Отговори
# 30
  • Мнения: 1 089
Бютка   bouquet
Vivien и моите ограничения са много малко. В момента не консумирам мляко и производните му, телешко и говеждо, никакви продукти със соя, ядки и яйца (реагираме към някое или всичките от тези). По принцип може да се ограничат рибата, шоколада, цитрусовите, царевица и пшеница, но при нас към последно изброените няма реакция. Единствените ни симптоми са червените точици и нишки. Обриви не сме имали, нито други сериозни гастроентерологични или поне аз не съм ги забелязала като прекалени.  newsm78
Тази статия ми беше доста полезна:
http://www.bfmed.org/Media/Files/Protocols/Protocol24_English_120211.pdf
Принцеске, да не се окаже, че не е в млякото проблема при вас  newsm78. Важното е да не ги намираш вече из памперсите, проблемите  Wink. Аз след последния разговор с доки взех сериозно да се съмнявам дали това е онова дето го мислим, но пък като спрях замърсителите от витамините взеха да се оправят нещата.  newsm78
Ати, важното е докторите да ги знаят разликите и да обясняват на пациентите добре  Wink
Екзо, резултатите са много странни, нещо не е наред, подозирам грешка newsm78.  Повторете изследването, но на ваше място бих намерила лаборатория, която го стандартизира както си трябва. Такива от сорта на: "хапни си, пък ела да те тестваме" да си гледат работата  Crossing Arms. Има си протокол на изпълнение, с гладуване през нощта и с пиене на точно определено количество глюкоза като ще се мерят стойности на кръвната захар след това. Между другото, има един различен тест, който се препоръчва при съмнения за диабет и при диабетици, за да се следи колко добре си контролират нивата на кръвната захар. Считат го за по-точен от единични замервания на кръвната захар, които могат доста да варират. Той отразява средното ниво на кръвна захар за последните 2-3 месеца в организма. Мери, грубо казано, колко захар има по еритроцитите и тъй като техния живот е около 2-3 месеца се получава по-цялостна картина.
http://www.mayoclinic.com/health/a1c-test/MY00142
Стискам палци да няма диабет.  Hug

Аз пък да се похваля със смучка на брадичката ми ... от Бобчо  Joy

Лек ден на всички:hug:

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Дарлена и аз почнах да се съмнявам че проблема е в млякото Thinking
Тъй като нашата ваксинация и детокса дето правих бяха  близък период от време се съмнявам че едно от двете е причината.При детокса се пие магнезиев сулфат,за кърмачки е половин доза,но той си действа доста разхлабващо.Ивета не спря тогава да пълни памперса естествено и според педиатърката е възможно да и се е разранила лигавицата на дебелото черво и  трябва време да заздравее.Та единствения начин да разбера е да се наям със сирене сигурно Blush

# 32
  • Мнения: 278
Мили момичета със сладки бебчте, на този ден миналата година разбрах, че съм бременна. Това беше най-хубавия подарък за рожден ден който съм получавала. Днес празнувам с моето сладко и усмихнато бебе и нищо друго не искам за рождения си ден, неговите усмивки топлят сърцето ми и изпълват живота ми със смисъл.
Почерпете се виртуално за наше здраве.
Пожелавам ви Весели празници изпълнени с детски смях.
http://www.thebygonebakery.com/?page_id=173

# 33
  • Мнения: 24
Котка Честит рожден ден да си жива и здрава както ти така и цялото ти семейство.

Момичета пак благодаря за хубавите пожелания  Hug

# 34
  • Мнения: 4 070
Котка и Калинка bouquet Hug newsm59  bigdance2Мнооогоооооо здраве на теб и всички около теб.

# 35
  • София
  • Мнения: 35
Котка,Нели  newsm59 Бъдете живи и здрави и вие и семействата ви  Hug

# 36
  • Мнения: 664
Честит рожден ден, момичета - Нели и Котка и Калинка! Нека тази топлина, която грее сърцата ви никога да не секва! Да сте живи и здрави - вие и семействата ви!   bouquet

# 37
  • Мнения: 98
Котка и Калинка, nbirthday,много здраве,щастие,късмет и любов на теб и цялото ти семейство!

# 38
  • софия
  • Мнения: 376
Котка и Калинка, Нели  nbirthday . Много семейно щастие.

Ние днес бяхме на консултация. Вече сме 6650 и 68см.Понеже пердния път имахме Т днес направихме само едната ваксина.

В това време едвам избутах количката в снега. Какво ще правим цяла зима не знам.

И моята книга не е дошла още, а я поръчах в понеделник.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 493
Честит празник Нели и на именниците днес
Аз май се разболявам и ми е едно скапанооо

# 40
  • София
  • Мнения: 307
Белведере, д-р Семерджиева от Токуда ли? ако е тя, моля и на мен да ми дадеш тел. й. При нея сме били на преглед, без сериозни оплаквания, но и на мен ми допадна. А каква й е тарифата за домашно посещение?

пфууу сега по новините разбрах че ПАК не са увеличили майчинството. Егати и дръвниците  #Cussing out Можеха поне с минималната да го вържат

......
Котка и калинка , ЧРД и на теб! Бъди жива и здрава, и много щастлива!

Бюти, пак оригинално заглавие  Laughing

за герданчетата - и аз съм ги чувала от едни съседи, и май ще взема и аз  newsm78

# 41
  • Мнения: 664
Моята книга дойде вчера, но тея куриери са големи шемети, така че ... Дойдоха следобед и без да се обадят предварително, аз бях излязла, та бягах обратно, въобще ... българска му работа!

# 42
  • Мнения: 59
И от мен един бърз и тъп запис... с едно две ръмжящи деца съм, едното от много висока температура, другото... от скука май  Mr. Green

Нели, Котка и калинка, Честито Ви рожденни дни!  Hug Hug newsm67 newsm67

# 43
  • София
  • Мнения: 29
Котка, честито   bouquet Да си жива и здрава и много щастлива  Hug
Диони, не се раболявай, нали ще ходиш във Виена  Hug
Васето, щях да ти кажа, Несито голям сладур  Heart Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 482
Хахаха, умирам от смях с това заглавие  hahaha hahaha hahaha
Месечинке, не всеки да се изследва като има хрема, разбира се, но в тяхното училище имало и техният клас е имал контакти с класа, в който има такива деца.  Sad Докторката ще ни пуска кръвни изследвания, сигурно още утре. А за ваксината - тя отново не покрива всички щамове като ротавирусната. Да пази Господ!  Praynig
Белверде, със съседите като са тикви как да се разберем. Има 2-ма души, които правят всичко на пук на останалите и пуснали писмо до общината, че пейката е собственоръчно сложена и им пречела. Съответно дойде отговор от зам.-кмета да се премахне пейката. И това стана точно когато аз обяснявах, че излизам в майчинство и ще искам да сядам някъде.  Twisted Evil Няма да оставя така нещата обаче, защото знам, че има проект за детска площадка при нас, ще действам точно на същото място да я сложим, да видим тогава  #2gunfire Ти защо се сети? Аз тогава като писах, никой не сподели нищо.
Екзо, това 9,9 е притеснително най-вече, защото на гладно захарта трябва да е до 6. А те от пръста ли му взимаха кръв или от вената? Че и това има значение. Ако е от пръста си е обикновен профил, който той може сам да си прави с глюкомера, а от вената няма смисъл без обременяване. Задължително глюкозата направете. И може да пуснете гликиран хемоглобин преди да отидете на ендокринолог, за да коментирате и това с него.
Тайра, много смешно ми стана - мишката ти станала лисица  hahaha
mimim85 винаги прави ето този знак на първа стр.  Peace и никога нищо не пише.  Laughing
Вивиен, апетитът ти към сладко се дължи на кърменето - пада ти кръвната захар Wink
Котка и калинка, честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива!:)
Ооо, май стана дългичко, ама така е, като го пиша цял след обяд. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт