"Аз мога повече" - обучение по Графичен дизайн

  • 13 462
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 125
Привет, аз отново се записах при същия доставчик, но за ключова компетентност. Доволна съм много от него - ЦПО към ЕТ Валери Иванов - Смарт

# 46
  • Мнения: 189
Записвам се да следя - тъкмо ми се обадиха, че съм одобрена.... Жалко, че Кабината не провеждат в момента - аз усилено търся дистанционно, защото искам да си гледам бебето, та чуденката ми е дистанционното спряно ли е? и съшо знаете ли кои доставчици в София са активни по темата?

# 47
  • Мнения: 2
Здравейте,
Виждам, че мненията и коментарите са от миналата година, а аз сега получих уведомление за обучение по Графичен дизайн. Моля ви посъветвайте ме за добър доставчик за това обучение в София - фирмите са много, а не мога да се ориентирам между тях кои са сериозни и кои не. Благодаря предварително.
Здравейте!
И аз искам да се включа със същата молба. Дали можете да ми препоръчате ДО за графичен дизайн.
Засега съм се ориентирала към дистанционно обучение към Федерация на научно техническите съюзи.
Благодаря Ви предварително!

# 48
  • Мнения: 1
Здравейте,

решила съм да запиша Графичен дизайн в Делта Колеж - филиал Пловдив. Може ли да ми дадете повече информация. Има ли някой който да е завършил този колеж. Всякаква информация е добре дошла. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт