Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 416
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 3 414
ОООО как на село ще идем с неизмита кола,ама и там вадим маркуча и на връщане да е чиста все едно на караулкаа ще ни върнат  #2gunfire откачам с това миене ми то и 20лв,ами като влезем в Билла все на този щант с авто аксесоарите висим,като че ли не е виждал чистачки  въже и ароматизатор за кола
Я да питам че не открих как се прави това със" скрит текст"

Последна редакция: пт, 14 дек 2012, 15:27 от Gotza

# 556
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Като каза , Шуше , бояджия та се присетих - миналата година оставихме колата на бояджия за една седмица , при това избран от застрахователната компания и след една седмица си я взехме с навъртяни 100 км , всички радиостанции настроени на чалга и руси косми по предната седалка  Laughing.
И аз имам бактерия , пих антибиотик и нещо билково за цистит - да помогне на бактерията да изпада.Правих веднъж след антибиотика стерилна урина , не се бях оттървала.Сега след нова година ще правя пак.
Купихме подаръците , остава да ги опаковам и сме готови.
Уинкс , много сладко , пише на маймуница , готов е за скайп и форумите  Laughing.

# 557
  • sf
  • Мнения: 10 142
Иве, маркираш текста,който искаш да е скрит и цъкаш на иконката за "скрит текст", над полето на отговора,дето са и другите, за цвят, курсив, и т.н. 8мата е за това

# 558
  • София
  • Мнения: 3 414
Кьорава съм,търсих,леллеее  Embarassed и снимка така става така ли?

# 559
  • sf
  • Мнения: 10 142
Става да,но да знаеш,че всеки влязъл в темата може да я види като цъкне върху скрития текст.

# 560
  • София
  • Мнения: 3 414
ААА поне това знам Embarassedняма да показвам голи снимки Joy

# 561
  • Мнения: 766
 моля, моля - голи снимки във Фб   Grinning
и аз имам бактерия и съм на глобули в момента, доктора каза, че не е нещо необичайно  Rolling Eyes
Колата е светая светих вкъщи - миене, чистене, поддръжка. А настане ли време за смяна на нещо си ...... то си е направо сага   Mr. Green
Забърках щолена, ама нещо не ми харесва - ще видим какво ще излезе Confused
пък утре с племенниците и Ина  /  3 броя чаавета от  15 до  5 години / ще правим меденки  Mr. Green само не се уточнихме, кой ще чисти после, но въпроса е веселба да става  Laughing

# 562
  • София
  • Мнения: 254
И аз мисля да правим меденки утре. Предните три седмици работих много, вкъщи не съм пипвала, искам вече да се настроя на празнична вълна.

# 563
  • USA
  • Мнения: 559
Н. да е доволна,че инъче не се трае тва дете,все ще си е така,някъде да ходи и с някой да се вижда.
Познато ми звучи Simple Smile. Аз все каня деца вкъщи, защото много по-лесно е като има компания Криси.

Желанието и да го напиша, не знам дали ще го разберете  Laughing. Иска "един кораб, дето се казва The republic fregate". Преди това искаше the republic attack cruiser, затова е задраскал и писал наново. Корабът също е нарисуван. От Лего Старуорс са тези кораби. Сега иска Лего болница.

Ками, по-добре е Ема. Пак я мъчи корема, но не толкова като че ли.

Айка, не се притеснявай. Всичко ще е наред.  Hug

За първи път опитах щолен. На мен лично ми е голям отврат, но аз по принцип не харесвам сушени плодове. Сега ме е яд, че ще трябва да го хвърля. Меденки правих - много са ни любими с Криси.

# 564
  • Мнения: 384
Аз също не харесвам щолен,преди две години като ги напускаха купих веднъж и го изядох колкото да не го хвърля и другите в къщи не го харесаха.
Ние вчера правихме палачинки с гостенката,изядоха двете всичко,Никола не искаше,никога не е пробвал дори да са с шоколад.Обаче стана беля,бяха на канапето в хола и пак нещо дръпнаха пердето,падна корниза.За трети път става така и все като  имам деца на гости,но този път Д. страшно се ядоса,сега ни е сърдит и излезе без нас.Тези корнизи от самото начало не ги сложиха добре и не са стабилни,а децата те на едно място не стоят какво да се прави.Та за Коледното настроение точно той няма такова,нервен е и незнам какво иска,а аз заради децата се опитвам да създавам някакво празнично състояние,незнам колко ми се получава.
Никола също иска един от корабите на междузвезни войни на Лего,но много скъпи бре.А и той нищо не държи сглобено,все ги разглабя,смесва разни части и всичко слагаме от Лего наедно,после неможем да разберем коя част за кое беше и никога нестава оригинала вече.

# 565
  • sf
  • Мнения: 10 142
Аз щолен много обичам, ама обичам и сухи плодове и мокри и всякакви и всичко за ядене  Joy
Днес съм на хангара с реденето на бележки. Утре ще работим, ако колата е добре  Rolling Eyes
Вико спа до преди малко, съвсем на почивка го удари тва дете  Joy

# 566
  • Асеновград
  • Мнения: 45
А и той нищо не държи сглобено,все ги разглабя,смесва разни части и всичко слагаме от Лего наедно,после неможем да разберем коя част за кое беше и никога нестава оригинала вече.
Ей това много ме изнервя , направо ме изкарва извън кожата ми , дребни части от лего изгубени или нахвърляни по земята.
Аз съм сама , Гошо е на работа , Тедо е у баба му , занимавам се с глупости , реших да реновирам един коледен венец , изтръгнах му джунджуриите и сега изрязвам с формите за сладки портокалови кори , които после ще мисля как да залепя , имам и да украсявам меденки.

# 567
  • Мнения: 766
Вкъщи пък много го харесват щолена, 2 големи направих вчера -вече има само 1 и половина, "ламите " го ометоха още снощи топъл  Laughing Сутринта ги скрих, че до Коледа нищо няма да остане. Аз имах големи планове за украси и т.н., но нещо ме налегна мързела и само елхата дето направихме и календара на Ина. Нещо и моето настроение го няма, май и аз трябва да отскоча до някой МОЛ Wink
 Hug

# 568
  • Мнения: 384
То с тия бомбени заплахи не е и за Мол.нали при Н. вече цял месец в учи-ще имат заплахи и аз първия път се чудих какво да ги правя заведох ги в Мола и там докато бяхме пак се обадили за заплаха и от там си тръгнахме,сериозно ми писна.Този четвъртък направо ще се освободя от всякакви задачи,очаквам пак да се обадят в училището,винаги в четвъртък звънят.Ние бяхме в парка с шейната,почвам да готвя.

# 569
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ама то идеята на Легото е да си стои разглобено и да се сглобяват различни неща от него, които не са описани в книжките. При  нас първото нещо, което изчезва безвъзвратно са инструкциите за сглабяне Simple Smile. Всичко се събира в една голяма пластмасова кутия. Но моя си пази дребните части - особенно едни миниатюрни прозрачни.  Crazy
Оплаквайте се вие - Сашо като поиска робота на ЛЕГО от дядо Коледа какво да кажа ... Е - за момента няма да го получи, че 800 лв за лего на този етап не можем да дадем ...
Щолен не съм правила - дайте рецепта. Ние ще правим меденки, едни много хубави сладки с кардамом и портокал и масленки. Ама да видим кога ...

Общи условия

Активация на акаунт