Жената Рак 7

  • 21 732
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 797
И аз съм много обидчива на тема "не ми се обади". Ейййй, ужас! Чак сама се дразня на себе си. Няколко пъти ми се е случвало съвсем неоснователно да се разсърдя или да си помисля, че "ето, вече не иска да общува с мен", а после да се окаже някаква банална история. Даже последно преди месец с приятелка, аз седя и страдам, че не ми звъни, а тя не искала да ме тревожи с нейни проблеми. Като ги решила, чак тогава ми звънна да се извини, че е темерут.  Joy
Аз друг проблем имам и не знам дали е от зодията или просто характер. Много съм крайна. Люшкам се от черно към бяло, а съм попреминала наивната възраст и много добре знам, че има хиляди нюанси. Знам го и пак съм същата крайна натура.  Embarassed

# 46
  • Мнения: 6 992
И аз съм от чернобелите, да не кажа само черните, такова черногледство като моето няма  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 1 735
Запис. Mr. Green
Не ми излиза темата в отговорите, то имало нова.
И при мен същото. LaughingЗачудих се къде сте се загубили и тъкмо да побутна темата,то имало нова! Mr. Green

# 48
  • Мнения: 6 992
Аз не съм ли постнала в старата линк към новата? Embarassed

# 49
  • Мнения: 7 039
Ох, аз без да се обиждам все чакам на хората да ме търсят.  Embarassed

И аз съм същата. Понякога се обаждат да ме питат дали не съм сърдита нещо. Пък аз - не, просто съм си такава, темерутеста  Laughing
И хич не обичам да ме занимават с разни истории - кой с кого бил, па тва станало, па онова... направо побеснявам от такива подробности. И жълта хроника не чета, и хич не съм в час с подвизите на разни там "величия".  Crossing Arms Абе, с две думи - не ставам за махленската клюкарка  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 169
Е значи, не сме чак толкова еднакви, аз пък обичам истории и обичам да ме занимават. Не обичам, като не ми се обаждат, даже се дразня, особено ако съм се разбрала с някой..Уж осъзнавам, че никой не ми е длъжен, ама пак ме е яд Embarassed

# 51
  • Варна
  • Мнения: 133
Аз пък разбрах, че повече се разбирам с юлските рачета, отколкото с юнските  Joy
А, иначе аз често се чувствам игнорирана от някой, пък то... това е защото аз не общувам.
Винаги чакам мен да заговорят, че тогава... Много съм тихичка. Обаче не ми харесва как злоупотребяват с добротата ми, мислят си, че като им се навия на акъла един-два пъти..и вече това ще е всеки път. Доста грешат, макар, че ми е станало НАВИК да не отказвам на хората...

# 52
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз много се разбирам с юлски рачето.Имам тъкмо три приятелки рачки.Юнски не съм имала.
И аз съм тиха,но до един момент.Вече, на по-зрели години, не разрешавам да злоупотребяват с добрината ми.

# 53
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Аз много се разбирам с юлски рачето.Имам тъкмо три приятелки рачки.Юнски не съм имала.
И аз съм тиха,но до един момент.Вече, на по-зрели години, не разрешавам да злоупотребяват с добрината ми.
Не знам за вас, но аз много се разбирам с везни. А иначе и моето търпение има вече граници. Щото съм добро до наивност.

# 54
  • Мнения: 7 039
С везни не се разбирам почти никак.  Mr. Green Особено с мъже такива.
Много странно, щото асцендентът ми - везни, рийш ли?  Laughing Би трябвало да съм на шест с тая зодия, но не би... Много фукливи ми идват, демонстративни едни... абе, не ме кефят.

# 55
  • Мнения: 2 211
С везни не се разбирам почти никак.  Mr. Green Особено с мъже такива.
Много странно, щото асцендентът ми - везни, рийш ли?  Laughing Би трябвало да съм на шест с тая зодия, но не би... Много фукливи ми идват, демонстративни едни... абе, не ме кефят.

Мен пък жените от тази зодия много ме дразнят - всички са едни въртиопашки и превъзбудени!

# 56
  • София
  • Мнения: 6 797
Половинката е везна, страшно се разбираме! Аз съм много емоционална, паля на четвърт оборот, изобщо около мен въздухът трепти. Той е спокоен, уравновесен, рядко нещо или някой може да го извади от равновесие. И той е много емоционален (дори на филми е плакал), но не е типа "настъпват те по опашката и ти правиш трета световна на секундата".
Жените везни нямат нищо общо с мъжете везни, много моля.  Mr. Green Не бъркайте двата щата.  Joy

# 57
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Половинката е везна, страшно се разбираме! Аз съм много емоционална, паля на четвърт оборот, изобщо около мен въздухът трепти. Той е спокоен, уравновесен, рядко нещо или някой може да го извади от равновесие. И той е много емоционален (дори на филми е плакал), но не е типа "настъпват те по опашката и ти правиш трета световна на секундата".
Жените везни нямат нищо общо с мъжете везни, много моля.  Mr. Green Не бъркайте двата щата.  Joy
И моята половинка е везна. Както и най-добрите ми приятелки. А преди да се омъжа, гаджетата ми и мъжете по които съм си падала все дева бяха (големи любовчии). Мъжо ме спечели с честни сини очи и огромнооооо чувство за хумор, което щерката е наследила.

# 58
  • София
  • Мнения: 169
Не би ли трябвало най-много с риби и скорпиони да се разбираме newsm78 Поне при мен главно е така Laughing
Жени Деви много ме дразнят, изобщо не живеят на тоя свят, което ме вбесява #Cussing out
Баща ми е везна...мога и добри и лоши неща да кажа Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 6 797
А, девите ме дразнят безумно мен!  #Cussing out
Менят ми се отношенията със зодиите с времето. Едно време не понасях лъвове, сега имам много добри приятели и мъже и жени.

Общи условия

Активация на акаунт