Кюретаж и забременяване след това -40

  • 22 981
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • NE
  • Мнения: 10 999
Дони Ще направя всичко за да публикувам стихотворението. Само ми кажи дали да запиша твоето име или както си го написала в твоя пост. Hug

# 46
  • Мнения: 9 095
Сасче, напълно те разбирам- аз от февруари месец подкарах сладоледа- навън беше -20 hahaha по едно време бях спряла да гледам тв, щото имаше една конкретна реклама дето направо ме побъркваше и хладилника беше зареден..ма няма да казвам нищо конкретно- ти си хапвай, пращай мъжо да търси сладолед щото бебче си иска Laughing а аз с всичкото си тъпкане, детето има белег във формата на сърце, незнам дали ви писах...какво ще е това нещо с тая форма дето ми се е ядяло- идея нямам ooooh!


Боби, ох мила, колкото повече подробности се разкриват, толкова по- гадно ми става, сякаш само си оправдават работата тия лекари покрай теб...оф да му се незнае, а за аспирина и аз съм чувала противоречиви мнения, иди разбери...

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Феичке, благодаря за страхотната темичка! Hug  bouquet Дано да я напълним с много хубави новини. Praynig Praynig Praynig

Боби, съжалявам, миличка, че отново си преминала през този кошмар. Hug Hug Hug

Светле, много неприятно с тези гъби. Дано бързичко да ги преборите. Praynig Praynig Praynig

Вчера прегледа при кардиолога мина добре. Отвора се е затворил на 30% и доки каза, че по принцип се затварял до 3-тия месец, та затова ни вика след два месеца отново на преглед. Дано тогава да ни зарадва с хубави новини. Praynig Praynig Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 179
Боби, миличка съжалявам за всичко ужасно което си преживаля. Дано лошото вече да е останало в миналото, скоро да се възстановиш и с нови сили догодина да ни зарадваш с една успешна бременност и поне едно прекрасно малко пухкаво човече. Ако имаш изследвания, които не си направила, използвай почивката за възстановяване и ги пусни, за да си сигурна че няма да има от къде да изскачат непредвидени работи.
Относно Аспирина - когато разбрах че ще бъда на инжекционна терапия при бъдеща бременност, попитах моята докторка дали ще взимам и аспирин успоредно с инжекциите. Отговора й беше, че не ми препоръчва аспиринова терапия, защото действието му е с натрупване и трае по 7 дни. Което значи, че ако изкървя от някъде, може да се загуби много кръв. Докато действието на хепариновите инжекции е 24 часа и те според нея са по-ефикасния вариант.
Много сили ти желая, защото ти си много борбено момиче и съм сигурна, че скоро и ти ще се радваш на най-голямото щастие.
Светленце, Hug стискам палчета бебе Таня скоро да се излекува.
Моля ви, момичете, стиснете едни палци за мен, защото другата седмица ще правя цветна снимка Praynig

Прекрасен ден на всички   bouquet

Последна редакция: ср, 28 ное 2012, 15:18 от tasy

# 49
  • Мнения: 177
Здравейте, честита нова темичка!
Съжалявам много да видя и нови присъединили се мами. Прегръщам ви момичета и Кураж!
На всички очакващи, само хубави новини да ни носите! Hug
При мен нещата се развиват нормално. Днес правихме на бебето кардио запис. Пораснал е и вече в оптимална позиция /главичка към изхода и гръбчето в ляво/ Heart Eyes . Моята АГ е съгласна да раждам нормално след двете SC и това ме успокои много. Остава само да се подготвя, че имам по-малко от два месеца останали.
Успех на всички бебеправещи! Heart Eyes

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Тони, дано след два месеца на прегледа вече всичко да е ок  Praynig

Лили, радвам се на добрите новини от теб! Дано да си родиш нормално и много леко  Praynig

# 51
  • Мнения: 351
Момичета, решила съм да си направя изследване на няколко хормона, за да видя дали са в норма нещата и по-точно кръвен тест за хормонални нива на ФСХ, ЛХ и тест за функция на щитовидната жлеза. Мога ли да отида в някоя лаборатория направо или задължително трябва да ми ги назначи гинеколог, и има ли значение по кое време на цикъла се изследват?

# 52
  • Мнения: 449
Боби,миличка,какво си преживяла само... Cry Cry CryА аз се чудех защо вече не пишеш...Ужасно много се разстроих като прочетох за случилото се,нямам думи да ти кажа колко много съжалявам smile3518.Дано по-скоро се отърсиш от всичко това и бързо да събереш нови сили,за да продължиш напред yes.Аз те съветвам да си направиш имунология,от нея ще се разбере дали има нужда от този аспирин.А мъжа ти спермограма правил ли е?Защо не говориш с д-р Даскалов какви изследвания още са ти необходими?Много се моля това да е последния ти неуспех Praynig.

Светле,успех в борбата с гъбите!
Теди,как искам и аз вече да захранвам... ThinkingМисля,че се справяш много добре! Peace
Успех на всички,които НЕ чакат! fingerscrossedТаси,дано на цветната снимка нещата да са наред! Praynig
ColdEyes,някои изследвания могат да минат през касата,т.е.да ги назначи гинеколог-говори с твоя какво може да ти пусне.

# 53
  • Мнения: 9 095
ColdEyes по схема се пускат хормоните, добре е да ги назначи гинеколог, за да ти ги разчете после Peace


Лили, при Янева ли ще раждаш- радвам се че ще е нормално Hug


Луни, ако захранваш по старата система то няма да е далече, а тя днес хапна само 2-3 лъжички, не й харесва картофа, утре ще пробвам каша Crazy

# 54
  • NE
  • Мнения: 10 999
Здравейте от мен!
ColdEyes Хубаво е да се консултираш първо с доки и той да ти каже как да пуснеш изследванията. Peace
Лили Радвам се че нещата са наред с теб и бебо и се подготвяте за срещата. Hug
Теди Имаш голям късмет със захранването. Звучи много сладко и прекрасно. Hug Hug Hug
Светле Няма да споменавам какво ми е мнението за гъбите, а че са стигнали до хранопровода на Таничка е много гадно. Дано свикне с даването на лекарството и да минат бързо. Hug
Таси Имаш палчета от мен. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Надявам се да не покаже нищо лошо. Praynig Praynig Praynig
Тони Много хубави новини носиш. Стискам палчета и за следващия преглед. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
П.П. Имам въпросче по воденето на темата, но пусна ЛС най-добре. Peace

Ох аз вече съм готова да откача. Това чакане ме изцежда,ама то няма друг вариант. Само като съм в час с около 20 калпазанина и калпазанки забравям да мисля за това. Joy
Съвсем се обърках в търсене на разни симптоми. Постоянно ям, подута съм и съм като кукувица вечер(няма сън и това е), но съм имала такива моменти и без да съм била бременна. Половинчо ще има рд другата седмица (чуква заветните 30 годинки) и се надявам юбилея да бъде паметен.  Praynig

# 55
  • Мнения: 113
Flower Fairy Един от признаците при мен беше това подуване на корема. И до края си бях така. И аз като теб ,мразя неизвестното.Все се следя за някакви симптоми/аз за овулация/ че сега съвсем се обърках след като незнам дали последното зацапване е цикъл или не е ooooh!На теб кога НЕтрябва да ти дойде?

# 56
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ира Нечакам до 7 декември. Всъщност мисля, че  нечакането ми е за 5-ти защото овулацията дойде на 11-ти ден.
Относно овулация най-точния начин е сбор от три метода, които обаче не са категорични както фоликулометрия. Та те са- мерене на БТ, тестове за овулация и цервикална слуз. Peace

# 57
  • Мнения: 427
Феичке,благодаря за темата!  bouquet Дано ти е на късмет!
Тони,браво ,дано след 2 месеца всичко вече е наред!
Боби123,толкова съжалявам!!!МНого се натъжих заради теб,но те подкрепям в борбата-не се отказвай!!! Hug
Светле,бързо да ги преборите тия гадинки! Hug
Таси,стискам палци!
Пожелавам темата да се изпълни с много положителни тестчета!!!И никакви нови попълнения! Hug

# 58
  • Мнения: 338
Тони, радвам се, че нещата при вас вървят на добре. Хайде след два месеца пак да ни зарадваш
Зузи, пиши по-честичко де. обещавам да не те разпитвам.
Таси, имаш стиснати палци от мен
Абе никой ле не чувал нещо за Златенце? Не пише. Дали нямаме щъркелова новина?

# 59
  • Мнения: 177
Светле, каква е тази млечница, не бяхте ли само на кърма? Имай предвид, че трябва да лекуват и теб, независимо, че може и да нямаш симптоми. Млечницата се предава между гърдите на майката и устата на бебето и една дремеща инфекция без видими признаци в гърдата може отново да се развие в бебето. Хубаво е да помислиш за нещо с имуностимулиращ ефект! Гъбичните заболявания намират почва за развитие при спад в имунната защита /обикновено след друго заболяване и прием на АБ/. Оздравявайте бързичко и само хубави моменти за в бъдеще.

Тедд  Hug, при Янева съм да. Стига и двете да сме във Варна, когато настъпи момента, че тя ще е в чужбина по празниците, а аз имам ходене до Трявана и София веднага след тях. Та ако не родя по пътищата... Joy ще е водно. Предложи ми да ползваме ваната , тъй като няма да имам епидурална. Много ме зарадва.

Общи условия

Активация на акаунт