Отзиви за доктор Кателия Александров тема 2

  • 117 651
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 002
Svetulka, нали все пак докторите са тези, които трябва да кажат, кое е най-добре за нас. Относно стимулацията, която исках, доктора каза, че нямам нужда, и че шанса със стимулация не се увеличава, относно овулацията ми, която е по-късна, доктора каза, че не е нужно да съм точно в овулация, и че може да се направи инсеминацията и на неспукан фоликул, така ги направихме и двете инсеминации.
То това с доктора ,че е добре да му се доверяваме е така,но в крайна сметка и ти имаш думата-ето две инсе-та сте направили и си мисля,че сега е момента да настояваш за промени в начина на процедурата.
Късмет ти желая  Hug

# 16
  • Мнения: 113
Благодаря ти, svetulka Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така и ще направя Rolling Eyes

# 17
  • на морето
  • Мнения: 239
Здравейте, момичета!

И аз съм пациентка на д-р Александров. След около 4 години неуспешни опити, посетих Центъра на 7-ия етаж и започнахме изследванията. Учудих се колко бързо приключихме с всички тях. През март след лапароскопия се установи и причината - ендометриоза. В края на септември стартирахме първата ин витро процедура. За съжаление се оказа този опит неуспешен. Но живот и здраве догодина ще продължим с опитите наново. на този етап сме доволни от работата на екипа. Пожелавам на всички скоро положителни резултати!!!

# 18
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета! И аз се включвам като пациентка на д-р Александров. След 4 години неуспехи, от миналата година съм му пациентка. Започнахме със снимка, лапароскопия, първо инвитро, извънматочна бременност и сега смятам да се захващаме с второто инвитро. Въпреки първото разочарование, мога да кажа само добри думи за доктора. Цветната снимка и двете лапароскопии (едната след извънматочната бременност) минаха безболезнено и бързо. Имам една снимка от майчин дом правено отдавна и болката беше отвратителна. при Александров почти нищо не усетих, така, че на които им предстои да не я мислят много. Успех на всички вас силни жени и бъдещи майки! Има ли някой с неуспешно първо инвитро тук?

# 19
  • София
  • Мнения: 865
Момичета, записвам се и аз в тази тема. На мен ми е крайно сантиментална, понеже резултатът спи блаженно в детската. А и нямам търпение да стъпя отново на 7-мия етаж, при щърк Александров, за третото щастие в живота ми Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 948
Момичета, записвам се и аз в тази тема. На мен ми е крайно сантиментална, понеже резултатът спи блаженно в детската. А и нямам търпение да стъпя отново на 7-мия етаж, при щърк Александров, за третото щастие в живота ми Simple Smile
Трето, четвърто, никой не знае Simple Smile

Пожелавам ти момиченце следващия път, но това става със заявка към Доктора  Crazy

# 21
  • на морето
  • Мнения: 239
Здравейте, момичета! И аз се включвам като пациентка на д-р Александров. След 4 години неуспехи, от миналата година съм му пациентка. Започнахме със снимка, лапароскопия, първо инвитро, извънматочна бременност и сега смятам да се захващаме с второто инвитро. Въпреки първото разочарование, мога да кажа само добри думи за доктора. Цветната снимка и двете лапароскопии (едната след извънматочната бременност) минаха безболезнено и бързо. Имам една снимка от майчин дом правено отдавна и болката беше отвратителна. при Александров почти нищо не усетих, така, че на които им предстои да не я мислят много. Успех на всички вас силни жени и бъдещи майки! Има ли някой с неуспешно първо инвитро тук?
Pavlinka, както писах и аз съм с първо неуспешно инвитро Sad само че опитите ще ги подновим догодина Sad Трудно ни беше, защото все пак си с някаква надежда за успех, но уви... Не е бил това нашият опит. Въпреки че д-р Александров при трансфера на 3 ембриона в прав текст ми каза, че ще е цяло чудо, ако забременя дори с едно, ще е цяло чудо. Това му харесвам на доктора - директен е и казва нещата в прав текст, без заобикалки. Вярвам му и се надявам, че следващият ни опит ще е успешен.

# 22
  • Мнения: 85
Дано вторият опит да ни е последен! На мен след като ми махна едната тръба където беше ембриона ми каза, че другата си е перфектна и можело да стане нормално, но след толкова стрес и чакане на чудеса, не вярвам точно на мен да ми се случи. При мен от 7 оплодени яйцеклетки само 2 оцеляха до трансфер и говорихме следващия път да опитаме "модифициран естествен цикъл".  До колкото разбрах това си е естествен цикъл с лека стимулация преди пункцията. Някой правил ли  подобно нещо при Александров? Преди съм чувала, че не се занимава с инвитро на естествен цикъл.

# 23
  • на морето
  • Мнения: 239
Pavlina, докато чаках при доктора веднъж чух да казва на едно момиче, че ще пробват на естествен цикъл, каквото и да значи това. Виж, ние не сме говорили толкова подробно относно следващата процедура, тъй като не сме от Варна, а и има доста време до тогава. При теб на кой ден ти бе трансфера? На мен ми върна 3 ембриона на втори ден. Но явно не са ми много "гостоприемни" яйцеклетките, понеже от 11 извадени едва 4 се оплодили, от които 1 неправилно. Чудих се колко ще върне, но изрично ми заяви, "че ще е цяло чудо, ако изобщо забременея, така че върна всичките 3. Ти за кога планираш да стартираш следващата, пожелавам ти от сърце последна процедура?!
 

# 24
  • Варна
  • Мнения: 801
Pavlinam83 да прави естествен цикъл аз също мисля да опитам на ЕЦ с лека стимулация след двата ми неуспешни стимулирани опита по къс протокол каза че ще е добре да опитаме с друг вариант двете ми стимулации бяха в същата болница но при др. Ковачев

# 25
  • Варна
  • Мнения: 948
Pavlinam83 да прави естествен цикъл аз също мисля да опитам на ЕЦ с лека стимулация след двата ми неуспешни стимулирани опита по къс протокол каза че ще е добре да опитаме с друг вариант двете ми стимулации бяха в същата болница но при др. Ковачев
shoko колко пари излиза долу-горе една такава процедура?
Знам, че е относително, но все пак ориентировъчно Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 801
July82 аз процедурата още не съм я стартирала но момичетата от зачатие казват че лекарствата са около 600лв а самата процедура по ценоразпис

# 27
  • Мнения: 311
Здравейте, момичета! Пациентка съм на д-р Александров отскоро, но съм много доволна от него.Преди няколко дни ми прави ЦС, при която въпреки лошия резултат /двустранен хидросалпинкс/, почти не ме боля.Предстои ми лапаро и след това инвитро, за което доки мн ме обнадежди. Вярвам, че съм в добри ръце, вярвайте  и вие, че ще сбъдне мечтата ни! Успех на всички и не се предавайте!  Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 948
July82 аз процедурата още не съм я стартирала но момичетата от зачатие казват че лекарствата са около 600лв а самата процедура по ценоразпис
Един вид 600 лв. + 2200, ако е ИКСИ? Peace

# 29
  • Мнения: 85
За цената на естествен цикъл + лека стимулация би трябвало да е около 600 лв за медикаментите и цената на ИКСИ. До колкото знам обаче за втори опит в същата болница правят намаление на ИКСИ-то. Мисля, че беше около 1700 лв. - не съм много сигурна обаче. Смятам да стартирам втория съвсем скоро. Другата седмица ще ходя да видя какво трябва да се прави. Най-вероятно кръвни изследвания отново и ЦС пак.. не знам.

Общи условия

Активация на акаунт