С нетърпение чакаме всички, първата КОЛЕДА на СЕПТЕМВРИйските звездички!

  • 27 726
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 47
Честито Рождество Христово  Close-mas: Нека всички бъдем живи и здрави, да имаме много късмет и щастливи мигове с малките ни съкровища  Heart Eyes
Ариел, Мишони, Лина - Честит рожден ден  newsm59
Честит имен ден и на малките и големи именяци  Hug

# 31
  • Мнения: 510
Честита Коледа!  Hug

Много ви благодаря, милички за хубавите думи! Явно сте ми пратили малко положителна енергия, защото баткото все пак се предаде в 4ч(за разлика от дребната, която до 12 и нещо беше  Shocked) и ММ се прибра по- раничко от работа и естествено ме пита "Питка ще месиш ли?"  Mr. Green  Joy Та замесих една содена питка набързо, добре стана, не си счупихме нито един зъб  Joy
А сутринта под елхата имаше една играчка и за мен, дълго желана и съм супер щастлива та сега ще си я разучавам  Heart Eyes

Ариел, Мишони, Лина, честит рожден ден момичета! Бъдете живи и здрави, радвайте се и оценявайте всеки един хубав миг.

# 32
  • Мнения: 3
Ариел, Мишони, Лина, честит рожден ден  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 2 802
Хоп, цоп ....  Mr. Green ние се прибрахме от село ... мина много добре и след малко се заемам с пържолките  newsm66 Mr. Green

# 34
  • Мнения: 10
ние с Вики сме си в къщи, мъжките са на гости на баба и дядо.
Вики му дръпна един голям рев там от толкова хора и се прибрахме

# 35
  • Мнения: 1 639
Много тихо тук.... Laughing
Днес отново се разходихме час и нагоре, после Елиса спа в количката още 2 часа, преди
малко я преместих, да си хапне.
Такава зима по-леко се понася.  Grinning

# 36
  • Мнения: 45
Благодаря ви, мами за пожеланията и за вниманието!!!  newsm51Желая ви весела и прекрасна Коледа!!! Фейтче, на теб специално благодаря за времето което отделяш за нас!!! За прекрсните теми, които с толкова любов подготвяш!!! Огромно благодаря!!!!  newsm20 Отивам да празнувамммм!   Gift  newsm19

# 37
  • Мнения: 2 802
Момичета ... навити ли сте да махна от първа страница, малко мами от родилите, които изобщо не пишат  Rolling Eyes не искам после да има сърдити, но няма смисъл май да стоят  Whistling

хайде отиваме на баняяяяяяяяяяяяя  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 639
Дааааа  Simple Smile
Имам и предложение да скриеш темите от бременност, да стане по-малко текст.

# 39
  • Мнения: 4
Честита Коледа!!! Да сме здрави и щастливи, по-добри и по-влюбени и смехът да не слиза от лицата ни! А дечицата ни да са здрави и игриви, да ни пълнят душите със светлина и топлота!!! 

Честито на рожденничките, Ариел, Лина и Мишони, да получите най-хубавите подаръци  Hug

Честито на малката Хриси на мама Стефи, да раздава навред усмивки  Hug честито и на други именници, да са ни здрави!

Моя брат също има рд днес, да ми е жив и здрав  Grinning

Парата се падна на мен хехе  Mr. Green

Това лъвче е мн готино, Теси го получи днес от кумата и не спря да му се хили.... ех, колко ли е весело като пишат писма до дядо Коледа и отварят после подаръци  Heart Eyes   Heart Eyes

Ние утре пътуваме за Свищов, там ще сме по нова година.

Прегръщам ви и весело посрещане, макар че ще се включвам да обменяме рецепти, много ми е кулинарно-развихрено  Laughing

# 40
  • Мнения: 122

Мишони,Ариел,Лина за вас

за всички именници

Фейт и за теб

# 41
  • Мнения: 24
ЧеститА Коледа на всички!!! Дано този празник да ви донесе само щастливи моменти и здраве на бебоците!!! А също така Честит Рожден ден и Имен дем на всички празнуващи!!!   bouquet   bouquet  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 10
Момичета ... навити ли сте да махна от първа страница, малко мами от родилите, които изобщо не пишат  Rolling Eyes не искам после да има сърдити, но няма смисъл май да стоят  Whistling

хайде отиваме на баняяяяяяяяяяяяя  Mr. Green

аз съм за

# 43
  • Мнения: 1 099
Честита Коледа момичета!
Много здраве, уют и топлина на вас и семействата ви!
Лъки, специално благодаря на теб за хубавите коледни колажи,които ни направи! Бяха много скъп подарък за баба и дядо!   bouquet

# 44
  • Мнения: X
Весела Коледа! Честит Рожден Ден на рожденничките и Честит Имен Ден на именниците, като нас.
Аз се чудя детето защо е недоволно днес, а то защото не сме разбрали, че има имен ден  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт