МОЛ БЪЛГАРИЯ - СОФИЯ

  • 35 821
  • 223
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Момичета   bouquet успяхте ли да огледате вече новия мол - България?  Rolling Eyes

http://www.bulgariamall.bg/index2.php

Какво ви впечатли, подразни, прилики и разлики с другите молове в София?

Аз успях да мина транзит - направи ми впечатление, че има доста неоткрити магазини, в аптеката продават професионалните серии на Лореал, вкл. Иноа, Митик ойл ....

Изненадана бях да видя Форнарина, Debenhams никак не успях да разгледам  Blush

Споделете повече  Blush в четвъртък ще посветя повече време   bouquet

# 1
  • Мнения: X
Още не съм се престрашила да отида. Всеки ден гледам огрмоните опашки коли пред него и все отлагам посещението. Харесва ми, че има Хиполенд и Карфур, както и H&M; а най-вече - че има кино и няма да бием път до другите молове, след като живеем на 10 мин. от този.  Peace 
Debenhams и на мен ми е любопитен, четох, че бил огромен магазин.

# 2
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Debenhams, както и Технополис са на 2 етажа - имат си и вътрешен ескалатор, т.е. като влезеш в магазина с ескалаторче само на магазина се качваш на горното ниво.

И аз живея на 10 минути, в събота бях извън София и привечер едва се прибрахме от трафика, а в неделя беше повече от кошмар - околните квартали бяха задръстени от неправилно паркирали автомобили, имаше и паяци да разчистват  ooooh! ooooh! ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз още не съм ходила,но днес отивам CrazyЖивея на 2 минути пеша от мола,но тази лудница събота и неделя нямаше как да я понеса-днес на спокойствие Grinning И въпреки студа мисля да отида пеша,а не с колата,после ако се наложи да пазарувам ще ходя с колата че много е трагично движението.Майка ми е свекърва ми ходиха с малкият но от това което ми разказаха май няма да съм очарована-много магазини не са отворени и дано преговорите им с Inditex са успешни и да има и техните марки  Sunglasses

# 4
  • София
  • Мнения: 1 735
Ходихме в неделя сутринта.Уж по-раничко към 10.30ч,но беше лудница.Освен любимия H&M, Карфур,Хиполенд,които си ги знам и купувам определени неща от тях,друго нищо не ми грабна окото.Този магазин Debenhams е само за дрехи,на 2 етажа като H&M.Сториха ми се нещата по-скъпи,пък и поне детското не ме впечатли особено.Каквото бях чела  за него мислих си,че ще имат и стоки за дома.
Паркингът е направен много тъпо,като излизаш от магазина точно завиват колите,влизащи в паркинга  и ми се видя доста опасно.Стана ми смешно,че на входа на МОЛ-а една баба ме попита къде да си плати доматите-беше си излязла от Карфур необезпокоявана с цял плик неплатени домати.Като цяло лудница,хаос,не работеха терминалите за талоните за колите и въобще не бих го повторила скоро това упражнение.Освен,че е на 10мин от майка ми и баща ми и като ходим до тях с детето,по друг повод не бих отишла.За сега любим си ми остава МОЛ Сердика и като представени марки и като спокойно обикаляне за удоволствие по магазините.

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз мисля днес да се престраша да отида . На път ми е и ми е най - удобен от всички молове . Най - се радвам за Карфур , липсваше ми в този район . Имам да купувам и дрешки за малкия ... но мисля да си оставя колата някъде отвън .
Инка - Сердика и на мен ми е любим , но ми е далеч .

# 6
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
В Debenhams трябва да има и козметика мисля  newsm78  Rolling Eyes

Също и направи впечатление, че няма Калиопе, Теранова, Орсей ....  newsm78

danielad, ще споделиш ли повече за Inditex  newsm78звучи ми познато, а не правя асоциации  newsm78

# 7
  • Мнения: 335
Здравейте! И на мен ми е много близко до дома новия мол и вчера го посетих набързо. По-малък е от другите, но за сметка на това пък и по-светъл (през денят). Арената още не са я отворили, четох че към средата на декември щяло да бъде откриването. Иначе в момента за мен няма голям избор-Дебенхамс на 3 нива, Н&М-на 2; Технополис-пак на 2.
В Debenhams трябва да има и козметика мисля  newsm78  Rolling Eyes
Също и направи впечатление, че няма Калиопе, Теранова, Орсей ....  newsm78
Мда, видях Боржуа, Ив роше. Simple Smile
Иначе няма Зара, Манго, Бершка, Старивариус...Дано да отворят скоро, че иначе пак ще трябва да се ходи по другите молове. Embarassed
И от големите козметични магазини не видях-Дъглас и Бюти-то; няма и каса на easy pay Защо така? newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 2 044
  a.l.e.n.a    -    http://www.inditex.com/en/job_for_you/brands/zara ,в ляво на страницата можеш да видиш марките -Зара и др. PeaceВъпреки че не може да се каже че са ми любими,все намирам нещо да си взема от тези марки и затова досега  предпочитах мол Сердика.

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря, Дами  Hug дано се понапълни с повечко нещица  Blush

А не забелязах, че Дебенхамс е на 3 нива  Blush но аз и не влизах, гледах само отпред надписите  Peace

За Арената казаха на 20 декември  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 355
 На мен днес ми казаха, че откриват Арената на 21 декември.
 Дебенхамс имат стоки за дома на 3-тия етаж.

  Аз също не съм очарована от този мол, но пък ми е близо и все ще ми е от полза.

# 11
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
реално тепърва ще има възможност да се развива и дано  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 2 044
реално тепърва ще има възможност да се развива и дано  Hug
Дано да се развие ,иначе ще фалира Mr. GreenМного са зле магазините,направо съм в потрес.Най-хубавото нещо е  LIU JO ,книжарницата и Хиполенд,НМ също ми се стори по-смотан отколкото другите два ,а Дебенамс също ми се стори боклучив,щанда с козметика много,многооо скромен.

# 13
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
казаха ми, че в Debenhams има Guerlain и още малко от класа, също и всичко на Revlon  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 2 044
казаха ми, че в Debenhams има Guerlain и още малко от класа, също и всичко на Revlon  newsm78
Има да,но беден избор,Ревлон май имаше повече неща

Общи условия

Активация на акаунт