БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 871 815
  • 1 469
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 223
Благодаря много .Препоръчвате ми доцента точно или всички там са добър избор?

# 916
  • Мнения: 1 198
Здравейте. Пиша с надежда за препоръка за АГ специалист - може по здравна каса, но може и да е на частно. Исках да ида при доктор Илия Карагьозов, тъй като от преди години бях много доволна от него, но има часове чак за октомври в болница Вита 2.
Ще бъда благодарна на всякакви препоръки за АГ в гр. София.

# 917
  • Мнения: 223
д-р Шикова АГ

# 918
  • Мнения: 311
Здравейте,

Мнения за д-р Рангачев УНГ? Имам проблем и това е четвъртият доктор , който посетих

# 919
  • Мнения: 17
Д.р Пейнешка 20 ДКЦ София
Д.р Илиева 20 ДКЦ София
Д.р Зоя Маджарова гастроентеролог МЦ Хубча(най-добрата!)
Д.р Стратиев 20 ДКЦ София
В МЦ Хубча между другото са много добри и отзивчиви всички!

# 920
  • Мнения: 57
Здравейте, търся добър ревматолог и нефролог в София?! Някой може ли да даде отзиви за доктор Емил Димитров - ревматолог и д-р Борис Богов - нефролог?!

# 921
  • Мнения: 57
В коя болница в София ми препоръчвате за разбиване на камък в бъбрека с лазер.
Отделението по урология в Токуда, началник е д-р Давидов - истински Лекар и велик Човек!
Друг изключителен лекар, който е и детски уролог - д-р Златанов.

Отзиви на мои близки за доктор Давидов са, че обръща внимание само ако е парично стимулиран .....

# 922
  • Мнения: 10 197
Отзиви на мои близки за доктор Давидов са, че обръща внимание само ако е парично стимулиран .....
+1. За голямо съжаление.

# 923
  • София
  • Мнения: 696
Мили дами, прочетох почти всички ваши препоръки.
След един мисет имам отново 2 чертички, но изпитвам наистина труност в избор на АГ за ЖК и раждане - за гр. София, без значение дали е по  здравна каса или частен прием. Нямам деца към момента и съответно имам доста въпроси, за това някои от много добрите АГ-та са доста ангажирани и не мисля , че имам капацитета от време да отговарят на въпросите ми.
Предварително ви благодаря!

# 924
  • София
  • Мнения: 3 948
Добър ортопед за възрастен към "обща ортопедия" в специализираната клиника в Горна Баня можете ли да препоръчате? С направление съм.

# 925
  • Мнения: 1 397
Здравейте!

Предлагам за включване в белият списък д-р Янчо Делчев ат болница Доверие. Ако вече е включен, искам да дам и своя глас! Изключителен специалист! Безкрайно човечен и разбран човек!

# 926
  • Мнения: 580
Мили дами, прочетох почти всички ваши препоръки.
След един мисет имам отново 2 чертички, но изпитвам наистина труност в избор на АГ за ЖК и раждане - за гр. София, без значение дали е по  здравна каса или частен прием. Нямам деца към момента и съответно имам доста въпроси, за това някои от много добрите АГ-та са доста ангажирани и не мисля , че имам капацитета от време да отговарят на въпросите ми.
Предварително ви благодаря!
Препоръчвам д-р Дойчиновски - болница Вита.

# 927
  • Мнения: 4 239
Мили дами, прочетох почти всички ваши препоръки.
След един мисет имам отново 2 чертички, но изпитвам наистина труност в избор на АГ за ЖК и раждане - за гр. София, без значение дали е по  здравна каса или частен прием. Нямам деца към момента и съответно имам доста въпроси, за това някои от много добрите АГ-та са доста ангажирани и не мисля , че имам капацитета от време да отговарят на въпросите ми.
Предварително ви благодаря!
Писала съм за д-р Иван Димитров от Софиямед и МЦ Люлин мед (единия кабинет е на ул. Удово, до НДК). Следи бременността на дъщеря ми, води раждането, наблюдаваше я и даваше съвети и след това. Бях впечатлена от подробните разяснения, вниманието (по време на бременността се наложи ЯМР за друг проблем), както и че покани нея и още една бременна със същия термин зедно с татковците да им покаже отделението и да отговаря на въпросите им.

# 928
  • у дома
  • Мнения: 1 160
 Добър уролог за разбиване на камък в бъбрека?

# 929
  • София
  • Мнения: 4 899
Добър уролог за разбиване на камък в бъбрека?
д-р Давидов - Токуда

Общи условия

Активация на акаунт