Невъзможните хора в живота ни

  • 370 664
  • 7 088
  •   1
Отговори
# 3 495
  • Мнения: 3 350
На този, който обича по-малко или не обича. Този, който обича повече винаги е по-слонен да отстъпи. А ако единият обича, а другият не обича, тогава обичащият е жив загинал в такава връзка, защото ще го манипулират отвсякъде.
Или може би, властта е в по-щастливият в тази връзка ? А по-щастливият е по-обичащият. Според мен.

Последна редакция: чт, 13 май 2021, 19:37 от buttercake

# 3 496
  • София
  • Мнения: 17 775
Властта е на хората, които имат мегдан за промяна и израстване. Другите са обречени всяка една връзка да им минава по един и същи начин заради бездната от недоволство и претенции. Туй то.

# 3 497
  • Мнения: 2 053
Абе, заговорим ли си в едно изречение за връзка и за власт пиши я бегала тая връзка по мое мнение. Ако ще има войни за надмощие и мачкане - лошо. А и компромисите са до време.

# 3 498
  • София
  • Мнения: 5 943
Около мен, точно напоследък, се разпадат връзки които са дългогодишни и точно тези, които изглеждаха най - здрави. Парадокс. "Слабият" във връзката си събра багажа и си тръгна, засега е съсипан.    Проблемът е, че хората, отношенията им, браковете, времето, някак се изхабяват и изчерпват или така ми се струва. /Имам познат, който с часове може да защитава тезата, доста убедително, че браковете трябва да се сключват за точно 10 год и автоматично да губят сила след това  Stuck Out Tongue Winking Eye  Нямало смисъл да се мъчат хората, да крепят нещо което времето е изхабило. /

# 3 499
  • Мнения: 3 350
Може би това не е някакъв провал. Щом са се разделили, значи така е трябвало да стане. Отношенията между хората се развиват, променят. Животът се променя и ни променя. Аз все по-натрапчиво напоследък си мисля, че хората заслужават да са щастливи,  че животът е кратък.

# 3 500
  • София
  • Мнения: 19 249
Имам познат, който с часове може да защитава тезата, доста убедително, че браковете трябва да се сключват за точно 10 год и автоматично да губят сила след това  Stuck Out Tongue Winking Eye  Нямало смисъл да се мъчат хората, да крепят нещо което времето е изхабило.
Точно този срок и аз съм мислила като оптимален. Нали има едно вярване, че семейните кризи са всяка 7-ма година, и докато се опиташ да оправиш положението - ето, стават 10. Лошото е, че на 10 децата са още малки.
Ееех, досега щях да съм с трети мъж

Последна редакция: пт, 14 май 2021, 16:26 от Cuckoo

# 3 501
  • Мнения: 6 166
Какво е щастие? Например, някой невъзможен може да те направи много щастлив. Ще се чувстваш прекрасно докато си му / й изгоден.

# 3 502
  • Мнения: 1 999
На 10-тата година може още да не си осъзнал какви точно проблеми имаш и как да ги оправиш. Та едва ли той ще се съгласи с разп,адане/разтрогване на брака. И тогава сме още млади и имаме надежда, че ще успеем да оправим всичко.

 В темата за Нарцисизма потребителка е дала линк за видео в Ютуб:

https://www.youtube.com/watch?v=euGhNMifaw8&list=WL&index=46&t=1535s

 - много интересни неща научих. Разбрах, че ММ е нарцис и защо прави някои неща. Още не съм изгледала всички видеа на този човек. Но ги препоръчвам и тук.

# 3 503
  • София
  • Мнения: 19 249
Добре, аз съм отворена за други срокове на брака. Ако след това искат да останат заедно - втори подпис, тъкмо повод за аху-иху

# 3 504
  • Мнения: 18 528
Вече съм с втори брак, предстои седмата годишнина Simple Smile Ще пиша след време как е статистиката. Трети брак се надявам да нямам, пу-пу

# 3 505
  • София
  • Мнения: 12 095
На 10-тата година може още да не си осъзнал какви точно проблеми имаш и как да ги оправиш. Та едва ли той ще се съгласи с разп,адане/разтрогване на брака. И тогава сме още млади и имаме надежда, че ще успеем да оправим всичко.

 В темата за Нарцисизма потребителка е дала линк за видео в Ютуб:

https://www.youtube.com/watch?v=euGhNMifaw8&list=WL&index=46&t=1535s

 - много интересни неща научих. Разбрах, че ММ е нарцис и защо прави някои неща. Още не съм изгледала всички видеа на този човек. Но ги препоръчвам и тук.
Интересен е този човек, но е самозванец. Само казвам, за да се знае, това не означава, че няма да е полезен, но с едно наум към него.

# 3 506
  • София
  • Мнения: 5 943
Американците например имат по няколко брака, разтрогват се явно за всичко. Stuck Out Tongue Winking Eye Тъй де, какво има да се изясняваме с години, често ако не върви, какво има да се чудим дълго Grinning Някак и брака е като еднократните, бързо сменящи се вещи. Днес това, утре друго, та и с връзките същото. Grinning

# 3 507
  • Мнения: 934
Него съм го запомнила с това, че уж самият той е диагностиран, че има НЛР от едно документално, което не звучи добре като цяло.

# 3 508
  • София
  • Мнения: 12 095
Него съм го запомнила с това, че уж самият той е диагностиран, че има НЛР от едно документално, което не звучи добре като цяло.
Добри илюстрации има понякога, но е доста псевдонаучен и като нищо има ЛР и той самия, което автоматично го прави неблагонадежден източник на информация. Но пак казвам, като илюстрации го бива, стига с критичен поглед да се възприема, но то важи за всичко, така или иначе.

# 3 509
  • Мнения: 472
По-трудно и мъчително е когато имаш кръвна връзка .Моята леля е такава и вече освен да стоя далеч от нея , не знам как мога да помогна и на двете ни. Никога не приема, че е сгрешила, никога не се съобразява, че може с приказки да те огорчи и си мисли, че може да говори негативно за всички около теб. Винаги се оплаква, винаги е в ролята на жертва и на най-добрата във всичко, недооценена все, все недоразбрана. Жал ми е  за братовчед ми само, че му е майка и няма как да стои далече от нея. На 32 години е и все още не е имал приятелка . Върти се като пумпал около нея и винаги е каквото тя иска и каквото тя каже. На мен ми говори против ММ , а като го види се държи мило с него.
Когато ще иска нещо или има някаква изгода й ставаш най-милия човек. Когато няма нужда от теб - чужд. Средно положение няма. Нормални взаимоотношения изглеждат много трудно постижими, да не казвам непостижими ...

Последна редакция: нд, 23 май 2021, 16:32 от Marleena

Общи условия

Активация на акаунт