АВГУСТовски точици и точковци посрещат Новата 2013 година!

  • 34 062
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
 Здравейте! Да се включа и аз днес  Grinning
 По повод на рождените дни - дъщеря ми е много недоволна ,че рожденият й ден е през лятната ваканция (тя е родена на 4 август  Grinning  ). Все мрънка,че не черпи в училище ,а на партито за рожд.ден често няма много деца ,защото по това време повечето хора са на море .... На миналия си рожден ден като ревна,че приятелите й нямало да дойдат ,чак се просълзих и аз,голяма трагедия беше хахах

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Според мен всичко зависи от еластичността на кожата. С първата бременност се мажех всеки ден, аз по принцип се мажа след баня, но пак имам стрии. Предразположена съм. Иначе сега се мажа с крем на Нивеа, добре ми понася и разни масла.

# 722
  • Мнения: 0
  И аз се мажа със зехтин (ползвам само студено пресован) или в чиста форма или го смесвам с боди лосиона си ,но варианта с бадемовото масло и пшеничния зародиш е много добър. И преди да забременея,зимата без зехтин не можех,кожата ми изсъхва и започва ужасно да ме сърби (крака,корем ,гръб..).
  Аз нямам стрии от предишната си бременност,въпреки огромния корем и многото качени килограми , за това си мисля,че всичко е до ген ! Но това разбира се не означава,че не трябва да се мажем  Grinning

# 723
  • Мнения: 3

Роузии с риск някой да ми се смее ще кажа ,че аз се мажа за сега със студено пресован зехтин, даже си го намерих със впръскване...изчетох доста в италианските форуми и там мамите казват, че няма голяма полза от скъпите козметики, който тук са бол  Money....
Мисля да посетя аптеката за маслото на Hipp, по рано бяха писали тук мамите с опит, и ще разпитам аптекарката, въпреки че до колкото разбрах стрийте са си до тип кожа и при някой нищо не помага...
Таткото го наблюдавам, на моменти се отнася в мисли и знам за какво е Simple Smile Страшно много ми помага, аз не работя и в тая къща сме си сами, но той прави всичко, но да си кажа честно и преди да забременея го правеше, защото обича да готви и да правим нещата задно  bowuu
За морето, със сигурност ще го посетим, грях ще е ......толкова е близо и на всякъде Simple Smile


# 724
  • Варна
  • Мнения: 669
Лелей мамчета, един ден да изпусна и вече сте изписали през две теми в четвърта!!!  smile3523 голямо четене падна  smile3529
Цък и аз във фейса Simple Smile Писах на Теди

За дневниците:
Мами, както обещах по въпроса за дневника, това е първото предложение, какво ще кажете? Simple Smile))
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300576386 … en#ht_8923wt_1660
Много е хубав, но от ebay докато дойде, може вече да не ни трябва... Joy
Аз имам такъв http://www.eurofootball.bg/downloads/Dnevnik_kalendar.pdf  още от първия опит, направих си ги без снимките на мамата ти таткото там, без рекламите... даже съм си разпечатала два. Ако някой иска, може да му разпечатам – Формата е А5, Страниците на корицата са ламинирани с гланц ламинат и подвързани със спирала. Може да се направи и по-луксозен вариант, но ще е по-скъпичко. Ще пусна снимчица в снимка.ком /ако успея...  Embarassed/

За казването и ние не сме казали още на абсолютно никого. Нашите се чудят сигурно що вече не пия и съм понапълняла...  Joy Толкова ми се иска да кажа на някого, че не ми се минава през това сама, ама... Предпочитам да сме от другата страна на пропастта и тогава... На 11.01. ще се запиша на ЖК и се надявам вече да се види "грахчето"  Praynig Heart Eyes
newsm44, ... живот и здраве да е, май скоро ще научи целия свят!!!!

# 725
  • Мнения: 81
За казването - вече всички знаят, нямаше как да скрием. Имаме семейна фирма, работим всички заедно и още на втората седмица всички започнаха да подозират. Аз по принцип съм много дейна, а от бременността станах като парцал. Веднага бяхме разкрити.
За таткото - не съм спала като съм се омъжвала  newsm44 златно ми е момчето (аз съм по-голяма от него с един месец и все се майтапим по тази тема). Само дето не може да готви, ама свекърва ми живеят на 50 м от нас и като няма нищо за ядене го пращам там  smile3532
За почивката - ние на море по принцип не обичаме да ходим, защото много не мори жегата. Ходим все по гори и планини на хладинка. Занимаваме се със земеделие и по цяло лято мъжо е навън на жегата, аз поне съм в офиса на климатиче  smile3521 е понякога ходя да жъна с комбайната, ама само за разнообразие  newsm53
Хайде спирам, че много стана  Grinning Grinning Grinning

# 726
  • Варна
  • Мнения: 669
За мазането - задължително коремчето и гърдите трябва да се мажат още от самото начало. Хубаво е да е специализирано, но е важно да е мазно и подхранващо. Много е готина идеята със зехтина и маслато от бадем и пшеничения зародиш, мисля да пробвам Peace За сега експериментирам с някакви мазила, дето си ги имам от преди, но са повече като кремче и попиват много бързо, та се съмнявам в ефикасността им.
Таткото е изключително мил и грижовен, онзи ден ми каза нещо и аз като се разфучах, чак не можах да се позная... такава истерия newsm77  Sob  ooooh!. Иначе дори готви, мие чинии, простира... абе всичко  Peace Не знам дали разбира какво става, но през август със сигурност ще разбере  Mr. Green.
За почивка въобще не ми се мисли още. Имаме си море, но ще го уважа с някоя разходка в морската сигурно  Blush Ходи ми се на ски, но като си помисля, че и да съм най-добрата скиорка, пак всичко се случва на пистата...

# 727
  • Мнения: 21
pival, аз ходя при Амалиев на частно, мисля той да ми прави ФМ, ще говоря с него след две седмици като ходя, има хубава апаратура, мисля, че прави, защото предният път ми обяснявяше как при следващият преглед ще оглеждат някакви гънчици зад ушенцата и костта на нослето Simple Smile Предполагам, че това е ФМ

# 728
  • Мнения: 318
Опи айде и аз да се цопна за малко, че имам ужасно много работа.  #Cussing out #Cussing outВлизам да ви се похваля, че преди малко срещнах доктора от предната ми бременност и се уговорих с него да се видим другата седмица. Понеже той е възрастен вече, но все още работи ми обеща, че ако не го искам него ще ми съдейства активно!!! Ей обичам го значи този човек!!! newsm44 Чудех се как да му се обадя да го питам, да не го засегна нещо, пък той още си преглеждал и си работел активно въпреки, че се пенсионира преди няколко години Laughing LaughingМного се радвам, другата седмица взимам направление и отивам да видим всичко дали е ок!!!! Айде цалувчици мацки, до после, че главата ми пуши smile3511 smile3511 smile3515

# 729
  • Мнения: 115
Какво ще правим след август, как се случват нещата с кученце и бебенце, знаеш ли???
 newsm78

Нашето куче е мини дакел и е по-лесен за гледане, не обича много да се разхожда, по-скоро се държи като котка - по цял ден спи. Лошото е, че иска внимание, много е гальовно. Това по-скоро е проблемът. Ще я изнесем да спи и живее в друга стая и аз със сигурност няма да се занимавам с нея. Мъжът ми ще я извежда, къпе, храни и т.н. Лошото е, че имам чувството, че няма да може да преживее да не е център на вниманието.  Thinking

# 730
  • БЛАГОЕВГРАД
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен!Чета и гледам да не пропусна нищо от написаното.Гаденето ми е ужасно, а вечер и често повръщам,нощо,че пия Деган и Емил.
Всички в работата сигурно вече знаят,защото съм в болнични, но няма как иначе.Знам ,че не се казва до третия месец,но при мес с предишната бременност беше така-от първият ден знаеха всички.То като е ин-витро, всички следят и се интересуват... Simple Smile
За мазането-не съм се мазала и преди и сега не смятам да го правя.Кожата ми е мазна и може би затова нямам проблем.
А бебо-видях го миналата седмица-размахваше едни зачатъчета на ръчички и си мърдаше-изглеждаше,че му е добре! Grinning
Това е от мен,тук съм и следя темата,много ми е приятно ,че намирам съпричастност и отговори на много от въпростие ми.А та по този повод-за БС, видях че някои от нас няма да го праявят, но аз задължително трабва -на тази моя възраст-100 % трябва.Имам час при д-р Стратиева в Св.Петка-само че ме притеснява цената -120 лава ,дали не е по-добре да си отида в МД, нали и там е същото изследване?Трябва да направя и ФМ и затова ме ограничават финансите, а и тя е 100 лв.Какво ще кажете за БС,някой ще прави ли в Св.Петка?
Как да намеря групата във ФБ?



# 731
  • Мнения: 38
И аз питах как да намеря групата,но никой не ми отговори  Simple Smile

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Аз пуснах покана на Теди във фейса, но не ме е приела. Днес май не е влизала и тук. Иначе не знам как се казва групата

# 733
# 734
  • Мнения: 3
Аз ще направя групата,но първо трябва да добавя някоя от вас към приятелите си за да я създам.Аз съм https://www.facebook.com/teodora.kostova.98

ето Теди се е погрижила за групата във фейсбук, поискайте и приятелсво  Wink
Иначе я прави тайна и няма да я намерите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт