БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 868 415
  • 1 444
  •   3
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 350
Здравейте, налага се да посетя гинеколог,  улолог, евентуално нефролог и гастроентеролог.
Бих искала мнения за наистина добри и много опитни специалисти. Проблемът е такъв, че е труден за установяване и хората трябва да са наистина много опитни и да успеят да открият проблема, и дай Боже, да го излекуват успешно!
На този етап посетих д-р Делчев  (гинекологът) от Доверие. Ако някой има по-добра идея за добър гинеколог, да сподели. Сега се колебая между проф. Маринчо Георгиев от Доверие и проф. Давидов от Токуда, и двамата уролози. На този етап ще посетя проф. Георгиев, но ме интересува дали не съм сбъркала и евентуално ще се радвам да споделите мнение и за двамата уролози.
  Ще се радвам да ме посъветвате за добър нефролог и гастроентеролог, също. На този етап, от години съм пациент на проф. Крум Къцаров (ВМА), но не съм сигурна доколко е разрешил проблема ми, след като се стигна дотук да не се знае какво ми е.

# 1 246
  • Мнения: X
За гастроентеролог проверете д-р Андрей Коцев, за гинеколог д-р Карагьозов (Вита). Все пак много зависи какъв точно е проблема.

# 1 247
  • Мнения: 217
Добър гинеколог уролог е д-р Лъчезар Танчев.

# 1 248
  • Мнения: 39 051
И аз съм с добри отзиви за него.

# 1 249
  • Мнения: 109
За гинеколог - д-р Налбански бих препоръчала, особено за по-трудни диагнози. Когато преглежда, не се ограничава само до собствената си специалност, а навързва нещата и с цялостното състояние на пациента.

# 1 250
  • Мнения: 10 174
От Давидов не съм доволна, няма човещина в него. Янев в Александровска е добър.

# 1 251
  • София
  • Мнения: 4 895
От Давидов не съм доволна, няма човещина в него.
С това не съм съгласна. Това е голям Човек с огромно сърце.
Не случайно трудно се стига до него, защото има огромен брой пациенти.
За уролог в Токуда, освен Давидов, мога да препоръчам и д-р Златанов.

# 1 252
  • Мнения: 10 174
Вие може да не сте съгласна, но аз отношението, което видях от него, няма да забравя докато съм жива. Нито човещина, нито професионализъм. Ако е преживял катарзис добре, но трудно се случва.

# 1 253
  • Мнения: 157
Някой да препоръча добър нефролог в София?

# 1 254
  • Мнения: 217
Нито съм доволна от д-р Давидов, нито от  д-р Златанов. Имам достатъчно примери пред себе си и от други хора.
Кремена Димитрова за нефролог. С добри впечатления съм.
От прехвалената д-р Цанова грам не съм доволна.
Сляпа беше да види елементарни неща при детето ми. Освен това отношението е под всякаква критика. Много приятелки също не са доволни.
Допускам, че от всеки лекар ще има доволни и не доволни, но фактите са си факти.

# 1 255
  • Мнения: 902
Някой да препоръча добър нефролог в София?

Аз съм доволна от д-р Статкова. Има кабинет в кв. Слатина и аз там ходя, но май преглежда и някъде в Сухата река.

# 1 256
  • Мнения: 4 593
За добър гинеколог бих препоръчала д-р Георги Марков от Токуда. Дали вече не смени титлата, не знам, но е Началник отделение там. Едно време работеше в Майчин дом. Много внимателен, всичко обяснява, търси проблема и намира адекватното решение.

# 1 257
  • Мнения: 28
Привет на всички Simple Smile)
Препоръчайте ми акушер-гинеколог за София става въпрос, държа да е жена.
Четох добри отзиви за Д-р Ани Начева, д-р Едиола Пренди и д-р Анна Богданова.
Ще съм благодарна, ако имате преки впечатления, за някоя от дамите.

Благодаря и хубав уикенд Simple Smile

# 1 258
  • Мнения: 217
От изброените съм посещавала само д-р Богданова и останах с добри впечатления. Имам приятелки раждали при нея.  
Аз избрах да родя в Света София (  Тина Киркова ) при д-р Райна Ковачева. Тя преглежда в частния си кабинет на Подуяне, ако не сте бременни. Бременни преглежда в Оскър Клиник. Мното добър лекар е. Следях се при нея и родих при нея. Като майка ми беше в болницата. Уникална.

# 1 259
  • Мнения: 132
За акушер-гинеколог препоръчвам д-р Мариана Савчева и д-р Ани Начева. И от двете съм много доволна, винаги обстоен и точен преглед. Наскоро бях при д-р Савчева и за кратък срок се справи с всичките ми оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт