Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 376
  • 741
  •   1
Отговори
# 540
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро
И аз чистя първо с прахосмукачката и от клавиатурата издърпвам нещата и отдоле покрай отворите и вентилаторите, после и аз с мокра кърпичка, спирт и препарати не съм ползвала!
Много е сладко писмото ни Криси и наистина е в крак с модерните тийн разбирания за писане по чатове Mr. Green, аз много се дразня на това писане - щото докатож прочета и се изнервям Joy.
Иве защо ще пускаш изследвания на Нки за стрептокок, и какво гърлен секрет ли? „
И аз пак умувам тука отново за секрет - нашата сага си продължава с нощното давене и секрети. Сливиците са огромни, не са възпалени, но сутринта като стана отново каза че трудно преглъща, а си е в къщи от две седмици вече и не е мърдала, няма болни и у нас, вече ще ме побърка, явно още си въдим бактерия - днес ще я водя и аз при личната да искам пак направления и аз ще пусна някакъв секрет отново да видим какво си въдим, ако трябва и кръвни ще пусна.
Бубе, и аз препоръчвам Велковски! Peace
Шуше то при вас единствено гадния вятър е проблем май, за ушанките си помислих, че шапката - тип ушанка ти е замръзнала от вчера и не още не се е размръзнала Joy Joy Joy.

# 541
  • Мнения: 766
За компютъра - с прахосмукачка най - ниска мощност и четка от естествен косъм, без изкуствени, че правят статични ел. заряди и може нещо изгори. Екраните - влажно памучно парцалче  Peace
Много студено днес  cold аз само изпратих Ина сутринта до колата и реших да не си показвам носа навън

# 542
  • София
  • Мнения: 254
бррррр, студеничко си е!

Аз имам май някакви бактерии, з ащото не ми е излязъл днес резултатъс от стерилната урина, казаха ми, че ако днес го няма, значи са намерили нещо и ще излезе в понеделник.

Мисля в събота да водя Кая на това: http://life.dir.bg/news/detza-koleda-12615854.

# 543
  • Мнения: 43
Хмм, наистина си е голям студ. И аз хич го недолюбвам. Добре че ни е наблизо градината, че всяка сутрин съм с двамата, а и Петър не иска да си облича грейката  Twisted Evil
Ние утре пътуваме за Русе и там ще изкараме всички празници. На всичкото отгорес мъжа ми сме си запазили 2 вечери на Арбанаси по ергенски  Flutter Обаче не смея да се хваля, че така ми е свито за Пепи, не съм го оставяла за сега, а и кърменето...Купила съм си Даум ексол. Я кажете как трябва да се мажа, колко често?
Уинкс, наистина сладко писмо  -дядо Мраз ли пише  Grinning

# 544
  • София
  • Мнения: 3 414
Кръвни Дани да се види какво въди,този гърления и носния не са много сигурни.
Личната не била на работа изписа по тел кремче за мазане,конюктивит било.Като не отидохме се лакирах и сега ще ходим до аптеката но да стопли още мъничко ако може.
Айка стискам палци да е чист,незнам дали помниш но аз имах някаква бактерия,обаче като неможе да се пие аб,стана....... Praynigследи много внимателно.

# 545
  • София
  • Мнения: 254
Ами, Мимозка, виж в упътването, то май не се маха веднага от едно измиване. Намажи се преди кърмене, по-нататъшният ефект ще си покаже  Laughing Успех!

Виждали ли сте да се продават плътни шарени чорапогащници - раирани, карирани, искам да си къпя за една тъмносиня рокля.

Иве защо не може антибиотик? Аз като рових в нета виждам, че бременни с бактерии пият, като се налага, че иначе е опасно. И какво направихте в твоя случай? Аз си имам някакви съмнения, защото усещам известен дискомфорт.

# 546
  • София
  • Мнения: 3 414
Ами аз само глобули слагах.
Моята не ми даваше да пия нищо,може пък сега да са измислили аб.Според мен тези препарати са опасни и за НЕбременни.Да не говорим че обхващат от гърлобол до сифилис.Изследвания му е майката и монопрепарат ако трябва да се мори някаква гадна бактерия

# 547
  • Sofia
  • Мнения: 523
Аз с Дидка бях със стафилокок - правиха антибиограма и т.н., пих Зинат 10 дена преди термина + глобули , после като се роди Диди беше 5 дена на АБ + аз на АБ.

# 548
  • София
  • Мнения: 3 414
ЕЕЕ то 10 дни преди термина си е направо късмет,аз бях от 4 месец с инфекция,спирам че да не тревожа Айка.Мисля че всичко ще енаред Hug

# 549
  • Мнения: 384
Да ви кажа не е чак толкова студено,ние сега се прибираме с децата отвън.Бяхме с шейната и беше забавно,това е за днес сега ще чакаме кротко да мине денят.Поканих една приятелка на Н. дано дойде,нанагорно ми е с повече деца,но поне Н. да е доволна,че инъче не се трае тва дете,все ще си е така,някъде да ходи и с някой да се вижда.

# 550
  • София
  • Мнения: 254
Ама то май точно преди раждането си е най-опасно, защото може при раждането да се предаде на бебето. сигурно затова и са давали на Диди превантивно.

Донси, забравих да кажа "браво" - много добре го учиш момчето! Един ден снахата ще има да ти благодари Simple Smile

# 551
  • Sofia
  • Мнения: 523
Иве, и при мен беше по-рано. Просто преди раждането пих и както Айка каза - и на Диди превантивно даваха. Абе да не дава Господ ...

# 552
  • sf
  • Мнения: 10 125
Яна, не е ли на училище?
Аз тия дни пускам Виктор на терасата, яко облечен, има доста сняг, прави си крепости от дъски и разни такива,дето си влачи лятото. Така аз не мръзна навън  Mr. Green
Д се разправя с колата, с майсторите,де, ама е пред нервна криза, да му се чуди човек, все едно е за парви път или е кой знае какво  Rolling Eyes направо се плаша с тая негова крехка психика  Rolling Eyes

# 553
  • София
  • Мнения: 3 414
Вико за всичко ли е "крехък"Моя като е за кола и за шофиране,ауууу големи драми,мие чисти разглежда части прави списъци кое е належащо и тн.Моята бракма за 3 години е чистена и мита 2 пъти,тази година и се размина JoyСамо ми подмята погледни на другите хора колко са чисти колите,ама да не си помислите че за сравнение с моята говори за неговата си Joy
Ами да ви кажа инфекцията по малко зло ако е на бебето,по гадно ако предизвика преждевременно раждане,както при мен.Хем рано и упасно хем повече дни на аб бебето.Да не дава Господ на никой,и добре че не бях чела толкова тогава,втрисаме направо като се замисля.
Галенче не се тревожи ,при теб всичко ще е наред

# 554
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Ау, Иве, те от едно тесто замесени... да нямат роднинска връзка  Tired
Аз паля, заминавам на село, колата оакана... чак водата в чистачките не ми стига да си изчистя стъклото да виждам, прибирам се и ми вика - ти не я ли поизми малко, така ли ходи на село. Ми да, що не...  Joy
Вики, с майстор да си нямаш работа, там съм признала - ситуацията може и да е инфарктна. След като при бояджия изгоря компютъра на колата, след това пък още по-пишман майстори (квалифициран сервиз  ooooh! ) я направиха на нищо, сега не ми се и помисля ако нещо се случи, не ща да се разправяме вече с "майстори", мерси, аз ще чета и ще ремонтирам  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт