2880лв накуп за майки-студентки - 9

  • 52 380
  • 778
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 270
timide и аз мислех с това уверение да мина, но една приятелка ми каза, че искали ново уверение  #Cussing out
Само се чудят какви документи да изискат.
Мисля да си подам документите и за 120.00 лв. помощ от самия университет, но не знам какъв  е прага който вземат  под внимание newsm78

# 16
  • Мнения: 149
Да се похваля одобрена съм!!!  newsm44 Въпреки всички скандали при подаването съм одобрена! Момичета не им се давайте и отстоявайте правата си до край!!! Успех на всички!!!

# 17
  • Мнения: 14
skrita Fusta za 120 лв. от РУ, няма никакви изисквания. Когато си вземеш акта за раждане така или иначе ще ходиш до университета за уверение за социалните, отиваш във втори корпус на втория етаж и там една мила жена приема документите за тази стипендия. До колкото разбрах от нея не ти трябва нищо друго освен акта за раждане. А уверението за социалните ти го заверяват в канцеларията на факултета, мисля, че единственото важно нещо е датата му да е от месеца, в който ще подаваш и в социалните. Пиши какво е станало, че и мен ме чака същото след месец - месец и нещо  Grinning

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 795
Хайде и аз тук....
Аз чакам моето бебче декември месец. После мисля да подновя студентски права и да кандидатствам за помощта. Имам една изоставена магистратура, за която все не остава време - да си напиша дипломната работа  Embarassed. Не знам в този случай дали ще взема помощта. Някоя от вас има ли идея?


Ако от университета ти издадът уверение,че си студентка,ще стане.

# 19
  • Мнения: 570
записвам се и тук да следя. Януари мисля да записвам магистратура.

# 20
  • Мнения: 1
timide и аз мислех с това уверение да мина, но една приятелка ми каза, че искали ново уверение  #Cussing out
Само се чудят какви документи да изискат.
Мисля да си подам документите и за 120.00 лв. помощ от самия университет, но не знам какъв  е прага който вземат  под внимание newsm78

За тази студентска стипендия трябва да си държавна поръчка. Ако става въпрос за стипендията де. Аз друга помощ от университета не знам.

# 21
  • Мнения: 317
Привет! Много се надявам и при мен нещата да са наред. Преди да видя 2те чертички си мислех да кандидатствам за втора магистратура, а сега съм сигурна (ще имам време). Според мен всички майчета тук направо са длъжни да кандидатстват за тази субсидия ли е, стипендия ли е, няма значение! Имате право да си търсите тези пари, а аз направо не мога да повярвам, че и по този въпрос може да се карат служителките (някои от вас бяха написали, че след скандали чак се е получило). Пожелавам ви успех и заслужавате всеки лев, който държавата може да ви даде!

# 22
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
 Peace

# 23
  • Мнения: 736
Mamma_Tz честито  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 74
Здравейте,
това за деца до една година май не е точно така. Изглежда е само до 6 месеца.

Ето на тази майка са й отказали:
http://www.odit.info/?s=6&i=278096&f=3

# 25
  • Хасково
  • Мнения: 157
Запис и от мен  Hug,
моят термин е февруари - март, във вторник ще се записвам магистратура във филиала на ПУ "Любен Каравелов "гр.Кърджали. Въпросът ми е дали някоя от вас е учила или учи там, защото не могът да ми кажат дали формата на обучение е редовна / много дълго изречение ама..../

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 166
цоп в новата тема  Peace

# 27
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Запис и от мен  Hug,
моят термин е февруари - март, във вторник ще се записвам магистратура във филиала на ПУ "Любен Каравелов "гр.Кърджали. Въпросът ми е дали някоя от вас е учила или учи там, защото не могът да ми кажат дали формата на обучение е редовна / много дълго изречение ама..../
Как така не могАт да ти кажат дали е редовно? Shocked Интересно.. Thinking

# 28
  • Мнения: 2
Здравейте,
това за деца до една година май не е точно така. Изглежда е само до 6 месеца.

Ето на тази майка са й отказали:
http://www.odit.info/?s=6&i=278096&f=3



Здравей,
на мен ми отказаха по същата причина и затова в момента се съдим. Закона и правилника към него не са написани добре. Според адвокатката съм си в правото, точно заради това и/или в чл.16а от ППЗСПД.

# 29
  • Хасково
  • Мнения: 157
Запис и от мен  Hug,
моят термин е февруари - март, във вторник ще се записвам магистратура във филиала на ПУ "Любен Каравелов "гр.Кърджали. Въпросът ми е дали някоя от вас е учила или учи там, защото не могът да ми кажат дали формата на обучение е редовна / много дълго изречение ама..../
Как така не могАт да ти кажат дали е редовно? Shocked Интересно.. Thinking
И аз доста се озадачих, но утре като отида ще разбера.

Общи условия

Активация на акаунт