"Песен за огън и лед" - 4

  • 40 490
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 200
Запис и от мен. Simple Smile На последната книга съм, четях си ги бавно и с удоволствие. Пира ми беше най-скучна, но я изчетох. Simple Smile Вихъра за мен е най-силна досега. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 9 144
Стоун   Peace
Хексе дали можеш да направиш Анкета, коя книга най-много ни хареса дотук? Да ги покоментираме малко  Grinning

# 32
  • Варна
  • Мнения: 17 949
Речено сторено. Peace
 Чудесна идея!   bouquet

# 33
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
гласувах за третата, тя си ми остава най-интересната  Peace просот тая Червена сватба трудно се забравя  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 200
гласувах за третата, тя си ми остава най-интересната  Peace просот тая Червена сватба трудно се забравя  Mr. Green
Именно, и аз съм на това мнение. Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 17 949
Аз гласувах за "Игра на тронове", макар и "Пир за врани" да беше почти толкова интересна (май трябваше да оставя поне две опции Mr. Green) Гласувах за първия том, защото тогава за пръв път четях нещо такова, въздейства ми като шамар, мигала съм срещу текста, не можех да повярвам на очите си, че нещо се случва така както е описано.  Joy Нещо подобно преживях и с "Пир за врани", но вече знаех на какво е способен Мартин.
Червената сватба наистина беше разтърсваща, но като цяло в трети том навлязоха много герои, които имах трудности да запомня в началото (особено железнородените, които ми бяха скучни)

# 36
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Аз гласувах за "Игра на тронове", макар и "Пир за врани" да беше почти толкова интересна (май трябваше да оставя поне две опции Mr. Green) Гласувах за първия том, защото тогава за пръв път четях нещо такова, въздейства ми като шамар, мигала съм срещу текста, не можех да повярвам на очите си, че нещо се случва така както е описано.  Joy Нещо подобно преживях и с "Пир за врани", но вече знаех на какво е способен Мартин.
Червената сватба наистина беше разтърсваща, но като цяло в трети том навлязоха много герои, които имах трудности да запомня в началото (особено железнородените, които ми бяха скучни)

на мен по същия начин ми беше втората част, не съм фенка на Станис и Мелисандра  Peace

# 37
  • Мнения: 2 040
Гласувах и аз за първата книга.
Гласувах за първия том, защото тогава за пръв път четях нещо такова, въздейства ми като шамар, мигала съм срещу текста, не можех да повярвам на очите си, че нещо се случва така както е описано.  Joy
Хексе го е казала по-добре от мен.   bouquet

# 38
  • Мнения: 121
Запис и от мен...защо ли чак сега ви намерих..... Hug
Привършвам петата част за съжаление, а много ми се чете...и още и още....
Гласувах за вихъра, за мен е най-добрата, въпреки, че и последната (танцът) я прочетох почти на един дъх, доколкото имам време да чета със седеммесечно бебе   Laughing

# 39
  • Мнения: 9 144
И на мен ми хареса най-много Играта, много силно начало, изключително новаторски подход, харесва ми целия натурализъм в описанията и не на последно място пълната липса на сладникава романтика!
На второ място бих сложила Сблъсъкът и Пирът.
Най-малко ми хареса Бурята, но не заради Кървавата сватба, точно обратното тя е единственото което ми хареса в нея, всичко останало беше мудно и тромаво, донякъде и с Танцът така...
Уж се случват много неща, но всъщност нищо чак толкова съществено, просто минава времето.

# 40
  • Мнения: 2 309
И аз гласувах за "Игра на тронове". Защото не бях чела нищо подобно до онзи момент. Помня, че щях да си прецакам една сесия заради нея  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 39
Нова глава от ветровете -http://www.georgerrmartin.com/if-sample.html?20130108  Grinning

# 42
  • Мнения: 9 144

Благодаря, огромно благодаря  smile3525

Ариан  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • Мнения: X
Не знам как съм пропуснала новата тема Simple Smile

Много съм съгласна с Ирис и Бумър за това какво се случва с писането на Мартин. Изникнаха клишета, което беше крайно нетипично за него. Най-голямото ми разочарование е появата на Егон. Може би е трябвало да мине като неочакван ход, но на мен направо ми блъска на латино похват.
И да, много отдавна опасението ми е, че историята се променя спрямо първоначалния си замисъл в зависимост от писанията на феновете и съвсем сериозно се страхувам, че няма да видим достойният край на тази уникална поредица. Направо не очаквах, че Мартин така ще падне на колене психически по средата на всичко, според мен в момента е в омагьосан кръг, той се бави защото взима предвид какво се пише, времето дава възможност на феновете да пишат също и така.. се дебнат до безкрай.

В анкетата гласувах за Игра на тронове, по всички изброени вече причини. Беше ми за пръв път.  Grinning Пък и аз съм малко банална, още не мога да прежаля Нед Simple Smile

Всъщност дойдох за да ви покажа това. Публикувана е глава от новта книга, за Ариан. Знам, че Бумър ще и се зарадва. Simple Smile


ПП. Ех, за една бройка. Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 1 210
Моля, ако някой пази линк за първата глава, която излезе да ми го хвърли Praynig Уж го запазих, а не го откривам.

Общи условия

Активация на акаунт