Днес ми е мъчно, защото...16

  • 100 210
  • 853
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 574
Не знам какво да мисля ,майка ми е с два бастуна ,той и помагаше не може да ходи без тях ,камо ли да гледа болен ,не знам ,на какво да вярвам и на какво да се моля .Калоян не му е на ред ухото ,и не могат да разберат какво му е ,утре съм с него пак на лекар ,пак ще му правят нещо ,пак в операционната ,пак ще се съдере от рев .Едно свито и тъжно ми е  Sad.Ще пиша разбира се какво е положението ,днес след това ,което чух първо за вас се сетих ,олекна ми като споделих болката си .

# 46
  • Мнения: 646
Ех....проблемите нямат край   kroelahai    Praynig Praynig Praynig
sick    Hug

# 47
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не знаех, че са такива нещата kroelahai. Съжалявам, наистина това, което съм написала звучи нелепо на фона на твоите проблеми. Но аз просто исках да ти помогна някак макар и отдалече... Sad

# 48
  • Мнения: 1 502
Бъдете силни  Hug незнам какво да кажа ....тежко е Hug

# 49
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Много сили и вяра kroelahai

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Кроелка  Praynig и  Hug. Много неща са ти се струпали наведнъж.

# 51
  • Мнения: 991
Нелка, как е татко ти?

# 52
  • Мнения: 1 574
Не е добре ,не е адекватен ,не ни вижда и чува само мърда крачета и пие водичка ,не мога да го гледам така ,с една болка и мъка отивам там ,до вчера беше напълно здрав ,и не се спираше ,но днес пред мен стои един труп ,моя татко умира ,отива си ,това е ,само се моля да не го боли и да не страда ,ужасно е .Моята Никол почина на 12 декември преди 4 години ,все си мисля че татко и той ще отиде при нея тази година ,пиша ви момичета ,но нищо невиждам ,само усещам как душата ме боли .

# 53
  • Мнения: 991
Миличката ...  Cry Дано не са верни прогнозите ти, дано има подобрение!  Praynig

# 54
  • Мнения: 1 502
kroelahai  Hug Praynig незнам какво да ти кажа , бъди много силна ,а каквото е писано ще се случи.

# 55
  • Мнения: 141
kroelahai Hug
Мари Hug
dgigi  и всички изстрадали майчета:hug:;Няма примирение за мене. Можех да се справя много по-добре. Дано ми прости детето ми!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Кроелка не знам какво да ти кажа  Hug.

# 57
  • София
  • Мнения: 758
...защото вместо да паля свещи на торта, аз паля свещ за помен. Дано си добре, мило мое момче. Част от сърцето ми е винаги с теб.

# 58
  • Мнения: 991
Мегислава, за рожбичката ти  Flowers Rose Flowers Rose

# 59
  • у дома
  • Мнения: 1 160

megislava  Hug
дано е на по-добро място,без болка.

Общи условия

Активация на акаунт