Учителка спи с ученик със съгласието на директора

  • 14 683
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Оффтопик, но питам от любопитство, понеже съм го срещала и в други теми - Кога средно образование се е завършвало на 18 години? Майка ми е завършила техникум през 1974 година и е била 19-годишна. Баща ми е завършил на 18 години, но той е учил в СПТУ, което е било до 11-ти клас. Та не се ли случва от край време завършването на 12-ти клас на 19 години?

# 31
  • Мнения: 599
Какво - ние като сме учили до 18г. да не сме по-малко научени.

Аз съм учила до 19г., завършила съм преди 20г., та това не е от вчера.
Но се злоупотребява с тая толерантност - учители пушат с ученици навън в междучасията, скоро даваха как учители пият с ученици на екскурзия, вчера - учителка пияна отишла на работа, сега и секс между учител и ученик ( пък бил той и пълнолетен ). Къде е институцията "училище" вече? Няма я, прилича на някаква сбирщина там, пък който оцелее, да му е честито.

Оффтопик, но питам от любопитство, понеже съм го срещала и в други теми - Кога средно образование се е завършвало на 18 години? Майка ми е завършила техникум през 1974 година и е била 19-годишна. Баща ми е завършил на 18 години, но той е учил в СПТУ, което е било до 11-ти клас. Та не се ли случва от край време завършването на 12-ти клас на 19 години?

В бившите техникуми имаше 3 годишно и 4 годишно обучение след 8-ми клас. Вторите излизаха с т.нар. средно специално образование.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Като на човек, който работи точно това, зле ми се вижда.  Wink
О, аз имах един толкова готин преподавател, доцент между другото, че.... Поне половината колежки биха с удоволствие ......
Пфффф, и аз съм неустоима красавица, пък и още млада, та не вярвам да не е имало желаещи да ме праснат, ама ЗА МЕН е неприемливо, ако се досещаш.
Е, ама аз не казвам, че той или ние сме направили каквото и да било, а само че доста от нас, студентките (за преди повече от 10 год. говоря) биха били щастливи Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 10 320
Завърших съм на 18, тръгнах шестгодишна и имах един клас подготвителен, общо 12 години. Първата година в университета имах 17 годишна колежка - тръгнала е на 6 и е учила 11 години.

Янтра, знам, бе! Ама да си кажа.  Laughing Еротични копнежи сме имали почти всички с някой преподавател/шеф/лекар и т.н.  Embarassed

# 34
  • Мнения: 10 547
Оффтопик, но питам от любопитство, понеже съм го срещала и в други теми - Кога средно образование се е завършвало на 18 години? Майка ми е завършила техникум през 1974 година и е била 19-годишна. Баща ми е завършил на 18 години, но той е учил в СПТУ, което е било до 11-ти клас. Та не се ли случва от край време завършването на 12-ти клас на 19 години?

Винаги. Реалните гимназии и по-рано, ако учиникът е тръгнал на 6.
И аз като бърльо имах такава колежка. Завърши висше на 21.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 856
Оффтопик, но питам от любопитство, понеже съм го срещала и в други теми - Кога средно образование се е завършвало на 18 години? Майка ми е завършила техникум през 1974 година и е била 19-годишна. Баща ми е завършил на 18 години, но той е учил в СПТУ, което е било до 11-ти клас. Та не се ли случва от край време завършването на 12-ти клас на 19 години?
Аз завърших през 96-та на крехката възраст от почти 17 години.  Simple Smile Започнала съм училище на 6г, след 7 клас се записах в гимназия с профил Химия, където учих 8,9,10,11 клас. Завърших и месец след това навърших 17г. И станах студентка.

# 36
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Добре де, но това са по-скоро изключения, повечето хора тръгват на 7 години на училище, ако учат 12 класа се завършва на 19 години, както и да го смятам. Доколкото разбирам на 18 са завършвали само тези в непрофилирани паралелки, защото са учили до 11-ти клас.

п.п. Валенце, сега дочетох че си била с профил, явно е зависело от степента, която се получава.

# 37
  • Мнения: 8 567

Мисля си, че ако учителят беше мъж и "романтичната история" се разиграваше с девойка, щеше да е изхвърчал вече.
А защо не и с младеж - ученик.  Какво толкова, любов.  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 22 427
Глупавото за мен е факта, че са афиширали въпросната връзка.
От край време си съществуват такива м-у учители и ученици, но в повечето случаи не излизат от рамките на училището и не стигат до медиите.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 217
И да одобрявам, и да не одобрявам....работата е свирена....Всички вече знаят...Това е достатъчно...

# 40
  • Мнения: 22 036
от сегашната си глетна точка, го намирам за не особено приемливо, защото малко или много тя има някакви възможности да въздейства. Спомних си, обаче, че на 20 години преподавах философия на 11 клас - те бяха на по 17. Беше част от практиката ми в университета и замествах учител в училиюето, което завърших. Мога само да кажа, че беше доста интересно занимание. Чистачката ме завари в пушалнята на учителите и превъртя - подбра ме да ме докладва на директора  Joy
След 16-17 годишна възраст, разлика от 5-6 години не се усеща много драматично.

# 41
  • София
  • Мнения: 10 320
Добре де, но това са по-скоро изключения, повечето хора тръгват на 7 години на училище, ако учат 12 класа се завършва на 19 години, както и да го смятам. Доколкото разбирам на 18 са завършвали само тези в непрофилирани паралелки, защото са учили до 11-ти клас.

п.п. Валенце, сега дочетох че си била с профил, явно е зависело от степента, която се получава.
Явно си по-малка. Едно време се учеше до 11 клас, разните там езикови гимназии и професионални - с една допълнителна година. 81 набор съм.

# 42
  • Мнения: 17 407
А любовта между асистентка и студент как ви се вижда?


Не е редно, за ненормално - не знам дали да го кажа, защото се случва.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 481
Честно казано, не виждам нещо особено нередно...предполагам, че хората се възмущават, защото по-големият във връзката е жената-учителка, точно  така биха реагирали хората от квартала ми в родния ми град. Ако ставаше въпрос за моите синове- кофти, не бих искала да се натискат с по-възрастни жени  Whistling Mr. Green Stop.

# 44
  • София
  • Мнения: 10 320
Честно казано, не виждам нещо особено нередно...предполагам, че хората се възмущават, защото по-големият във връзката е жената-учителка, точно  така биха реагирали хората от квартала ми в родния ми град. Ако ставаше въпрос за моите синове- кофти, не бих искала да се натискат с по-възрастни жени  Whistling Mr. Green Stop.


Абсолютно не е заради това.

Общи условия

Активация на акаунт