БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 871 811
  • 1 469
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 157
Здравейте, момичета Simple Smile Търся актуална препоръка за добър гинеколог в София, за предпочитане с добър ехограф или поне да съм спокойна, че вижда нещата на ехограф... Със съмнения за СПКЯ и болка в кръста съм от няколко дни.. Ако някой може да препоръча лекар, на когото мога да се доверя, че си разбира от работата и няма да ме претупа? Сърдечно благодаря!

Препоръчвам веднага моя лекар, д-р Ангел Налбански. Изключително добър специалист, смятам, че гледа много добре на ехограф. Последния му подвиг (за мен) беше когато видя на моя много близка киста на яйчника на нероденото й момиченце... Видя я в деветия месец, беше сигурен в диагнозата, преди още бебето да се е родило. В последствие неонатолозите не бяха съгласни с него, че може да се появи киста на още неродено бебе.. Спореха с него, но образуванието си беше там и не се махаше, а той си държеше упорито на диагнозата. Оперираха и се оказа точно това, което д-р Налбански каза. Киста на неродено дете, случва се веднъж на незнам колко си хиляди!!! Всичко направо беше сюрреалистично. Безмерно благодарна съм му у вярвам 100%, че е един от най-добрите акушер-гинеколози в България в момента!

Пействам и линк, на който има малко повече инфо за него, макар че не е изчерпателно, но все е нещо. Там може и час да се записва:

https://superdoc.bg/lekar/d-r-angel-nalbanski-dm-6778

Успех!!

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 18:43 от usmivka-ta

# 1 081
  • Мнения: 1 284
Здравейте, момичета Simple Smile Търся актуална препоръка за добър гинеколог в София, за предпочитане с добър ехограф или поне да съм спокойна, че вижда нещата на ехограф... Със съмнения за СПКЯ и болка в кръста съм от няколко дни.. Ако някой може да препоръча лекар, на когото мога да се доверя, че си разбира от работата и няма да ме претупа? Сърдечно благодаря!
Препоръчвам д-р Борислава Попова, преглежда в болница Вита, база 2, част от екипа на д-р Карагьозов е. Страхотен професионалист и много добър човек.

# 1 082
  • Мнения: 191
Здравейте, момичета Simple Smile Търся актуална препоръка за добър гинеколог в София, за предпочитане с добър ехограф или поне да съм спокойна, че вижда нещата на ехограф... Със съмнения за СПКЯ и болка в кръста съм от няколко дни.. Ако някой може да препоръча лекар, на когото мога да се доверя, че си разбира от работата и няма да ме претупа? Сърдечно благодаря!

Препоръчвам веднага моя лекар, д-р Ангел Налбански

Здрсвейте,  само в МЦ Гунев ли приема?

# 1 083
  • Мнения: 157
Здравейте, момичета Simple Smile Търся актуална препоръка за добър гинеколог в София, за предпочитане с добър ехограф или поне да съм спокойна, че вижда нещата на ехограф... Със съмнения за СПКЯ и болка в кръста съм от няколко дни.. Ако някой може да препоръча лекар, на когото мога да се доверя, че си разбира от работата и няма да ме претупа? Сърдечно благодаря!

Препоръчвам веднага моя лекар, д-р Ангел Налбански

Здрсвейте,  само в МЦ Гунев ли приема?


Мисля, че да. Аз поне само там ходя ... Центърът се намира в близост до Майчин дом. Което на мен ми действа някак успокоително. Знам си, че ако има някаква спешност, болница, операционни и т.н. (то да не се налага, де) са съвсем наблизо.

# 1 084
  • Мнения: 169
Здравейте,
Моля да ми препоръчате гастроендокринолог за бебе.
Благодаря предварително!

# 1 085
  • Мнения: 2 045
Здравейте, някой има ли впечатления от доктор Александър Дойчиновски от "Вита"-1?

# 1 086
  • Мнения: 580
Здравейте, някой има ли впечатления от доктор Александър Дойчиновски от "Вита"-1?
Дааа, моят гинеколог. Имах конизация при него и едно нормално раждане. Страхотен е!

# 1 087
  • Мнения: 2 045
Здравейте, някой има ли впечатления от доктор Александър Дойчиновски от "Вита"-1?
Дааа, моят гинеколог. Имах конизация при него и едно нормално раждане. Страхотен е!

Благодаря!

Колебая се при кого да отида - при него, д-р Иван Крумов (също от Вита, от екипа на д-р Карагьозов) или в “Надежда” при д-р Любомир Христов или д-р Иван Димитров. Тези съм набелязала, но се чудя. Важно ми е да е внимателен.

Последна редакция: вт, 04 авг 2020, 13:10 от Джуд

# 1 088
  • Мнения: 4 658
Ако е Иван Димитров от ЛюлинМед, бягай далеч. Никакво отношение, особено към рискова бременност. Да караш бременна с контракции, лежала в болница заради тях, да ходи сама и да обикаля да му подписва болничните, не е добра лекарска практика. Малко като "абе нищо ти няма, оправяй се" Dizzy Face след този случай повече не стъпих. Още повече изрично му бях казала, че не искам цитонамазка, човекът все пак обаче реши да ми я направи на прегледа, без да споменава. Естествено усетих, но след дъжд качулка.
Това за мен не е добър лекар, особено пък за бременни.

# 1 089
  • София
  • Мнения: 6 129
Предполагам, че е д-р Димитров от клиника Щерев, той наскоро отиде в болница Надежда. Препоръчвам с две ръце.

# 1 090
  • Мнения: 19 687
Христов с Надежда за серклажи е магьосник. Не знам за какво ти трябва де Blush

# 1 091
  • Мнения: 2 045
Ами трябва ми за профилактичен преглед и май за киста на бартолиновата жлеза. Аз четох тук доста теми, не знам дали пък тези от Надежда конкретно не се занимават само с бременни жени. Понеже чета колко са добри, но не знам дали правят обикновени прегледи.
Ако ми режат нещо заради тази киста, искам да съм възможно най-спокойна.
P. S. Да, за този младичкия говорех, от “Щерев”.

# 1 092
  • Мнения: X
В Надежда не се занимават само с бременни и определено ги препоръчвам. Др Еленчев, Др Христов и Др Димитров.

# 1 093
  • Мнения: 4 658
Може и друг да е, аз за този говоря https://superdoc.bg/lekar/d-r-ivan-dimitrov-1800, той бил всъщност в СофияМед

# 1 094
  • София
  • Мнения: 6 129
Джуд, аз ходя при д-р Димитров точно за профилактика.

Общи условия

Активация на акаунт