзне носа  Joy

# 463
  • София
  • Мнения: 568
Бубе, честито на патерица! Кога порасна толкова?!  Heart Eyes Да си жива и здрава и все така чаровна.  Hug
Вики, децата ли украсиха така хладилника? Много е як. А за подаръка май наистина е най-добре ваучер. Може от някой мол, може от бижутерски магазин или пък някакви спа процедури.
Ей, Шуши, завидях ти на ника.  Grinning Как не се сетих да го взема аз!  Mr. Green
Дани, пожелавам ти на още много тържества да присъстваш и много да се гордееш с Вероничка и да й се радваш!  Hug
Ние пък бяхме по никое време на студа в Силистра на гости.  Mr. Green Изкарахме си хубаво, дори заведох децата в историческия музей. Много им хареса. Върнахме се преди малко.  Crazy
А по въпроса за предучилищната мисля, че децата за това са в първи клас, за да се научат да пишат и четат тогава /както и ние навремето/. Като че ли сега учителите в начален курс се разглезиха да им идват децата научени. На Софи учителката казваше, че имало голяма разлика от тези, които са били в у-ще и от тези в дг, но никой не остана ненаучил се да чете и пише.  Crossing Arms Само тормозят децата и без това порасват преждевремонно.

# 464
  • USA
  • Мнения: 559
Според моите наблюдения и това, което съм чела по въпроса няма смисъл детето да се учи да пише и чете преди да започне училище. На някои дори в първи клас им е рано. Simple Smile Чела съм, че до 3ти клас преднината, която имат някои деца преди училище се стопява. Проблемът е, че като детето знае да чете и пише, на него му е скучно в училище и се разсейва и не се учи на работни навици. Свиква, че "всичко си знае" и после трябва да наваксва. Обсъждали сме я тази тема в американската и това бяха моите изводи от многото примери  и от проучвания разни. Децата си искат игра и учат чрез игра. Пък и колко повече смислени неща могат да прочетат и да смелят на тази възраст?

Общи условия

Активация на акаунт