Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2012, 16:53 ч.

Онлайн консултации: хранителни добавки и спортни храни

• 329 858
  • 1 447
  •   2
Отговори
# 1 440
  • София
Здравейте!
Yohimbe Bark, дали  е подходящо  при хипофункция на щитовидната жлеза?

Здравейте,

За съжаление не разполагам с информация и не намирам такава относно безопасността на йохимбе/йохимбин при проблеми с щитовидната жлеза.

Съветът ми е да не рискувате.

# 1 441
Някой ползвал ли е този бърнър  ?

# 1 442
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали нещо за спомагане за регулиране на теглото? Пия добавката инофолик (инозитол). Не мога да реша кое е подходящо за мен. Досега не съм пила други добавки освен инофолика. Тежа 60 кг, бих желала да сваля 3-4 кг. Единствено ме притеснява, че имам непоносимост към по-люти храни, а видях, че някои добавки ги съдържат. Благодаря! Simple Smile

# 1 443
  • София
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали нещо за спомагане за регулиране на теглото? Пия добавката инофолик (инозитол). Не мога да реша кое е подходящо за мен. Досега не съм пила други добавки освен инофолика. Тежа 60 кг, бих желала да сваля 3-4 кг. Единствено ме притеснява, че имам непоносимост към по-люти храни, а видях, че някои добавки ги съдържат. Благодаря! Simple Smile

Здравейте,

Препоръчвам да прочетете блога Какъв продукт за отслабване да изберем?. В него ще намерите най-важната информация, включително и препоръки за продукти.

Относно лютивите съставки, те се съдържат най-вече в липотропните фетбърнъри, но също и в някои термогенни. Като цяло лютивата съставка, която се използва в добавките е само една и това е екстракт от лют червен пипер (cayenne; capsicum annuum). Следете за нея в етикетите, от други няма нужда да се притеснявате.

Поздрави,
Тихомир Велев

# 1 444
Здравейте,

Здравейте,

Препоръчвам да прочетете блога Какъв продукт за отслабване да изберем?. В него ще намерите най-важната информация, включително и препоръки за продукти.

Относно лютивите съставки, те се съдържат най-вече в липотропните фетбърнъри, но също и в някои термогенни. Като цяло лютивата съставка, която се използва в добавките е само една и това е екстракт от лют червен пипер (cayenne; capsicum annuum). Следете за нея в етикетите, от други няма нужда да се притеснявате.

Поздрави,
Тихомир Велев

Благодаря ви! А какво мислите за добавката Хром. Пише, че спомага намаляването на апетита към сладки храни. Дали е добра идея да го пия самостоятелно или като добавка с още нещо? Благодаря Simple Smile

# 1 445
  • София
Личното ми мнение е, че хромът не си заслужава да се приема с цел подпомагане на отслабването или намаляването на апетита за сладко. Данните за ефективността му са предимно отрицателни. Ако е включен в дадена добавка - окей, но ако не е, няма смисъл да се добавя отделно или пие самостоятелно.

# 1 446
  • София
Здравейте Тихомир,
Изчетох десетина страници назад и понеже не намерих друг да ви е питал, имам следното питане:)
Смятате ли, че ще е проблем, ако се съчетават Black Fire и https://sopharmacy.bg/hitozan-zeleno-kafe-otslabvane-60caps-fortex.html
Благодаря ви предварително за отделеното време!
Поздрави!

# 1 447
  • София
Здравейте Тихомир,
Изчетох десетина страници назад и понеже не намерих друг да ви е питал, имам следното питане:)
Смятате ли, че ще е проблем, ако се съчетават Black Fire и https://sopharmacy.bg/hitozan-zeleno-kafe-otslabvane-60caps-fortex.html
Благодаря ви предварително за отделеното време!
Поздрави!

Привет,

Не, не виждам проблем да се комбинират двата продукта. Съставките не би трябвало да си влияят отрицателно помежду си, дори обратното. Може да спазвате препоръчаната дозировка и за двата продукта, без да я променяте.

Поздрави,
Тихомир Велев

Общи условия

Активация на акаунт