HomelanD

  • 58 990
  • 467
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Ами да вземем да я заключим темата, щом го обсъждате сериала в други теми и тук няма смисъл,  и да не се мъчим повече да мерим кой колко знае за Клеър Дейнс Laughing

не разбирам заяждането ти... не виждам някой да мери нещо, това не е Клюкарника все пак, съответно и отрицателни мнения се приемат.
Приемат се, но какво значение има че сериалът се обсъжда в друга тема, защо да не го обсъждаме и тук.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 219
е, какво ви бръкна в очите, че се обсъжда в другите теми?
че чак и да се заяждам заради това, а обсъждането на главната актриса да се приема за спор...   newsm78

просто феновете на сериала са ръзпръснати из... 4 теми най - малко, а обсъждайки някакви неща тук (обсъждането на филмографии и кино не е спор в Кино и телевизия) темата ще стои повече на първа страница и повече хора щя е видят.  Tired

# 32
  • Мнения: 0
е, какво ви бръкна в очите, че се обсъжда в другите теми?
че чак и да се заяждам заради това, а обсъждането на главната актриса да се приема за спор...   newsm78

просто феновете на сериала са ръзпръснати из... 4 теми най - малко, а обсъждайки някакви неща тук (обсъждането на филмографии и кино не е спор в Кино и телевизия) темата ще стои повече на първа страница и повече хора щя е видят.  Tired

Аз прочетох, че не искате да обсъждате, защото вече го правите в друга тема, заради това.
 Ами да идват и тук  феновете да си обсъждаме welcome

# 33
  • София
  • Мнения: 6 219
неее, само, че в момента няма какво ново да кажа...

Ама пък се сетих по какъв повод обсъждахме Деймиън Луиз скоро - заради "Колдитз", който препоръчвам http://www.imdb.com/title/tt0415407/ , но признавам не помня къде и с кого.

# 34
  • Мнения: 0
неее, само, че в момента няма какво ново да кажа...

Ама пък се сетих по какъв повод обсъждахме Деймиън Луиз скоро - заради "Колдитз", който препоръчвам http://www.imdb.com/title/tt0415407/ , но признавам не помня къде и с кого.
Не мога да не отбележа че пак се казва Никълъс и е военен Simple Smile
Аз си признавам че с него съм гледала единствено Капан за сънища, но смятам да поправя грешката си съвсем скоро.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 219
заслужава си, прекрасен, но различен военен и не е тежък разказа.
препоръчвам и Форсайт, и Nyfes - чудни превъплащения.

# 36
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 484
Ване, все покрай Томик, зарад Томик  Simple Smile (май при 30-годишните го коментирахме...)
Извинявам се за спама  Peace

Сега по същество.
Аз не умея да обсъждам сериали на ниво "какво очаквам да се случи в следващия епизод"  и "кой е убиеца... на Лора Палмър"  Mr. Green Сигурно затова почти никога не пиша в темите за конкретни сериали. Предпочитам редки включвания в "базовата" сериална тема  Wink
Ще се въздържа и да подхвана нов "спор" по темата за сериозното кино на малък екран, щото пак ще стане мазало  Peace

Това, което ме привлече в "Родина" е рядко срещаната за американците ситуация да не се тупат в гърдите, че са най-великите... Помня, как в началото всички го заобикаляха с подозрение, защото се опасяваха именно от прекалено патриотарстване   Simple Smile
(Ване, признай си, че и ти беше така hahaha)
А идеята за инфилтриране на терористичната заплаха в най-високите етажи на властта ми хареса много, много.
Плюс качествената сценарна работа - пълнокръвни герои, добър диалог, разумна доза съспенс, постигната с психологически обрати, а не като си смучат от пръстите невероятни туистове на фабулата - ей такива работи съм готова да адмирирам винаги.

И сигурно скоро няма да ви досадя с присъствието си пак, щото втори сезон не го гледам редовно... трупам си го.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 219
О, аз на първия ред на анти-патриотизирането. То пък ме изненадаха приятно съчетавайки нещата. Освен това тук американският войник вече не е идеален - нито е изеално красив, мускулест, с холивудска усмивка, нито е безгрешен и без угризения, а точно обратното... Преди Родина гледах Army wives и The Unit - та сещайте се за каква противоположност става дума в представянето.

# 38
  • Мнения: 0
В Хоумленд все още не се знае. Може на края патриотизмът в Броуди да надделее и да спаси света (Америка)  Joy

# 39
  • Мнения: 2 253
Въпреки предупреждението, че в темата не е писано повече от 120 дни, пиша и ще я "подновя".

Отдавна ме навиват да гледам сериала, отдавна се навивам, но не е като да няма сериали за гледане и все не му идваше ред. Изгледах всичко и след финала на 3ти сезон (ама че финал, но да не пояснявам, все ще е спойлер за някого) реших, че няма да има 4ти, но имдб каза друго.

Вие за три странци се и скарахте.  Laughing

Много ми е приятен тоз Д.Люис, Клеър също. Такава хубава химия между двойката, ех...

Актьорът, който играе Саул, също много приятен. Съпругата му ме дразнеше като героиня, инак красива... искам да пиша за всички, нали ми е прясно...  Laughing Laughing

Сега какво да очакваме, нещо джиджи-биджи с Питър Куин (ох, не знам дали ще ми се гледа 4ти сезон)

# 40
  • Мнения: 1 992
Идвам и аз да вдигам темата след повече от 120 дни.

Ама че скапан финал! Направо да бяха го приключили сериала, да, за какво им е четвърти сезон?
И аз не знам дали ми се гледа, май заради Питър Куин ще продължа. Laughing

Иначе много хубав сериал, и аз дълго го заобикалях и му въртях очи, но като го захапах, та до преди малко. Трети сезон за мен беше най-добрият и щеше да е достоен завършек.

Клеър много ме дразнеше отначало, струваше ми се шумна и прекалена с това пулене, ама то май беше част от героинята ѝ. Страхотна игра от всички, да не ги изброявам поименно.

Ей, как ме издразниха с този финал!

# 41
  • NE
  • Мнения: 10 999
То имало тема, нещо съм я пропуснала.
Сериала е много добър. Миналото лято го изгледах буквално на един дъх (първите два сезона). Третият сезон беше много брутален, наситен и разбира се много добър.
Раздвоена съм дали е удачно да се продължи или да беше спрян на време. Съгласна съм, че края на 3 сезон бе достоен край, но промото на 4-ти се задава обещаващ. Както и да е, ще гледам с голям интерес. Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 6 219
Ооо! Аз ще си го гледам! Може още, а и почти не останаха илни сериали, та съм доволна.

# 43
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ване, права си че останаха малко сериозните сериали. То всичко имам чувството че стана манджа с грозде.

# 44
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Виждам, вдигналите сте темата.

В средата на трети сезон съм, и идвам да храча, да плюя и да зеленея от бяс по Русата Патка. Бива, бива неправдоподобни образи, ама това е върха на всичката простотия! То не беше циврене, то не беше хленчене, то не бяха сополи, цупене на джуки, кокорене на очи ... и нашата пак на работа в ЦРУ-то. Да хващат и да я убиват вече (или да я друсат доживот в някоя лудница, optional), че просто ще си потроша всичката техника. По-противен персонаж не съм гледала никога досега.

Разчитам на това, че последните серии от последния сезон са наистина добри, защото от трета серия насам съм го пуснала само за фон.

И така. А, сега, изяжте ме.  Crossing Arms

П.П. Безрезервно обичам Сол.   Heart Eyes

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 14:15 от Sarcasm™

Общи условия

Активация на акаунт