Бихте ли пробвали това?

  • 25 355
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
http://fema-bg.com/index.php?m=2385&lang=1
Един колега беше 2 месеца на специализация в Норвегия, върна се снощи и на сьомга /пушена Норвежка/  и бяло винце разказа, че било много актуално там и той опитал. Харесало му..., но той е ерген човека. Искали му от суинг-клуба предварително някакво изследване явно за полово предавани болести. Ние бяхме леко озадачени като каза, че идвали главно семейства около 40-50 годишни.
Имало и голяма масовост. За България според мен сме още далече от такова сексуално отношение предвид манталитета ни или греша? newsm78

# 1
  • Мнения: 125
Липсва тръпката от това да се криеш  Grinning, ....аз не бих го пробвала, поне за сега.

# 2
  • Мнения: 12 473
Бих. Ама за тази работа трябват двама..))

# 3
  • Мнения: 755
...ми май не още. Сякаш ми е рано за такива игри.

# 4
  • Мнения: 4 569
Не, не бих.

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Липсва тръпката от това да се криеш  Grinning, ....аз не бих го пробвала, поне за сега.
Да лъжеш  ooooh!



Принципно съм съм за  Laughing Wink , но си мисля че връзката на двама би трябвало да е на високо ниво  Wink за да се пробва нещо такова  Grinning
ЗА , откритите отношения съм стига да не нараняват партньорите  Peace т.е. и двете страни да са съгласни.



...ми май не още. Сякаш ми е рано за такива игри.

Още малко да пораснем  Laughing



# 6
# 7
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Това в скандинавието си е абсолютно нормална форма на полово общуване, наред с еднополовите бракове и груповите изпълнения.

# 8
  • Мнения: 755

...ми май не още. Сякаш ми е рано за такива игри.

Още малко да пораснем  Laughing





Именно и да станем по-хубави. Laughing

# 9
  • Мнения: 1 127
Именно и да станем по-хубави. Laughing

Laughing По-хубави не знам, но доста скука трябва да има според мен, около някого по тоя `фронт, че да се разнообрази с това.  Wink 

Мадам, тия хора там така масово, не противоречи ли с религиозните им убеждения?   Simple Smile

# 10
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
surela , ама хич дори не им пречи сутринта да се помолят в църквата, а вечерта да се изсексат със семейните приятели.

Върти ми се една такава информация, че Дания първа е признала еднополовите бракове  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 127
surela , ама хич дори не им пречи сутринта да се помолят в църквата, а вечерта да се изсексат със семейните приятели.

Върти ми се една такава информация, че Дания първа е признала еднополовите бракове  Grinning

 Peace Вярвам ти, ама са ми странни разбиранията им. Как хем ще се правят на целомъдрени, а пък после - `разнообразяване`.  Mr. Green

Сигурно сутрин се опрощават от снощните `прегрешения`. Wink

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


 Peace Вярвам ти, ама са ми странни разбиранията им. Как хем ще се правят на целомъдрени, а пък после - `разнообразяване`.  Mr. Green

Еми поне не се крият и 'лъжат' , иначе има и друг вариант - цеомъдрен и 'разнообразяването' го правиш скришом  Laughing лъжеш другите , лъжеш себе си  Whistling

# 13
  • Мнения: 1 127
Еми поне не се крият и 'лъжат' , иначе има и друг вариант - цеомъдрен и 'разнообразяването' го правиш скришом  Laughing лъжеш другите , лъжеш себе си  Whistling

 Laughing Е - има и др. варианти - отворени бракове- пак разнообразяване, само че поединично.
Или пък всеки ден `боб`- както шеговито казваше един съфорумец  Mr. Green- е, и той си има разновидности, все пак. Laughing

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Еми поне не се крият и 'лъжат' , иначе има и друг вариант - цеомъдрен и 'разнообразяването' го правиш скришом  Laughing лъжеш другите , лъжеш себе си  Whistling

 Laughing Е - има и др. варианти - отворени бракове- пак разнообразяване, само че поединично.

Предполагам в отворените бракове не можеш да държиш нещата под контрол  Mr. Green т.е. всеки си прави забежките по отделно 'далеч' от другия . Партньорите преценяват какво и колко  да споделят ,какво са правили извън семейното ложе  Sunglasses

При суингът всичко си е нагледно , на показ  Laughing

Доверяй но проверяй  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт