Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 16

  • 66 776
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 755
...........................
Този  knit гледай как ни накара да се разприказваме  Simple Smile. Ще му го отчета като заслуга, след  newsm66

Ами така става, когато повечко хора гледаме едно и също нещо едновременно thumbsup. Да видим в поредните серии на May Queen и Five Fingers какви ще ги накъдрят.

В понеделник започна нова драма Can We Get Married?. Вече се появиха субтитри и за нея. Ще я погледна, че хем има двама познати за мен сладури Sung Joon и Kim Young Kwang, хем и Lee Mi Sook май пак ще си покаже рогцата като властна майка. А тя тези роли много ги умее  Crazy.

# 16
  • Мнения: 6 755
Добро утро. Днес две емблематични скорпиончета празнуват рожден ден  smile3510.

So Ji Sub



и Choi Seung Hyun или по-известен като T.O.P.

# 17
  • Мнения: 9 192
Брех,че са красиви скорпионите  Laughing
  cook  cook

# 18
  • София
  • Мнения: 562
Честит да им е рождения ден nbirthday, все така да ни радват с хубавата си визия и талант!!! Grinning

# 19
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Охо, тези скорпиони ги знам.  Naughty този път е So Ji Sub от воле.

 ooooh! току що гледах на живо по тв ледена гала от Шанхай и финала бе -Gangnam Style.  Хм, признавам че чувството ми за хумор бе провокирано. Един път мога да го преживея все пак това "чудо" на лед, но втори път категорично не. Оператора се опита да намери в тъмницата в залата танцуващи зрители но не успя. А докато търсеше ми спести малко от цирка на леда. Песента си е песен, за 1-2 слушания съм ок, но при цялото й преекспониране съответно ме дразни.

Tokyo Zenryoku Shoujo 4 се мотае и не е качен още.
Гледам качено Goodbye Dear Wife-триото от постера познати муцуни.

# 20
  • Bilbao España
  • Мнения: 2
Здравейте  Hug. 2в1 новата тема е страхотна както винаги   bouquet. Няма с какво изгледано или започнато да се похваля,затова и не пиша  Cry,тъжно ми е,но няма какво да направя за момента.
Честит да им е рождения ден на скорпиончетата  newsm59

# 21
  • DE
  • Мнения: 9 068
само да се запиша, че не съм в българия да не ви изпусна Heart Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Привет!

2в1bouquet!

Спестили сте ми чуденето кой - кой е от първа страничка, че така като гледам, само Тик разпознавам Laughing.

Изгледах корейския филм Addicted. Малко странен ми се стори, но определено развитието на действието и особено краят ме изненадаха. Изобщо, очакванията ми бяха съвсем различни. Затова по-скоро мога да кажа, че ми хареса.

Да са живи и здрави днешните рожденици! Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 562
Изгледах Don't Click - филма държи в напрежение, доста страшни моменти и да си призная, тъй като го гледах снощи, и мен ме хвана страха. Засяга се един доста познат проблем - нещата, които се случват в киберпространството. На такава тематика съм гледала още  2-3 такива филма. В резултат на изгледания филм, веднага си изключих камерата. Sad.

Днес реших да прегледам Can We Get Married ?, тъй като каста ми харесва, имам си няколко любимци сред актьорите.
Скрит текст:
Lee Mi-Sook, която скоро я гледах като зам.директор на детска градина, тук играе ролята на агресивна майка на две дъщери,  които е отгледала сама и иска да ги уреди с богати бракове.По-голямата дъщеря вече е омъжена за пластичен хирург, но пък той не е от най-верните мъже и жена му го хваща в крачка с по-млада манекенка.По-малката също си има приятел, в ролята е Sung Joon, който  е от богато семейство.Гледала съм го в три други сериала, много е добър като актьор, а е и много готин. В тази картинка се вписва и приятеля на богаташа и неговата приятелка.
  Гледам, че на английски го превеждат бързо, надявам се да има превод и на руски.



Сега е наред японския романтичен филм The Signs of Love.

# 24
  • Мнения: 136
Аз разпознах първия ред от раз  Mr. Green Тик си признавам, че го знам само и единствено заради Tuon Embarassed  А другите двама са ми още пресни в главата, то забравят ли се образи, над които ти се е искало да   fight С Бари и Марио не сме се срещали все още.
Поредната безсънна нощ уплътнена с Likit Kammathep. Абе на тия лакорни само един човек ли им пише сценариите или просто аз нацелвам все подобни истории? Thinking
Март май ще се превърне в тайландския ми любимец - много мускул, много трапчинки... Heart Eyes  Чак жал ми стана за героя му,
Скрит текст:
какво ли не потроши в него мацката, то не беше дране, хапане, скубане, намушкване с вилица, купа с ориз, супа, сос, мартини, вода, вино, саксии, вази...  Не че не си го просеше, ама...  Rolling Eyes
Да са живи и здрави рождениците, все така хубави и талантливи   bouquet
 

# 25
  • Мнения: 9 192
Явно добре съм рекламирала Тик Mr. Green

Елеасара, да гледаш нещо с Марио,много е сладурчест Crazy,но не и Saranae Siblor, че втора подобна глупост няма, но с две ръце препоръчвам A Little Thing Called Love - забавен и романтичен.
На Март му видях трапчинките и е ред на мускулите Flutter

# 26
  • BG
  • Мнения: 4 456
Честит рожден ден на рождениците и от мен.
Колкото повече гледам Me too, flower толкова повече ми напомня на Secret garden Искам да питам нещо тези, които са го гледали
Скрит текст:
бизнес дамата, която му е партньор на Дже иска да му отмъсти за това, че е убил мъжа и ли, че тази част все още не ми е много ясна, изглеждаше много привързана към него, но ми се струва, че е само поза
freedoms, аз лично от лакорните, които съм изгледала, най- много съм се смяла на chaotic wedding Peace
А little thing called love на мен ми беше много скучен.

# 27
  • Мнения: 6 755
нощен гост,
Скрит текст:
В някоя от сериите обясняват какво точно се е случило. Не е било убийство, а нещастен случай. Привързаността й обаче не е само поза. Тя наистина има някакви чувства към него. Неговото чувство за вина го е накарало да остане и да се грижи за нея и детето й, а от нейна страна това е прераснало в някакво собственическо чувство и нещо подобно на любов. Първоначално е искала да му отмъсти и да го нарани, но с времето неговата искрена загриженост е пречупила нещата. Към края се изясняват тези неща.

# 28
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Да допълня 2в1, понеже въпросната героиня не я донаписа сценариста като хората.
Скрит текст:
Тя го е харесвала и преди или по време на запознанството със съпруга й. След това вече се е прехвърлила на съпруга си и после пак забравени/  бих казала подтиснати страсти към нашия човек. Чувствата й бяха някаква каша от злоба до любов, т.е. психо случай, пред очите на зет й психолога. Но то това "чудо" с олимпийско самочуствие не можеш да го закараш лесно на психолог.

# 29
  • BG
  • Мнения: 4 456
Мерси за разясненията
Скрит текст:
аз  разбрах, че е било нещастен случай, макар че не ми стана ясно как мъжът и се оказа точно зад камиона, но както и да е.
И пак изкараха ГГ милионер, кога ли пък ще видим при корейците  някой обикновен младеж, с обикновена квартира и обикновена работа, точно в това японските сериали превъзхождат корейските.
Я да сложа аз няколко снимки на Yoon Si Yoon , че иначе както сме я подкарали на тайландско, rossonera няма да се появи скоро  Laughing Тя за тайванско не ще да чува, пък камо ли за тайландско.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт