Да се притеснявам ли ??? Не пълнея ?

  • 3 346
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Здравейте, вече съм почти в 5 месец, а не пълнея както си представях, че ще пълнея ... качила съм около 3 кг досега, и апетита ми не е това, което очаквах ... да не кажа, че преди да забременея папках повече от сега ... коречето едвам ми личи ... моля споделете мнения .. да се притеснявам ли?

# 1
  • Мнения: 378
На мен до 5-6 месец не ми личеше с дрехи. Цяла бременност нямах никакъв апетит, не пълнеех. В 8 и 9 месец вече си имах коремче, но не ми тежеше. Бебето растеше добре, което е най-важното. Ако твоето бебе се развива нормално, значи нямаш място за притеснение и не си от жените, които пълнеят- честито! След раждането ще си върнеш бързо формата.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не, не се притеснявай.
С първата бременност ми пролича в 7-мия месец, а и с двете бременности качих по 6-7кг общо  Peace

# 3
  • Мнения: 11 832
Няма за какво да се притеснявашл пък и 3кг до сега не са малко  Simple Smile. Аз до 20г.с. бях качила 5кг и до финала станаха 26кг Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 4 122
Не се притеснявай. Важното е всичко да е Ок с бебето. Явно на теб метаболизма ти работи добре и затова не ти се отразяват толкова много килограмите. Аз съм в 6 месец и до момента съм качила около 3 кг., казвам около защото не съм сигурна дали в нас или при АГ кантара мери по правилно.
А да ти кажа хич не се ограничавам с яденето - ям си каквото ми се прияде и колкото ми се яде. А и както са казали другите момичета до края не е сигурно дали няма да си наваксаш килограмите, които не си успяла да качиш до сега.

# 5
  • Мнения: 646
Няма нищо притеснително в това, че не качваш много.Всяка бременност протича различно и не е необходимо да е придружена с много ядене и килограми. Peace

ПП. Виж бих се притеснила ако качваш прекалено много и прекалено бързо.

# 6
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Не се притеснявай. Радвай се, че няма да натрупаш излишни килограми.  Wink

# 7
  • Мнения: 2 052
Няма за какво да се притесняваш, и аз бях така. Сега погледнах записките си, до 19 г.с. съм била качила само 2 кг. През цялата бременност нямах никакъв апетит, пролича ми, че съм бременна доста късно, корема ми изведнъж порасна към 7-мия месец. Бях качила 9 кг., 2 седмици след раждането си върнах старите килограми. Така че радвай се  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не, няма от какво да се притесняваш. Peace
Освен това 3кг не са малко.
Аз до момента също съм качила 2,5-3кг и много се радвам, че не са повече.
Нормално се качват 7-12кг. Не е желателно да са повече.
Ти какво си си представяла - че непременно трябва да си 30кг отгоре и едва да се помръдваш ли? Simple Smile Няма нужда и полза от това.
Наслаждавай се на бременността си, че много бързо минава и не се тормози за глупости  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 357
Аз първите месеци даже свалях килограми, чак към шестия месец започна да ми личи Peace

# 10
  • Мнения: 2 216
Съвсем нормално качваш - продължавай така Peace
Според мен това е най-добрата схема:
Първи триместър се качват по 0.5кг на месец
Втори триместър се качват по 1кг на месец
Трети триместър се качват по 2кг на месец или общо за 9те месеца - 10.5кг

# 11
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
yancheto1 , и аз съм качила само 2-3 кг., но пък коремчето си ми стърчи вече или поне аз си го виждам. С дрехи изглеждам малко по-охранена от преди  Crazy

# 12
  • Мнения: 3 241
3 кг не са малко за този период.
Аз до 4тия нищо не бях качила; не е притеснително.
Апетитът ми също не беше завишен.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 104
Не търсете под вола теле, от притеснения файда няма.
Ако изследванията са ти наред и докторът няма забележки, значи всичко ти е ок  Wink

# 14
  • Мнения: 6 992
Ей, добре ми дойде тая тема, вчера и аз се бях тръшнала в подобни терзания, че дотук съм няма и 4 кила плюс, но пък аз почнах от много, така че може би е добре, че не качвам засега поголовно. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт