През АВГУСТ -2013 г. бебенце ще се роди и много ще ни весели

  • 27 779
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 7
Здравейте, бъдещи августовски мами!   bouquet И аз ви приветствам с добре дошли и честито за прекрасната новина!

Искам да ви посъветвам да не се тревожите за нищо! Да не вземате всичко написано, прочетено и споделено присърце. Всяко нещо ще си дойде с времето и от само себе си. Първо, както казва моя приятелка, "Ако на човечето в теб му се живее се хваща здраво и няма мърдане въпреки всичко!". Второ - изследванията, които ви предстоят, не са страшни и животът не започва и свършва с тях. И трето: раждането минава и заминава... дали леко или не за всеки е различно, но истината е че лесно се преживява и още същия ден си в кондиция и толкова щастлива, че забравяш всичко неприятно - чувстваш само любов и лекота.

Искрено ви пожелавам лека, спокойна и усмихната бременност, здрави бебчета и сбъднати мечти!

# 16
  • Враца
  • Мнения: 800
Здравейте и от мен, за мен  е удоволствие да ви приветствам в тази тема.  Hug Пожелавам ви успех на всички и да не се тормозите много много. Wink Софи много добре го е казала, оставете да ви поглезят и без ранни контракции, а времето ще мине като миг, обещавам ви.  Hug Hug Hug
УСПЕХ!

# 17
  • Мнения: 664
Добре дошли бъдещи мамчета! От сърце ви пожелавам лека бременност, леко раждане като моето и здрави бебоци на финала! Peace

# 18
  • Мнения: 24
Мале разтупка ми се сърцето!!

Успех на Сиси и всички които ще се записват тепърва.

Леко бременеене и пухкав финал накрая. Hug

# 19
  • Мнения: 35
Здравейте момичета! Не мога да повярвам, че дойде момента в който ще се похваля с моите две чертички! Видях ги днес, иначе ми закъснява вече 5 дни. Не знам дали съм за Август или за Юли, но ще се запиша тук, че сте по - сладки  Joy Честито на Сиси и леко бременеене и на нея  Heart Eyes
Надявам се да си помагаме взаимно, защото съм доста "боса" в тази сфера! Благодаря на всички!

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,

разчувствах се от приятните ви пожелания и приветствия и хубавата новина, че видях две чертички на теста днес, я направихте още по- хубава. Още не мога да повярвам, макар да ми е втора бременност. По- голямото ми детенце е на 1г и 9 м. - самият той е все още бебок и силно се надявам да успея да се справя! Очакваният термин според калкулатора в интернет е 4 август. За посещение при лекар мисля още малко да изчакам, за да съм сигурна че ще се види добре точицата. Честито и на всички останали мами, които са видели вече двете чертички и се надявам да се напълни с още мноого щастлики

# 21
  • By the sea
  • Мнения: 127
Мили бъдещи майчета, честито ви две чертички и първа отчетна темичка!   bouquet Предстоят ви невероятни 9 месеца, които на някои от вас все още се струват много, но бъдете сигурни, че ще изминат толкова неусетно и както в момента държите тестче, така съвсем скоро ще гушкате вързопче с топличко бебче Heart Eyes Наслаждавайте се на това време, то е най-хубавото за всяка жена, не се страхувайте от килограмите и неразположенията! Бъдете здрави, пазете се, стискам ви палци оттук до финала! Hug Hug Hug  ylinfant

Пожелавам ви да подобрите нашия рекорд от 32 изписани темички в отчетните Mr. Green

# 22
  • Мнения: 0
Ох прочетох всички пожлания и почти се разплаках, толкова е прекрасно да носиш живот в утробата си! Пожелавам ви прекрасна бременност,красиво раждане и най-чаровните бебчета на финала. Дано всяка от вас намери тук утеха за притесненията си и приятели да сподели радост и болка . Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 216
Ох, много мило ми стана.
Честито на всички двучертичета. Simple Smile  EFP

Това е великолепен момент. Да държиш едно толкова прекрасно бебче, което е било просто две чертички миналият ноември. Simple Smile

Кураж и много приятни емоции желая на всички бъдещи августинки. Наслаждавайте се на прекрасното чувство да бъдете бременни. Пожелавам на всяка една от вас, да сбъдне най- съкровената мечта. Да държи чудното си детенце в ръце.  Praynig

 Hug   bouquet Целувки и много положителни емоции до заветният миг. Simple Smile

# 24
  • Мнения: X
Здравейте и от мен   bouquet Точно на Коледа миналата година видях двете чертички и оттогава живота ми се промени по незнаен за мен начин  Heart Eyes Благодарение на всички тези мили майки, с които се запознах къде виртуално, къде на живо - бременността ми, раждането и дори гледането на моето дете ми е много по-лесно. Споделихме си и тъжни, и весели моменти. Бяхме съпричастни към едни и строги към други - но това сме ние - АВГУСТинки 2012 - и ви желаем да намерите много подкрепа и много усмивки в бъдещата ви отчетна тема. Бъдете здрави и ви желая лека бременност  Hug Hug
п.с. слагайте от време на време в заглавието "Минка"(т.е. оная ни работа) - да продължите традицията!  Mr. Green Mr. Green Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 35
Оххх колко мили спомени.......

Много успех, здраве и само приятни емоции на бъдещите Августови мами. Наслаждавайте се на всеки един момент от бременността си, изживявайте всичко само с положителни емоции и нека Богородица бди над вас и смействата ви Hug Hug

Дай Боже темичката се изпълни с много  EFP
Бъдете здрави  bouquet

# 26
  • Мнения: 216
п.с. слагайте от време на време в заглавието "Минка"(т.е. оная ни работа) - да продължите традицията!  Mr. Green Mr. Green Hug

Извинявам се за спама, но не успях да се сдържа да не се разхиля. Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 4 493
Здравейте мили бъдещи мами, много мило ми стана като видях темата, сетих се отново за Денят с теста и Голямата новина за малкото човече  Hug и всичко това последвано от хиляди притеснения, изследвания ....... и на финала прекрасно малко човече, което обърна светът ми за втори път  Hug

Желая ви много, много положителни емоции, спокойствие и уравновесеност, не си губете времето в дребнави неща, бъде по широко скроени и не си тровете живота с глупости, бъдете жени - глезете се, почивайте си и мислете позитивно.
Аз пожелавам на бебенцата от Август 2013 да надминат по брой нашите бебоци от Август 2012, а пък може да си имат и тризначета в темата Peace
Момичета, винаги сте добре дошли и в нашата тема и ще намерите там подкрепа, опора и помощ.

# 28
  • Мнения: 54
мили момичета  Hug Hug искам да ви поздравя за чудесната новина  EFP EFP

усмихвайте се и се наслаждавайте се на прекрасния 9 месечен момент  Hug Hug  Heart Eyes да ви пожелая да имате по-малко тревоги  Party и през август да се радвате на здрави слънчица  Heart Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Добре дошли, бъдещи августовски майчета, пожелавам ви много хубави емоции, по-малко притеснения и най-хубавите бебчета накрая Hug Ще ви наглеждам с удоволствие, предстоят ви най-прекрасните моменти Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт