София МЛАДОСТ (20)

  • 75 598
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 478
 author=skarlet# link=topic=692682.msg23793334#msg23793334 date=1355234212]
Може ли да ми кажете, къде в Младост има професионален фотограф. Благодаря Ви!
[/quote]  
Не е в Младост,но идва където го искаш,аз миналата седмица ползвах услугите му тъй като правих погача на малката,направи ни индивидуална фотосесия,а после и на самия празник.В момента има промо пакет за деца,а и цените му са доста прилични.  

http://www.photocreativestudio.com/

# 16
  • Мнения: 246
Може ли да ми кажете, къде в Младост има професионален фотограф. Благодаря Ви!
Фото студио има до блока на Крит в Младост3 (до 303 бл).

# 17
  • Мнения: 2 805
Каси   bouquet

# 18
  • Мнения: 7 263
Аз искам да попитам къде в Младост мога да закупя кошници, в които да си опаковам вино, бонбони и др. неща т.е. да си направя коледни подаръци-кошници ?

В Евроленд също може да има.

 bouquet


кое е Евроленд?

и аз благодаря за новата седенчица   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 805
Аз искам да попитам къде в Младост мога да закупя кошници, в които да си опаковам вино, бонбони и др. неща т.е. да си направя коледни подаръци-кошници ?

В Евроленд също може да има.

 bouquet


кое е Евроленд?

и аз благодаря за новата седенчица   bouquet

Да не би да е магазина в Кауфланд? Нещо от рода на магазините за левче Simple Smile
Май така се казваше Евроленд.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Може ли да ми кажете, къде в Младост има професионален фотограф. Благодаря Ви!
мога да ти препоръчам една мацка, която снима предимно в дома на клиентите си. Ако те интересува пиши лс.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 109
Благодаря за чудесно оформената тема! Hug

Темата за шейните стана неочаквано актуална за нас тази вечер, след като ни откраднаха нашата пред вратата на детската градина. ooooh! Галя се натъжи много и побързахме да купим същия модел. Струваше 23 лева:




# 22
  • Мнения: 3 248
А знаете ли къде продават различни материи хартии/картони/платове за декорации?

# 23
  • София
  • Мнения: 408
Благодаря на всички, коитоми оказаха помощ. Търся фотограф, за да ни направи за Коледа календари, но тъй като не съм доволна от Кодак в Младост 4, а за фотото до Крит нямам отзиви, затова ме интересуваше, къде наистина могат да ни направят хубави снимки.

# 24
  • Мнения: 2 285
За добър фотограф - не знам, нямам скорошни наблюдения. Но от Фотото до Крит, както и това на 43 бл., последните 2-3 години не съм хич доволна и се преориентирах да ползвам услугите на Фотото в "Хит"-а.

# 25
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
И аз благодаря за темата. При нас в детската градина минава фотограф - снимани са децата- не мога да кажа още какви ще са снимките, но самите календари са са шарени, цветни, (с герои от филмчета), кичозни...Wink Лично за себе си няколко години подред правих следното - купувах си работен календар (онези от 3-те части с местещото се квадратче), като най удобен вариант за ползване, и върху "тялото" (горната част на календара) си залепях, разпечатана в някой Ксерокс център, най -добрата снимка на децата от лятото. Така имаме топла "лятна атмосфера" през цялата година.

# 26
  • Мнения: 478
За фотографа и снимките написах по-горе,а за календари аз всяка година се организираме с приятелкйи и правим  тук
http://www.piksi.bg/
хубавото е че си ги правиш ти както искаш и после ти ги изпращат  и доставят до вратата.Аз поръчвам еднолистни и джобни календари.

# 27
  • Мнения: 82
Благодаря за новата тема!

# 28
  • Мнения: 2 805
Аз искам джобни календарчета да направя, във всяко фото ли могат да ми направят?

# 29
  • Мнения: 497
А знаете ли къде продават различни материи хартии/картони/платове за декорации?

Здравей, от 1-2 седмици има открит един магазин за всякакви такива занимания..2 часа разглеждах,всичко има в него. Немски е,може би е известна верига или нещо от сорта,но за мен беше непознато; като цени е скъп за БГ според мен,но има и неща на достъпни цени.
Намира се ако не се лъжа в бл. 426. Скоро откриха и магазин РЕКОРД в същия блок,а пък от другата страна е магазин МАНИЯ( за ориентир).

Общи условия

Активация на акаунт