"Песен за огън и лед" - 4

  • 40 489
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 17 940

Т.е. Станис разполага с достатъчно доказателства, че децата не са на Робърт, но не и с такива, че са на Джайм. Нед предполагаше кой е бащата, но не беше сигурен, докато Церсей не му призна сама. А бащата от странична гледна точка може да бъде... практически всеки. Камо ли като я знаем каква е Церсей Laughing

Лъвицата не започна ли да кръшка на братчето си след смъртта на Робърт или малко преди това /май с Лансел - първо, за да сипе силното вино в меха на краля и след това като лошо копие на любимия си Ланистър/? аз бях останала с впечатлението, че е била вярна на Джайм години наред - онези години, в които е ставала майка ...

Да, изневерявала е на Джайм само с Робърт. Laughing Обаче в крайна сметка брат и е бил все до нея, та трудно би му кръшкала.

# 706
  • Мнения: 35 960
Робърт не се брой като забежка  hahaha

# 707
  • Русе
  • Мнения: 652
То и за Тивин се смяташе, че е верен на паметта на жена си и мрази курвите покрай баща си и майка си, ама Whistling

Освен ако самата Церсей не каже някъде в мислите си какво-защо (като Джайм, за него знаем, че е верен...), то всичко е възможно. Много бързо и лесно тръгна да си търси заместители, още повече лоши, на любовта си веднага щом Джайм замина. Като сложим и че по-рано имат няколко годинки, които са прекарали разделени, кой знае какви ги е вършила Rolling Eyes . Прекалено лесно се предлага на Ланселовци, Недовци, Котлета, Станевци (обмисляше го), Обериновци и под път и над път, само и само за да постигне текущите си цели тук и сега, така че мъчно ще приема, че е почнала ей така, по принуда и само за да опази децата си. Кой я знае и на Планината какво е предложила, за да излезе за нея в съда срещу Тирион Laughing

# 708
  • Мнения: 9 144
Не мисля, че Серсей е изневерявала на Джайм,
добавената сцена в сериала с Лансел, беше за да изясни недвусмислено, че тя стои зад нещастния случай с Робърт.

Хареса ми теорията за Мисандей, хмммм, http://asoiaf.westeros.org/index.php/topic/82748-missandei-is-a- … perhaps-izembaro/  Thinking

но все още не мисля, ще изгубим Денерис, преди битка с Другите.
Да изсмуче тепърва 3-ма нови ездачи би било прекалено дори и за Чичо.

# 709
  • Мнения: 460
Ако Дени умре,кой ще управлява Вестерос когато настъпи дълго очакваната пролет?!Не ми се вярва така бързо да я убият,все пак драконите трябва да помогнат срещу белите бродници,а засега само тя е огнеупорна и може да ги контролира(поне нейния де)  Mr. Green

# 710
  • Русе
  • Мнения: 652
кой ще управлява Вестерос

Ходор.

# 711
  • Мнения: 1 604

Теорията за Ходор съм я чела, но досега никак не ми се връзва. Изведнъж ще се окаже, че играе игрички и всъщност е с всичкия си ли? Или Бран ще се превъплати в него и така двамката ще си управляват кралството? Кронис ще ми интересно да прочета каква е твоята теория за Ходор.
Аз мисля, че желязната банка накрая ще вземе половината кралства, защото никой не може да си плати дълга  Laughing

# 712
  • Варна
  • Мнения: 17 940

Теорията за Ходор съм я чела, но досега никак не ми се връзва. Изведнъж ще се окаже, че играе игрички и всъщност е с всичкия си ли? Или Бран ще се превъплати в него и така двамката ще си управляват кралството? Кронис ще ми интересно да прочета каква е твоята теория за Ходор.
Аз мисля, че желязната банка накрая ще вземе половината кралства, защото никой не може да си плати дълга  Laughing

Това за Ходор очевидно е шега. Joy

Има го и Егон, има го и Джон. А защо не Джайм? Wink

# 713
  • Мнения: 9 144
Вестерос на Другите,
Есос за Денерис и си стискаме ръцете  Whistling

# 714
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Вестерос на Другите,
Есос за Денерис и си стискаме ръцете  Whistling

Тц, аз Севера не го давам, на Другите. Naughty

# 715
  • Мнения: 47 973
И аз подозирам че желязната банка е много по-вероятно да ни предложи изненади, отколкото Ходор да кажем. Дори- желязната банка+ там кликата на майстерите, които работят против(?) магията.

# 716
  • Мнения: 341
Какво за Ходор??

# 717
  • Мнения: 35 960
ми аз, кой!  bowuu
бих управлявала и Севера, и Юга, и отвъд морето ... само Мартин да приеме кандидатурата ми ...  Whistling

# 718
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Много ме радват теориите ви - аз съм само консуматор, чакам да видя с какво ще ме изненада Мартин Rolling Eyes.
Знае ли се кога излиза следващата книга?

# 719
  • Русе
  • Мнения: 652
ще ми интересно да прочета каква е твоята теория за Ходор.

Ходор ходор? Ходор!

Laughing
Не мисля, че около Ходор има някаква мистерия и ще се окаже нещо голямо. Прекалено много такива персонажи стават. Кръпчо е по-удобен избор за такива разисквания.

Ходор ще да е вписан в книгата само за да служи като крака за Бран, евентуално за задявка с рицарските му мечти, както и за ранен вестител за превръщането на Теон в Рийк.

Общи условия

Активация на акаунт